Diskuze Tak bude někdo odepisovat???

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Myslím, že je tady ještě jedna adminka - Kate Má labradorku Wiky a pak ještě další psi a zvířátka... Vždycky sem taky psala, ale teď už nikdo8-} 8-} 8-}
Taky bych chtěla něco novýho hodil by se mi obojek zrovna se nám zkazil:-DD
Tak vzhledem k tomu,že jedna adminka šla na mateřskou,tak to teď bude trochu pomalejší,nevím jestli už maj náhradu,ale tak si budete muset počkat no,se přece svět nezblázní
Ahoj, také jsem dost zklamaná z Bonus programu, měla jsem hodně bodů a zde jsem si nic nevybrala. Nakonec jsem si objednala 5.5.na koníčkách šńůrku na klíče a propisku, tak jsem zvědavá, kdy mi tento dárek dojde. Pokud se týká práce adminů, je to děs. Nic se neděje ani zde, ani na micinách. Třeba nám usnuly. Kacisek (06.05.2011 16:35:17) napsal: To nejsi sama.... :-)
Dobrý den, chci poděkovat admince Jerry, která se o vše suprově starala, ale bohužel nás musela opustit kvůli mateřské dovolené, což je mi líto8-} přeji ji, ať je mimčo zdravé a že ho může mít;-) ale je škoda, že už tady není, proč prostě nejsou jiní admini, mám ji napsat na e-mail?? Nebo co?? Co mi zbývá8-} 8-} krásný den všem;-)
Nové dárečky do bonus programu konečně dorazily, v nejbližších dnech budou doplněny. Objednávky vyřizuji a odesílám jednou týdně - v pátek, na začátku následujícího týdne můžete dáreček očekávat doma. Dana admin
Dneska sme se registrovali, našel by se někdo ochoten vysvětlit nám co je to ten bonus program atd. ? 8-}
Nojo, ale to je celkem jedno, když to má být ona, tak proč neodepisuje, má to mít na starost, to neznamená, že nic nebude dělat, achjo...8-} 8-} 8-}
Veradisia (07.05.2011 11:40:16) napsal: Tak vzhledem k tomu,že jedna adminka šla na mateřskou,tak to teď bude trochu pomalejší,nevím jestli už maj náhradu,ale tak si budete muset počkat no,se přece svět nezblázní Jerry mi psala, že další admin bude/je tento uživatel: Justy:https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/2250/
Veradisia (07.05.2011 11:40:16) napsal: Tak vzhledem k tomu,že jedna adminka šla na mateřskou,tak to teď bude trochu pomalejší,nevím jestli už maj náhradu,ale tak si budete muset počkat no,se přece svět nezblázní Přesně tak 8-} ... Jak kdyby na celém Bonus programu stál svět 8-}
Kamarádi mi píší, co se všechno děje, že udělali článek a body jim nedošli apod. >:-( Admini neodepisují, nedávají body (jen někdy, ale teď se to stává častěji) a také nic nepřidávají do bonus programu, tak budete s tím něco dělat? >:-( 8-} 8-} hezkou sobotu;-) :-)
(= Sisinka a koníčci =) (06.05.2011 14:15:42) napsal: :-D Nechci nějak otravovat, ale ráda bych, kdyby bylo v bonus programu něvo nového k zakoupení za body, předem děkuji8-} 8-} 8-} To nejsi sama.... :-)
:-D Nechci nějak otravovat, ale ráda bych, kdyby bylo v bonus programu něvo nového k zakoupení za body, předem děkuji8-} 8-} 8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?