Diskuze TAK TO UŽ JE VRCHOL !!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj,i takoví se tady občas vyskytnou.Mám dojem, že se zase vrátil uživatel vyskytující se pod přezdívkou Antičech Čechožrout apod, který se už ke konci ani nenamáhal s vytvořením profilu psa.Po upozornění admini vymazali, ale teď asi nemají čas sledovat.Možná by bylo dorbé obnovit bonzovací tlačítko, které upozorňovalo, na nevhodný obsah.Ale hlavně vymazat z dárečků hrobeček.Nevín, kumu by bylo milé dostat třeba pod stromeček třeba hrobku, byť obkládanou mramorem.:_( >:)
LIDÉ DOKÁŽÍ BÝT FAKT HNUSNÍ A NEVĚDÍ JAK SE CHOVAT!!!TO ZVÍŘÁTKA DOKÁŽÍ BÝT LIDŠTĚJŠÍ NEŽ NĚKTEŘÍ Z NÁS!!UŽ TO TU PÁRKRÁT BYLO A ADMINI TO VYMAZALI.ALE MUSÍTE ASI CHVILKU VYDRŽET TEĎ TOHO MAJÍ MOC.VYDRŽTE A DOUFEJTE,ŽE SE TO TOMU ZLOUNOVI VRÁTÍ!!!A VAŠEMU PEJSKOVI PŘEJI MOC A MOC ZDRAVÍČKA.HEZ­KÝ VEČER.
nejlepší by bylo, kdybychom si mohli sami mazat vlastní dárečky a tak i příspěvky :-|
martina (09.04.2009 23:12:02) napsal: dnes nas rozosmutnil odkaz od Tonika, ze jeho panicku pisomne napadol a osocoval najeky „dobrak“. dufame, ze sa tu taketo veci viac nebudu diat, ze je to slusny portal a ze si admini daju v buducnosti lepsi pozor na to, kto sa na tychto strankach pohybuje. inak vcera vecer sa panicka nevedela odhlasit z micin a ked sa jej to konecne podarilo, ukazovalo sa jej tam meno ineho uzivatela (tak ako ked sa ona prihlasi), ked vypla net, meno zmizlo (bolo muzskeho rodu). tak nevieme, co to malo znamenat, ale panicke sa to vobec nepacilo !!!Theo, Čičo, Čily a Sofia s panickou
Takové věci se dějou všude, všude jsou hodní a hnusní lidi a nechápu lidi kteří tu šli a mysleli si že se tady nic takového dít nebude. Souhlasím s quiestkou že jako majtel profilu bych měla mít právo na vymazání čehokoli z mého profilu. Ale doufat v to že takové nejapné a hnusné vtipy skončí to by bylo najivní. Takovým zmetkům se jednou všechno vrátí. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu.......
dnes nas rozosmutnil odkaz od Tonika, ze jeho panicku pisomne napadol a osocoval najeky „dobrak“. dufame, ze sa tu taketo veci viac nebudu diat, ze je to slusny portal a ze si admini daju v buducnosti lepsi pozor na to, kto sa na tychto strankach pohybuje. inak vcera vecer sa panicka nevedela odhlasit z micin a ked sa jej to konecne podarilo, ukazovalo sa jej tam meno ineho uzivatela (tak ako ked sa ona prihlasi), ked vypla net, meno zmizlo (bolo muzskeho rodu). tak nevieme, co to malo znamenat, ale panicke sa to vobec nepacilo !!! Theo, Čičo, Čiky a Sofia s panickou Aja (09.04.2009 17:44:17) napsal: I já se obracím na ADMINY!!!Prosím,atˇ nahlédnou do mých osobních zpráv!Přišla jsem k PC,předtím jsem měla fotku,jelikož nechci dávat nápadná fota,s vnukem.Co napsal uživatel č.17 422!,se mně NIKDY nestalo.Psaní o trapné fotce z porodnice ,a že zde nutím děti tak nebo tak!!! Každý,kdo čte mé příspěvky,taky ví,.že NIKDE nepíši o dětech.Na fotu byl a je vnuk a Toník!…Navíc byl vnuk velmi těžce nemocný!!!Sku­tečně,tady už přestává veškerá legrace!!!Tento člověk je též ANONYM,nemá ZDE žádné zvíře!!!Jak víte,nehodnotím nikdy žádná soukromá fota!!!Děkuji!Aja .
