Diskuze také vám admini strhávají body?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

přeji všem krásný sluníčkový den, i když admini těchto stránek mě neustále odečítají body za to, že píši každý den stejný deníček, tak mě tímto způsobem neodpudí! pouze zde chceme každý den pozdravit ostatní hafíky a body si můžou strčit někam! dnes mě odečtli všechny co jsme měli asi za 2 měsíce 1840 bodů, my tady spoříme tak dlouho a stejně jako naposled, až jsme měli našetřeno více bodů, tak nám je strhli jako pokutu za to, že vás tu každý den zdravíme, tak k čemu tedy jsou tyto stránky určeny, když né na to, aby se hafíci mezi sebou pozdravili? ADMINI, STYĎTE SE Jasně jsme pochopily, že vám jde o to, aby nikdo nenašetřil náhodou na nějakou věcnou cenu z bonus programu, aby si maximálně hafíci posílaly virtuální dárky, které vás nic nestojí! ale když se blíží větší počet bodů, tak hned za něco strhnete, mě už po několikáte, klidně pokračujte, ale zdravit v deníčku hafíky budu stejně každý den a když jim nechci sdělit nic jiného kromě pozdravu, myslím že je to moje věc takže všem přeji krásný den, i adminům
Nemám důvod se stydět, porušil si pravidla, takže si byl penalizován! V pravidlech je jasně napsáno "Vyplněné údaje v deníčku musí být smysluplné a nesmí se opakovat". Pokud bys nevyplňoval deníček kvůli bodům, tak proč nepozdravíš jen v jednom profilu? Hrozná práce stále kopírovat stejný pozdrav do všech profilů, že? Na věcné ceny z bonus programu si stěžovat také nemůžeš, mám tu od tebe už několik vyřízených objednávek! Cindy (23.10.2010 22:53:57) napsal: přeji všem krásný sluníčkový den, i když admini těchto stránek mě neustále odečítají body za to, že píši každý den stejný deníček, tak mě tímto způsobem neodpudí! pouze zde chceme každý den pozdravit ostatní hafíky a body si můžou strčit někam! dnes mě odečtli všechny co jsme měli asi za 2 měsíce 1840 bodů, my tady spoříme tak dlouho a stejně jako naposled, až jsme měli našetřeno více bodů, tak nám je strhli jako pokutu za to, že vás tu každý den zdravíme, tak k čemu tedy jsou tyto stránky určeny, když né na to, aby se hafíci mezi sebou pozdravili? ADMINI, STYĎTE SE Jasně jsme pochopily, že vám jde o to, aby nikdo nenašetřil náhodou na nějakou věcnou cenu z bonus programu, aby si maximálně hafíci posílaly virtuální dárky, které vás nic nestojí! ale když se blíží větší počet bodů, tak hned za něco strhnete, mě už po několikáte, klidně pokračujte, ale zdravit v deníčku hafíky budu stejně každý den a když jim nechci sdělit nic jiného kromě pozdravu, myslím že je to moje věc takže všem přeji krásný den, i adminům
Pravidla platí pro všechny! Takže doufám, že přestaneš vkládat stále stejné příspěvky do deníčku! A pozdrav vložíš do krátkého vzkazu, opravdu nerada bych tě penalizovala znovu. Není to jediný způsob jak body získat:https://www.hellosandy.cz/nastaveni/ucet-bonus-programu/jak-ziskat-body/ Myslím, že pro tebe je ideální přidávat akce, které ještě v kalendáři nemáme. Tam nic nevymýšlíš, jen zkopíruješ, napíšeš údaje o akci, kterou najdeš. Pokud bude akce v pořádku a v databázi nebude, získáš krásných 50 bodů. A jestli si opravdu na Hafikách často, tak není problém si na hračky, pamlsky, ... vydělat a poctivě. Pak ti je rádi zase odešleme. Cindy (25.10.2010 11:40:55) napsal: Jerry, dobře to chápu, ale proč jsi tedy musela strhnout