Diskuze tak to mě teda moc mrzí

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

jejda nějakej zavistivec...;-) vůbec si toho nevšímej
to je pravda z nějakého blbce si nebudem dělat hlavu;-)
prosím tě z komentářu ostatních,si nic nedělej,pokud sis ho vybrala tak to je důležité ,že se líbí hlavně tobě.
že je nějaká divná, prý ty malá plemena, mám to u komentářů, pod profilem:-(
ahoječky, to já založila profil mému štěndu taky když se narodilo, ještě ho nemám ale za týden se dočkám;-) papíráčka sice mít nebude ale to mi vůbec nevadí:-DD
Můžeš to víc rozvést,co o něm psal?A to určitě byl VELKEJ I****!
Ahoj Inuško, vůbec nevím kdo a co napsal o tvém budousím pejskovi, ale to je přece jedno, nebo ne? Budeš ho mít ráda úplně stejně. Taky se těším na štěňátko pro které si pojedu ještě za hooodně dlouho. Až někdy v květnu 2009. Čekám si na malého rotvajlerka z jedné super chovné stanice. Myslím si, že se mi to čekání vyplatí. Bude se jmenovat Ford. Také bych mu už nejraději založila profil a bavila se tu s vámi o něm co s ním budu mít v plánu a tak, ale počkám si na tobu, kdy bude aspoň už na světě. :D
vůbec se mi nelíbí co o mém budoucím štěňátku někteří píší, prosím aby si to dotyčný odpustil
Mě se teda nelíbí když někdo uráží pejsky - a to jakékoliv plemeno! Jsme tu snad pro zábavu a potěšení ne? Pokud to nechápeš, tak bys sem asi neměl radši chodit... Máš vůbec nějakého psa? Takhle to vypadá že ne a jen prudíš, což je dost ubohé! >:-(
Mě se teda vůbec nelíbí, když někdo uráží pejsky - a to jakéhokoliv plemene! Jsme tu snad všichni pro radost, ne? Pokud to nechápeš, tak bys sem možná neměl chodit... Máš vůbec nějakého psa? Takhle to vypadá že spíš ne a jen prudíš >:-(
Nejen, že anonymní uživatel 13056 se tu naváží do pejsků i nás páníčků je tu další Borec, který si zde hraje na znalce psů a psal našemu kamarádovi Artovi, že není čistokrevný, přitom Art je čistokrevný flat coated retriever s PP.
Nerozumím tomu,ale tohle nepíše dospělý člověk.Přece si nikdo,kdo rozumí chovatelství,nebude do bytu pořizovat velké plemeno,navíc např. do patra činžovního domu...8-}Jak by asi chodil do 4.patra,to bychom ho nechali zhuntovat páteř, klouby a kyčle? :_( Měla jsem samé velké psy,ale i ten malý pes,co projde utrpením a kdo ví,jací lidé je týrají,má velké a statečně srdce...:-) Vím o psech dost a nikdy žádného urážet nebudu.M.j.,má dcera má bernskou salašnickou fenu s PP,můj bratr bernardýna s PP,jenže mají zahrady,já žiju v Praze...:-DD A jsem ráda,že mám Toníka z útulku!!!Je super PES!!!Toník a Aja.
Ahoj Rotvičko,:-DD ty urážky,to jsme taky kdesi zažily,vidˇ?Těšíme se na nového kámoše!!!:-DD Toník a Aja.
Tééda,:-D jestli tu někdo uráží pejsky a malé,tak mu natrhnu....kalhoty!!!>:-( To se nedělá!To je FUJ!!!Nedělej si z toho nic!Mně taky urážejí někdy,že jsem vořínek bez PP,ale Aja jim to napíše vždy!!!A ostře,i když je moc hodná...pac...Toník a Aja.
Aha, tak to je zatím jediná rozumná myšlenka, která z tebe zatím vypadla, to znamená, že se ti můj Argo líbí, no to nás těší, ale co chudáci ty ostatní uražení pejsci a jejich páníčci? Proč to děláš?
neboj do psů co se mi líbí se nepouštím8-}
Zse chce jen prudit a otravovat nám život, to je ten d**** co urážel už jednou Akího a ted se zaměřil na tvé štěnátko, je to nějaký stupidní jedinec, bohu dík, že je to zde jen ojedinělý. Vůbec bych se za ty mé vzkazy co mu píši do soukromých zpráv a na profil jeho psa nedivila, kdyby si pak vzal na mušku nás, no jen at si poslouží!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?