Vážený pán ak neviete ako zabit čas kúpte si breviar slušného správania a neurážajte ludí ako je pani Aja je to človek ktorý pre zvieratká a ludí robí vela a vy neviete nič iné len urážat a ubližovat vy sa medzi homo sapiens ani nehodíte aj tie zvieratka sú k sebe a ludom slušnejšie mali by ste sa pani Aje ospravedlnit a Vás velké gulové čo si dá na portál vy sa o to nestarajte a ak iba preto ste šli medzi hafíkov aby ste urážali tak rýchlo vystúpte lebo si Vás nikto ani nevšimne takých trpákov nepotrebujeme a pozrite sa na seba čo ste zač keby to nečítalo tolko ludí tak váM TO NAPíšEM INAK riadne po rýdzo slovensky Vás nezdravím lebo mi za za to nestojíte ale zdravím všetkých slušných a dobrých ludí na hafíkoch
Divíme se,že je portál přeplněný,ale takoví uživatelé,jako č.23 855,profil kočka Orionka,samozřejmě foto chybí,mně poslal soukr.zprávu:,,…seč blbá,knlhlpjů…atd…a tonik je taky blbej…„;-) Samozřejmě těch nesmyslů je tam víc,je to jedno,smažu to,ale Proč??? je takový uživatel ZDE?Aby urážel,když ho vůbec neznám???Není těch invektiv do toho chaosu už příliš?;-) Pokud vím,tak toto poslat někdo někomu na jiný portál,i když do soukr.zprávy,jak jinak,tak vyletí…Bez řeči!Zatím nechávám adminům či webmasterovi k nahlédnutí.Můžeme se rozcházet v názorech,ale NIKDY neurážet!Je to úroven urážet pejska z útulku?!! To svědčí o mnohém,ale pořádek by snad mohl konečně zavládnout.Nebo slovo ,,etika“ už je beze smyslu?Aja a chytrý Toník.:D
Díky všem,co nám napsali hezké dopísky!:D !! Ne,že by mě takové výrazy nalomily,ale jen mě mrzí,zažila jsem dobu totality,že bude většina z nás vymazávat údaje,které v upřímnosti vyplnila…Proč?;-) Jsou-li zde takoví uživatelé,kteří píší zbabělé anonymy,tak proč být otevření a psát privátní údaje!I když,nikdy pro mě není rozhodující,zda je někdo MUDr.,zedník či kuchařka nebo zpěvák,atd.Jsou to profese,z nichž každou děláme s láskou.A navíc jsme na ,,hobby-www.„,takže je zde absolutní rovnost,pro mě určitě.Závist,u­rážky,anonymy,atˇ lidí či zvířátek,ZDE nemají mít místo!Potom rubrika ,,o nás“ je proti nám!Zdravím všechny milovníky zvířat,dobré lidi a přeji veselé Velikonoce!!!Aja a Toník.
dnes nas rozosmutnil odkaz od Tonika, ze jeho panicku pisomne napadol a osocoval najeky „dobrak“. dufame, ze sa tu taketo veci viac nebudu diat, ze je to slusny portal a ze si admini daju v buducnosti lepsi pozor na to, kto sa na tychto strankach pohybuje. inak vcera vecer sa panicka nevedela odhlasit z micin a ked sa jej to konecne podarilo, ukazovalo sa jej tam meno ineho uzivatela (tak ako ked sa ona prihlasi), ked vypla net, meno zmizlo (bolo muzskeho rodu). tak nevieme, co to malo znamenat, ale panicke sa to vobec nepacilo !!! Theo, Čičo, Čily a Sofia s panickou
Max & Renča (09.04.2009 17:30:08) napsal: Obracím se zejména na administrátory tohoto portálu se žádostí o vymazání uživatele32 a zároveň o to, zda byste mi mohli poskytnout jeho IP adresu. A velice vás žádám o nějaké zabezpečení proti takovým to HULVÁTŮM!!! Dnes mi pohřbil psa tím, že jsem od něj obdržela jako dárek hrob. Vůbec mi to nepřijde vtipné, a to ani jako černý humor !!! K vám do hafíků jsem se přihlásila 4.3.09 s tím, že zde najdu přátele, vyměním si zkušenosti, poskytnu i získám rady, ale to, že se zde setkám s takovým přístupem jsem opravdu nepočítala, nemluvě o tom, že tyto stránky navštěvují i děti. A takových „uživatelů“ se zde poslední dobou vyskytuje víc – viz.hrob Rexíkovi od uživatele Eda, viz. výhružky a perverznosti Mie od uživatele „Anonym“. Prosím vás dělejte s tím něco !!! A „uživateli32“ tímto vzkazuji, že můj pes stále ještě žije a předpokládám, že ještě dlouho bude. Vůbec nechápu proč se takto chováš a pokud máš k mému psu či mé osobě nějaké námitky, řeš to přímo z očí do očí, můžeš mě kontaktovat na mail, ráda si to s tebou vyříkám osobně ! TEDA NĚJAK SE NÁM TO HROBEČKOVÁNÍ ROZRŮSTÁ..NAPÍŠI PANÍ VIŠNOVÉ, JE TO ŽENSKÁ S KTEROU UŽ ASI TÝDEN KOMUNIKUJI KVŮLI ZMĚNÁM V HAFÍCÍCH A ŘEKNU JI O TOM JESTLI BY SE NA TO MOHLI JUKNOU, UŽ TAK MYSLÍM ŽE JE TU ATMOSFERA ŠPATNÁ A TOHLE JI JEŠTĚ UMOCŇUJE, JEN TAK TI MOHU TROCHU POMOCT PAC A PUSU RIKY