rovnou všechny, tolik bodů? Nezdá se ti, že 1845 bodů je trošku moc? Tolik bodů než člověk nasbírá je na strašně dlouho, na to, že tady trávím celé dny na vaších stránkách, celý tedy né, ale když zrovna pejsci spinkají, tak jsem tady, bohužel prospí hodně času, ale nemůžu je unavovat buzením, tak tolik bodů jsem sbíral opravdu dlouho a myslím že ta hračka, která vás zas tolik peněz nestojí, si za to moji pejsánci zaslouží. Mohu vás ujistit, že kdybych na ni měl, rád jim ji koupím, však jednou poznáte, že z důchodu vyžít s několika psy jde opravdu těžko, protože jim nechci odpírat pamlsky a kvalitní krmivo. Jistě, teď mě můžete napsat, že mě stačí pes jeden a budu mít i na ty hračky, ale mám je snad vrátit zpět do útulku? Né, nikdy!!! Už si vytrpěly dost a myslím že jsou teď spokojení. Přibral jsem si nedávno dva nové z útulku, protože tam byli již dlouho a bohužel u nás to funguje tak, že po 6 měsících od nalezení, pokud není pes udán novému majiteli, je utracen, to jsem nemohl dopustit a vzal si Sisinku a Júlinku domů. Ano uznávám, jsem tady i z malého procenta pro ty vaše body, ale to z důvodu aby si měly psy s čím pohrát, sbírám body na hračky a psaní deníčku mě nejde, nevím co tam psát, takže to budu dělat i nadále stejně i za cenu bez bodů, nevím co tam napsat, příběhy jsem nikdy nepsal, neumím to. Zdravím všechny pejsánky, hlavně ty útulkový a přeji jim, aby brzy našli své nové páničky a měli se dobře Jura
jak si mám vidělat body pamlsky a hračky co mám udělat:( :_( 8-| >:-( !! >-| :-| :_/ 8-} :-(
Marsyas (25.10.2010 18:53:39) napsal: jak si mám vidělat body V příspěvku od Jerry hned pod tím tvým máš odkaz, ve kterém se to dozvíš.
Ještě je možnost použít kolonku: Napiš mi komentář, tam si myslím můžete psát zdravice do alelůja a do deníčku nemusíte psát romány a nebo slohovky. Stačí stručně a jasně, např.: Dnes bylo teplo a byli jsme u rybníka a nebo dnes byla zima, tak jsme trávili den doma. A bude to v souladu s pravidly a o body nepříjdete. Co Vy na to? Jerry, dobře to chápu, ale proč jsi tedy musela strhnout rovnou všechny, tolik bodů? Nezdá se ti, že 1845 bodů je trošku moc? Tolik bodů než člověk nasbírá je na strašně dlouho, na to, že tady trávím celé dny na vaších stránkách, celý tedy né, ale když zrovna pejsci spinkají, tak jsem tady, bohužel prospí hodně času, ale nemůžu je unavovat buzením, tak tolik bodů jsem sbíral opravdu dlouho a myslím že ta hračka, která vás zas tolik peněz nestojí, si za to moji pejsánci zaslouží. Mohu vás ujistit, že kdybych na ni měl, rád jim ji koupím, však jednou poznáte, že z důchodu vyžít s několika psy jde opravdu těžko, protože jim nechci odpírat pamlsky a kvalitní krmivo. Jistě, teď mě můžete napsat, že mě stačí pes jeden a budu mít i na ty hračky, ale mám je snad vrátit zpět do útulku? Né, nikdy!!! Už si vytrpěly dost a myslím že jsou teď spokojení. Přibral jsem si nedávno dva nové z útulku, protože tam byli již dlouho a bohužel u nás to funguje tak, že po 6 měsících od nalezení, pokud není pes udán novému majiteli, je utracen, to jsem nemohl dopustit a vzal si Sisinku a Júlinku domů. Ano uznávám, jsem tady i z malého procenta pro ty vaše body, ale to z důvodu aby si měly psy s čím pohrát, sbírám body na hračky a psaní deníčku mě nejde, nevím co tam psát, takže to budu dělat i nadále stejně i za cenu bez bodů, nevím co tam napsat, příběhy jsem nikdy nepsal, neumím to. Zdravím všechny pejsánky, hlavně ty útulkový a přeji jim, aby brzy našli své nové páničky a měli se dobře Jura </blockquote>
