Diskuze TAK CO NÁM MOMENTÁLNĚ NEJDE?????????????

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

tak mně deníček taky funguje naprosto ok ;-)
Ahoj,tak smajlíci opravdu nefungují.Ale to s tím deníčkem,to nechápu,mně totiž deníček funguje úplně normálně.Videa se prý teprve budou nahrávat a v přátelích má binec snad každý,různě se zpřeházeli (někomu se dokonce ztratili,jako tobě)a nejde je přesouvat ani mazat.Musíme doufat,že to dají admini brzo do pořádku…:-)
tak mě taky deníček jde, přátelé se zobrazují, ale ty smajlíci nějak ne a videa a pohárky se ještě nahrajou
Tak mě nefunguje profil vubec :-( mam ho stále rozcapenej a ostatní přitom fungujou :-(
denicek nam ide perfektne,ale o videach neni ani chyru ani slychu a v tom kostickovani je nejaky chaozzz-predtym islo ukazat aj 200 ludi naraz a teraz ich tam zobrazi len niekolko a ked idem na pc az vecer,tak neviem vobec kto mi dal vsetko kosticky a mrzi ma ked im ich neposlem naspat…mali by to dat tak ako to bolo,ze sme si stukli a mohli pozerat kto nas poctil kostickami-je v tom riadeny chaozz a ano smailiky nejdu-skoda :_( :_( :_( :_( :_(
Zobrazení většího množství posledních hlasujících pro profil vašeho pejska rozšíříme… Odhadem v pondělí. nika (09.04.2009 21:20:47) napsal: denicek nam ide perfektne,ale o videach neni ani chyru ani slychu a v tom kostickovani je nejaky chaozzz-predtym islo ukazat aj 200 ludi naraz a teraz ich tam zobrazi len niekolko a ked idem na pc az vecer,tak neviem vobec kto mi dal vsetko kosticky a mrzi ma ked im ich neposlem naspat…mali by to dat tak ako to bolo,ze sme si stukli a mohli pozerat kto nas poctil kostickami-je v tom riadeny chaozz a ano smailiky nejdu-skoda :_( :_( :_( :_( :_(
Ája (10.04.2009 09:16:37) napsal: nová verze mi přijde nepřehledná :-( navíc dost věcí mi nefunguje a u mého papouška se vůbec nepřičítají kosttičky, je na nultým místě:-| koukala sem se ke kámošce a tý to taky u papouška nejde..u psa i koček jo ale u papouška ne:-( Diskriminace – u králíka jsem na tom stejně jako ty s papouškem :)
nová verze mi přijde nepřehledná :-( navíc dost věcí mi nefunguje a u mého papouška se vůbec nepřičítají kosttičky, je na nultým místě:-| koukala sem se ke kámošce a tý to taky u papouška nejde..u psa i koček jo ale u papouška ne:-(
TAK DENÍČEK MI ZAČAL DNES RÁNO FUNGOVAT!!!!HU­RÁÁÁÁÁÁÁ.TĚŠÍM SE NA DALŠÍ LEPŠENÍ.A HEZKÉ A KLIDNÉ VELIKONOCE VŠEM PŘEJE DIXINKA S PANIČKOU.;-) ;-)
včera večer a dnes ráno mě nejelo vůbec nic,nešly odesílat zprávy,nešla otevřít fotogalerie,e­ditace..prostě nic..Zkusila jsem jiný prohlížet – Explorer (běžně jsem na Mozille Firefox) a přes něj mi vše funguje..tolik jen rada pro ty,co mohli mít dnes stejný problém.
NEFUNGUJE. NAPÍŠEME PŘÍSPĚVEK A NIC. ACH JO. KDE JE NĚJAKÉ ZLEPŠENÍ???
Ahoj, deníčky již fungují. Videa by měla být v provozu během zítřka. Editace přátel snad také během zítřka. ;-) Mojzinka (09.04.2009 17:42:43) napsal: JDE TO POMALU ALE JISTĚ K LEPŠÍMU,ALE JE TU JEŠTĚ PÁR VĚCÍ CO NEFUNGUJE!!!ZTRA­TILY SE MI KAMARÁDI!!KDE JSOU??KDE ZMIZELY NAŠE VIDEA??JÁ JE NENAŠLA.JAK MANIPULOVAT V PŘÁTELÍCH??NEJDOU POSOUVAT,MAZAT!!V DE­NÍČKU SE MI NEUKAZUJÍ NOVÉ ZÁPISY OD PONDĚLÍ.KDYBY JSTE NĚKDO NĚCO VĚDĚLI TAK MI PORAĎTE,PROSÍM!NEJ­SEM PC EXPERT.JO,A CO TI SMAJLÍCI??NEJDOU NEBO MĚ SE NEUKAZUJÍ??VÍCE HLAV VÍCE VÍ!!!!!!!!!!!­!!!!!!!ADMINI MI JEŠTĚ NEODEPSALI.ASI TOHO MAJÍ NADHLAVU.
Mojzinka (09.04.2009 17:42:43) napsal: JDE TO POMALU ALE JISTĚ K LEPŠÍMU,ALE JE TU JEŠTĚ PÁR VĚCÍ CO NEFUNGUJE!!!ZTRA­TILY SE MI KAMARÁDI!!KDE JSOU??KDE ZMIZELY NAŠE VIDEA??JÁ JE NENAŠLA.JAK MANIPULOVAT V PŘÁTELÍCH??NEJDOU POSOUVAT,MAZAT!!V DE­NÍČKU SE MI NEUKAZUJÍ NOVÉ ZÁPISY OD PONDĚLÍ.KDYBY JSTE NĚKDO NĚCO VĚDĚLI TAK MI PORAĎTE,PROSÍM!NEJ­SEM PC EXPERT.JO,A CO TI SMAJLÍCI??NEJDOU NEBO MĚ SE NEUKAZUJÍ??VÍCE HLAV VÍCE VÍ!!!!!!!!!!!­!!!!!!!ADMINI MI JEŠTĚ NEODEPSALI.ASI TOHO MAJÍ NADHLAVU. ahoj a máš tam vůbec to tlačítko zobrazit celý deník?
JDE TO POMALU ALE JISTĚ K LEPŠÍMU,ALE JE TU JEŠTĚ PÁR VĚCÍ CO NEFUNGUJE!!!ZTRA­TILY SE MI KAMARÁDI!!KDE JSOU??KDE ZMIZELY NAŠE VIDEA??JÁ JE NENAŠLA.JAK MANIPULOVAT V PŘÁTELÍCH??NEJDOU POSOUVAT,MAZAT!!V DE­NÍČKU SE MI NEUKAZUJÍ NOVÉ ZÁPISY OD PONDĚLÍ.KDYBY JSTE NĚKDO NĚCO VĚDĚLI TAK MI PORAĎTE,PROSÍM!NEJ­SEM PC EXPERT.JO,A CO TI SMAJLÍCI??NEJDOU NEBO MĚ SE NEUKAZUJÍ??VÍCE HLAV VÍCE VÍ!!!!!!!!!!!­!!!!!!!ADMINI MI JEŠTĚ NEODEPSALI.ASI TOHO MAJÍ NADHLAVU.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?