Ahojky všem,tak to je teda něco,nikdy mně nenapadlo že se tady objeví i něco takového.Parkrát jsem na takové lidi na chatu narazil i jinde,i když moc takto nekomunikuji.Prav­děpodobně se jedná o zamindrákovaného pubertáka ,velkého nepříznivce zvířat ,či prostě někoho kdo není uplně duševně v pořádku.Správce tohoto webu má tet asi jiné starosti ,ale podle mého může uživatele odpojit a to třeba za porušení pravidel a hotovo.Pokud na to nebude nikdo reagovat tak to po čase vzdá,bohužel s tím že se přesune na jiný web kde opět bude obtěžovat svou přítomností.Vzhle­dem k tomu že si zajisté čte co o něm píšeme,a má radost že někoho rozčílil,mohu mu a jemu podobným věnovat pár slov i já se vzkazem,„přestan se bát zvířat,přestan se utápět ve svejch náladách a stavech beznaděje a nenávisti, pořid si psa nebo kočku,a začni napodobovat jejich "povahu“a dobrosrdečné a nezáludné chování.Určitě ti to pomůže k lepšímu životu,věř tomu."Ahojky všem
I já se obracím na ADMINY!!!Prosím,atˇ nahlédnou do mých osobních zpráv!Přišla jsem k PC,předtím jsem měla fotku,jelikož nechci dávat nápadná fota,s vnukem.Co napsal uživatel č.17 422!,se mně NIKDY nestalo.Psaní o trapné fotce z porodnice ,a že zde nutím děti tak nebo tak!!! Každý,kdo čte mé příspěvky,taky ví,.že NIKDE nepíši o dětech.Na fotu byl a je vnuk a Toník!…Navíc byl vnuk velmi těžce nemocný!!!Sku­tečně,tady už přestává veškerá legrace!!!Tento člověk je též ANONYM,nemá ZDE žádné zvíře!!!Jak víte,nehodnotím nikdy žádná soukromá fota!!!Děkuji!Aja .
Max & Renča (09.04.2009 17:30:08) napsal: Obracím se zejména na administrátory tohoto portálu se žádostí o vymazání uživatele32 a zároveň o to, zda byste mi mohli poskytnout jeho IP adresu. A velice vás žádám o nějaké zabezpečení proti takovým to HULVÁTŮM!!! Dnes mi pohřbil psa tím, že jsem od něj obdržela jako dárek hrob. Vůbec mi to nepřijde vtipné, a to ani jako černý humor !!! K vám do hafíků jsem se přihlásila 4.3.09 s tím, že zde najdu přátele, vyměním si zkušenosti, poskytnu i získám rady, ale to, že se zde setkám s takovým přístupem jsem opravdu nepočítala, nemluvě o tom, že tyto stránky navštěvují i děti. A takových „uživatelů“ se zde poslední dobou vyskytuje víc – viz.hrob Rexíkovi od uživatele Eda, viz. výhružky a perverznosti Mie od uživatele „Anonym“. Prosím vás dělejte s tím něco !!! A „uživateli32“ tímto vzkazuji, že můj pes stále ještě žije a předpokládám, že ještě dlouho bude. Vůbec nechápu proč se takto chováš a pokud máš k mému psu či mé osobě nějaké námitky, řeš to přímo z očí do očí, můžeš mě kontaktovat na mail, ráda si to s tebou vyříkám osobně !
Obracím se zejména na administrátory tohoto portálu se žádostí o vymazání uživatele32 a zároveň o to, zda byste mi mohli poskytnout jeho IP adresu. A velice vás žádám o nějaké zabezpečení proti takovým to HULVÁTŮM!!! Dnes mi pohřbil psa tím, že jsem od něj obdržela jako dárek hrob. Vůbec mi to nepřijde vtipné, a to ani jako černý humor !!! K vám do hafíků jsem se přihlásila 4.3.09 s tím, že zde najdu přátele, vyměním si zkušenosti, poskytnu i získám rady, ale to, že se zde setkám s takovým přístupem jsem opravdu nepočítala, nemluvě o tom, že tyto stránky navštěvují i děti. A takových „uživatelů“ se zde poslední dobou vyskytuje víc – viz.hrob Rexíkovi od uživatele Eda, viz. výhružky a perverznosti Mie od uživatele „Anonym“. Prosím vás dělejte s tím něco !!! A „uživateli32“ tímto vzkazuji, že můj pes stále ještě žije a předpokládám, že ještě dlouho bude. Vůbec nechápu proč se takto chováš a pokud máš k mému psu či mé osobě nějaké námitky, řeš to přímo z očí do očí, můžeš mě kontaktovat na mail, ráda si to s tebou vyříkám osobně !
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?