Cindy (25.10.2010 11:40:55) napsal: Ještě je možnost, když to teda neděláte pro body, využít kolonku nad deníčkem VLOŽTE KRÁTKÝ KOMENTÁŘ. A můžete psát zdravice do halelůja. Jerry, dobře to chápu, ale proč jsi tedy musela strhnout rovnou všechny, tolik bodů? Nezdá se ti, že 1845 bodů je trošku moc? Tolik bodů než člověk nasbírá je na strašně dlouho, na to, že tady trávím celé dny na vaších stránkách, celý tedy né, ale když zrovna pejsci spinkají, tak jsem tady, bohužel prospí hodně času, ale nemůžu je unavovat buzením, tak tolik bodů jsem sbíral opravdu dlouho a myslím že ta hračka, která vás zas tolik peněz nestojí, si za to moji pejsánci zaslouží. Mohu vás ujistit, že kdybych na ni měl, rád jim ji koupím, však jednou poznáte, že z důchodu vyžít s několika psy jde opravdu těžko, protože jim nechci odpírat pamlsky a kvalitní krmivo. Jistě, teď mě můžete napsat, že mě stačí pes jeden a budu mít i na ty hračky, ale mám je snad vrátit zpět do útulku? Né, nikdy!!! Už si vytrpěly dost a myslím že jsou teď spokojení. Přibral jsem si nedávno dva nové z útulku, protože tam byli již dlouho a bohužel u nás to funguje tak, že po 6 měsících od nalezení, pokud není pes udán novému majiteli, je utracen, to jsem nemohl dopustit a vzal si Sisinku a Júlinku domů. Ano uznávám, jsem tady i z malého procenta pro ty vaše body, ale to z důvodu aby si měly psy s čím pohrát, sbírám body na hračky a psaní deníčku mě nejde, nevím co tam psát, takže to budu dělat i nadále stejně i za cenu bez bodů, nevím co tam napsat, příběhy jsem nikdy nepsal, neumím to. Zdravím všechny pejsánky, hlavně ty útulkový a přeji jim, aby brzy našli své nové páničky a měli se dobře Jura
chtěla bych poprosit nevím jak to chodí ale dneska jsem zjistila,že u profilku uživatele mám napsanou registraci 17.června a u profilku pejska mám 13.července.Ten u pejska je správný ten v červnu je špatný protože v červnu jsme ještě ani nevěděli že budeme mít pejska prosím jukněte na to.Jinak je to moc hezky uděláno i jak to pořád vylepšujete díky:_/ :_/
Pokud vím, tak takový nesmysl navrhoval místostarosta Kutné Hory, informovali jsme o tom zde:https://www.hellosandy.cz/clanky/o-psech-20/kterak-veterinar-na-promocni-slib-zapomnel-7990/ Naštěstí byl tento nesmysl zamítnut a doufám, že nikdo takové praktiky nemá! Pokud o někom víš, tak to chce hned informovat příslušné orgány. Miška (25.10.2010 12:21:20) napsal: Můžu se zeptat, kde to "u nás" přesně je? Protože pokud takto nějaký útulek postupuje, porušuje zákon na ochranu zvířat proti týrání a měla by to řešit policie.
Dnes přibyla bavlněná činka a pochoutka Denta Stix. ;-) *Verulinka* (25.10.2010 09:59:16) napsal: Právě, že jsem to u někoho četla, tak jsem celá nadšená koukala a ono nic 8-} tak aspoň budeme číhat a sbírat bodíky, nějaká ta hračka na vánoce by se hodila :-D letos všechno vyházím a nakoupím nové, už se na to nemůžu dívat :D :D :D
Cindy (25.10.2010 11:40:55) napsal: bohužel u nás to funguje tak, že po 6 měsících od nalezení, pokud není pes udán novému majiteli, je utracen, Můžu se zeptat, kde to "u nás" přesně je? Protože pokud takto nějaký útulek postupuje, porušuje zákon na ochranu zvířat proti týrání a měla by to řešit policie.
Děkuji všem za názor, nejsem sice žena, ale to nevadí. Mě to mrzelo, proto jsem to sem včera napsal a to z důvodu, že už jsem v důchodě, mám na tyto stránky čas, mám je rád, trávím zde dost času, ale na psaní bohužel nejsem, než napíši větu, tak vnučka říká že má slohovku na 5 stran, proto jen ta jedna větička s pozdravením, navíc neumím psát za psa, nevím co si opravdu myslí, třeba bych něco napsal a pejsek si to myslel úplně jinak, psí řeč neumím, i když je mám celý život a vždy jich několik, je to mé jediné krom vnoučat potěšení. Na hračky pro pejsky nemám penízky, tak jsem jim chtěl touto cestou přilepšit a potěšit je hračkou ze stránek, které mám rád. Tímto se tedy omlouvám všem za mé včerejší psaní, na kterém jsem stejně jako dnes strávil pár hodin:-DD
Mě se to teda ještě nestalo a takový počet bodů jsem ještě myslím ani neměla. Souhlasím s Ančí, co třeba napsat do krátkého vzkazu pozdrav a do deníčku zážitky, jako to dělají skoro všichni. Tím by jste určitě zabránila strhávání bodů. Nebo můžete všechny pozdravit v deníčku, ale připsat tam ještě nějaký zážitek. Nebo si klidně pište to stejné, ale škoda bodů ne??;-)
Jerry (25.10.2010 08:59:50) napsal: Díky Ančí, přesně tak, piš pozdrav do "Krátkého vzkazu". Jerry, dobře to chápu, ale proč jsi tedy musela strhnout rovnou všechny, tolik bodů? Nezdá se ti, že 1845 bodů je trošku moc? Tolik bodů než člověk nasbírá je na strašně dlouho, na to, že tady trávím celé dny na vaších stránkách, celý tedy né, ale když zrovna pejsci spinkají, tak jsem tady, bohužel prospí hodně času, ale nemůžu je unavovat buzením, tak tolik bodů jsem sbíral opravdu dlouho a myslím že ta hračka, která vás zas tolik peněz nestojí, si za to moji pejsánci zaslouží. Mohu vás ujistit, že kdybych na ni měl, rád jim ji koupím, však jednou poznáte, že z důchodu vyžít s několika psy jde opravdu těžko, protože jim nechci odpírat pamlsky a kvalitní krmivo. Jistě, teď mě můžete napsat, že mě stačí pes jeden a budu mít i na ty hračky, ale mám je snad vrátit zpět do útulku? Né, nikdy!!! Už si vytrpěly dost a myslím že jsou teď spokojení. Přibral jsem si nedávno dva nové z útulku, protože tam byli již dlouho a bohužel u nás to funguje tak, že po 6 měsících od nalezení, pokud není pes udán novému majiteli, je utracen, to jsem nemohl dopustit a vzal si Sisinku a Júlinku domů. Ano uznávám, jsem tady i z malého procenta pro ty vaše body, ale to z důvodu aby si měly psy s čím pohrát, sbírám body na hračky a psaní deníčku mě nejde, nevím co tam psát, takže to budu dělat i nadále stejně i za cenu bez bodů, nevím co tam napsat, příběhy jsem nikdy nepsal, neumím to. Zdravím všechny pejsánky, hlavně ty útulkový a přeji jim, aby brzy našli své nové páničky a měli se dobře Jura
Jája (25.10.2010 09:50:10) napsal: Ahoj já myslim, že občas tam jsou i jiné dárky jako hračky nebo pelíšky, a někdy jsou tam jen trička a samolepky. Určitě tam zase brzy bude něco novýho pěknýho ;-) Právě, že jsem to u někoho četla, tak jsem celá nadšená koukala a ono nic 8-} tak aspoň budeme číhat a sbírat bodíky, nějaká ta hračka na vánoce by se hodila :-D letos všechno vyházím a nakoupím nové, už se na to nemůžu dívat :D :D :D
*Verulinka* (25.10.2010 09:48:33) napsal: Jen se zeptám (trošku mimo, ale také to souvisí s bodíky :)... nám se za body zobrazuje pouze jako dáreček tričko nebo samolepky, ale už minule jsem si všimla, že někdo psal, že za bodíky kupoval hračky.. Kde to najdeme? Ahoj já myslim, že občas tam jsou i jiné dárky jako hračky nebo pelíšky, a někdy jsou tam jen trička a samolepky. Určitě tam zase brzy bude něco novýho pěknýho ;-)
Jen se zeptám (trošku mimo, ale také to souvisí s bodíky :)... nám se za body zobrazuje pouze jako dáreček tričko nebo samolepky, ale už minule jsem si všimla, že někdo psal, že za bodíky kupoval hračky.. Kde to najdeme?
Díky Ančí, přesně tak, piš pozdrav do "Krátkého vzkazu". Ančí (24.10.2010 10:55:58) napsal: :-D Tohle mě celkem pobavilo:-DD Jen malá rada pro pisatelku stížnosti: v profilu si můžeš nastavit něco, co se jmenuje Krátký vzkaz, tak co třeba tam vepsat "přeji všem krásný sluníčkový den":-DD a do deníčku psát smysluplné věci? Nebudeš už pak muset hudrovat a osočovat adminy, že ti strhávají body8-} Protože mně se to taky ještě nestalo, ba dokonce, světe div se, mi poštou přišla gumová hračka z bonus programu!
Nemám důvod se stydět, porušil si pravidla, takže si byl penalizován! V pravidlech je jasně napsáno "Vyplněné údaje v deníčku musí být smysluplné a nesmí se opakovat". Pokud bys nevyplňoval deníček kvůli bodům, tak proč nepozdravíš jen v jednom profilu? Hrozná práce stále kopírovat stejný pozdrav do všech profilů, že? Na věcné ceny z bonus programu si stěžovat také nemůžeš, mám tu od tebe už několik vyřízených objednávek! Cindy (23.10.2010 22:53:57) napsal: přeji všem krásný sluníčkový den, i když admini těchto stránek mě neustále odečítají body za to, že píši každý den stejný deníček, tak mě tímto způsobem neodpudí! pouze zde chceme každý den pozdravit ostatní hafíky a body si můžou strčit někam! dnes mě odečtli všechny co jsme měli asi za 2 měsíce 1840 bodů, my tady spoříme tak dlouho a stejně jako naposled, až jsme měli našetřeno více bodů, tak nám je strhli jako pokutu za to, že vás tu každý den zdravíme, tak k čemu tedy jsou tyto stránky určeny, když né na to, aby se hafíci mezi sebou pozdravili? ADMINI, STYĎTE SE Jasně jsme pochopily, že vám jde o to, aby nikdo nenašetřil náhodou na nějakou věcnou cenu z bonus programu, aby si maximálně hafíci posílaly virtuální dárky, které vás nic nestojí! ale když se blíží větší počet bodů, tak hned za něco strhnete, mě už po několikáte, klidně pokračujte, ale zdravit v deníčku hafíky budu stejně každý den a když jim nechci sdělit nic jiného kromě pozdravu, myslím že je to moje věc takže všem přeji krásný den, i adminům
Cindy (24.10.2010 21:40:02) napsal: Děkuji všem za názor, nejsem sice žena, ale to nevadí. Mě to mrzelo, proto jsem to sem včera napsal a to z důvodu, že už jsem v důchodě, mám na tyto stránky čas, mám je rád, trávím zde dost času, ale na psaní bohužel nejsem, než napíši větu, tak vnučka říká že má slohovku na 5 stran, proto jen ta jedna větička s pozdravením, navíc neumím psát za psa, nevím co si opravdu myslí, třeba bych něco napsal a pejsek si to myslel úplně jinak, psí řeč neumím, i když je mám celý život a vždy jich několik, je to mé jediné krom vnoučat potěšení. Na hračky pro pejsky nemám penízky, tak jsem jim chtěl touto cestou přilepšit a potěšit je hračkou ze stránek, které mám rád. Tímto se tedy omlouvám všem za mé včerejší psaní, na kterém jsem stejně jako dnes strávil pár hodin:-DD Popis zážitků v deníčku, nemusí být popis toho jak to prožil hafan, ale Vašim vyprávěním. I toto dokáže být dostatečně zajimavé a kolikrát zábavné. U toho strhávání bodů. Také se mi nidky nestalo, že by mi admini strhli body a to jich mám za rok dost. Nehledě na to, jsou zde pravidla, a jak by k tomu přišli ti poctivci co do deníčku opravdu příběhy píší? Jinak, co tady již psali ostatní;-) Tak hodně štěstí při psaní deníčku:-D
:-D Tohle mě celkem pobavilo:-DD Jen malá rada pro pisatelku stížnosti: v profilu si můžeš nastavit něco, co se jmenuje Krátký vzkaz, tak co třeba tam vepsat "přeji všem krásný sluníčkový den":-DD a do deníčku psát smysluplné věci? Nebudeš už pak muset hudrovat a osočovat adminy, že ti strhávají body8-} Protože mně se to taky ještě nestalo, ba dokonce, světe div se, mi poštou přišla gumová hračka z bonus programu!
Nikdy se mi nestalo, že by mi admini strhli body. Porušuješ pravidla portálu. Přečti si podrobně sekci Pravidla pro vytváření profilů zvířat, odstavec "Vyplněné údaje v deníčku musí být smysluplné a nesmí se opakovat". Cindy (23.10.2010 22:53:57) napsal: přeji všem krásný sluníčkový den, i když admini těchto stránek mě neustále odečítají body za to, že píši každý den stejný deníček, tak mě tímto způsobem neodpudí! pouze zde chceme každý den pozdravit ostatní hafíky a body si můžou strčit někam! dnes mě odečtli všechny co jsme měli asi za 2 měsíce 1840 bodů, my tady spoříme tak dlouho a stejně jako naposled, až jsme měli našetřeno více bodů, tak nám je strhli jako pokutu za to, že vás tu každý den zdravíme, tak k čemu tedy jsou tyto stránky určeny, když né na to, aby se hafíci mezi sebou pozdravili? ADMINI, STYĎTE SE Jasně jsme pochopily, že vám jde o to, aby nikdo nenašetřil náhodou na nějakou věcnou cenu z bonus programu, aby si maximálně hafíci posílaly virtuální dárky, které vás nic nestojí! ale když se blíží větší počet bodů, tak hned za něco strhnete, mě už po několikáte, klidně pokračujte, ale zdravit v deníčku hafíky budu stejně každý den a když jim nechci sdělit nic jiného kromě pozdravu, myslím že je to moje věc takže všem přeji krásný den, i adminům
Cindy (23.10.2010 22:53:57) napsal: přeji všem krásný sluníčkový den, i když admini těchto stránek mě neustále odečítají body za to, že píši každý den stejný deníček, tak mě tímto způsobem neodpudí! pouze zde chceme každý den pozdravit ostatní hafíky a body si můžou strčit někam! dnes mě odečtli všechny co jsme měli asi za 2 měsíce 1840 bodů, my tady spoříme tak dlouho a stejně jako naposled, až jsme měli našetřeno více bodů, tak nám je strhli jako pokutu za to, že vás tu každý den zdravíme, tak k čemu tedy jsou tyto stránky určeny, když né na to, aby se hafíci mezi sebou pozdravili? ADMINI, STYĎTE SE Jasně jsme pochopily, že vám jde o to, aby nikdo nenašetřil náhodou na nějakou věcnou cenu z bonus programu, aby si maximálně hafíci posílaly virtuální dárky, které vás nic nestojí! ale když se blíží větší počet bodů, tak hned za něco strhnete, mě už po několikáte, klidně pokračujte, ale zdravit v deníčku hafíky budu stejně každý den a když jim nechci sdělit nic jiného kromě pozdravu, myslím že je to moje věc takže všem přeji krásný den, i adminům Je to proto, že dokola opakuješ jednu větu v deníčku. Stejně tak strhávají body někomu, kdo si tam napíše třeba jen smajlík, nebo něco podobného typu "gasobgihdfbo" . Je to proto, že tak vydělává body za deníček, který je od toho, aby si tam člověk psal zážitky. A nejsou to jen admini, kdo si vybírá, komu ubere body, ale i někteří uživatelé zde, kteří použijí bonzovací tlačítko. Taky se tím předchází, resp. odhalují falešné profily. A že by to dělali admini schválně, aby si někdo nemohl našetřit? Tak to vůbec, sama už mám něco málo našetřeno a nikdy se mi nestalo, že by mi bezdůvodně ubyly body, stejně tak nikomu, koho znám. Opravdu si nemysli, že prosedí noci u počítače jen proto, aby schválně strhli někomu body a ještě se tomu vesele smáli...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?