Diskuze také vám admini strhávají body?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Nemám důvod se stydět, porušil si pravidla, takže si byl penalizován! V pravidlech je jasně napsáno "Vyplněné údaje v deníčku musí být smysluplné a nesmí se opakovat". Pokud bys nevyplňoval deníček kvůli bodům, tak proč nepozdravíš jen v jednom profilu? Hrozná práce stále kopírovat stejný pozdrav do všech profilů, že? Na věcné ceny z bonus programu si stěžovat také nemůžeš, mám tu od tebe už několik vyřízených objednávek! Cindy (23.10.2010 22:45:07) napsal: přeji všem krásný sluníčkový den, i když admini těchto stránek mě neustále odečítají body za to, že píši každý den stejný deníček, tak mě tímto způsobem neodpudí!!! pouze zde chceme každý den pozdravit ostatní hafíky a body si můžou strčit někam!!! dnes mě odečtli všechny co jsme měli asi za 2 měsíce 1840 bodů, my tady spoříme tak dlouho a stejně jako naposled, až jsme měli našetřeno více bodů, tak nám je strhli jako pokutu za to, že vás tu každý den zdravíme, tak k čemu tedy jsou tyto stránky určeny, když né na to, aby se hafíci mezi sebou pozdravili? ADMINI, STYĎTE SE!!!! Jasně jsme pochopily, že vám jde o to, aby nikdo nenašetřil náhodou na nějakou věcnou cenu z bonus programu, aby si maximálně hafíci posílaly virtuální dárky, které vás nic nestojí!!! ale když se blíží větší počet bodů, tak hned za něco strhnete, mě už po několikáte, klidně pokračujte, ale zdravit v deníčku hafíky budu stejně každý den a když jim nechci sdělit nic jiného kromě pozdravu, myslím že je to moje věc!!!! takže všem přeji krásný den, i adminům
Ahojky, nejsme zde moc dlouho, ale udivuje mne, že vůbec existuje jakákoli persekuce kvůli tomu, že někdo píše příspěvky. Chápala bych to, pokud by píšácích účastníků bylo tolik, že by stránky nestačily kapacitou - ale zde jistě není nával, TAKŽE NECHÁPU >:) a zdravím všechny pejskaře i koňáky !!!:-)
Ahojky, nejsme zde moc dlouho, ale udivuje mne, že vůbec existuje jakákoli persekuce kvůli tomu, že někdo píše příspěvky. Chápala bych to, pokud by píšácích účastníků bylo tolik, že by stránky nestačily kapacitou - ale zde jistě není nával, TAKŽE NECHÁPU >:) a zdravím všechny pejskaře i koňáky !!!:-)
přeji všem krásný sluníčkový den, i když admini těchto stránek mě neustále odečítají body za to, že píši každý den stejný deníček, tak mě tímto způsobem neodpudí!!! pouze zde chceme každý den pozdravit ostatní hafíky a body si můžou strčit někam!!! dnes mě odečtli všechny co jsme měli asi za 2 měsíce 1840 bodů, my tady spoříme tak dlouho a stejně jako naposled, až jsme měli našetřeno více bodů, tak nám je strhli jako pokutu za to, že vás tu každý den zdravíme, tak k čemu tedy jsou tyto stránky určeny, když né na to, aby se hafíci mezi sebou pozdravili? ADMINI, STYĎTE SE!!!! Jasně jsme pochopily, že vám jde o to, aby nikdo nenašetřil náhodou na nějakou věcnou cenu z bonus programu, aby si maximálně hafíci posílaly virtuální dárky, které vás nic nestojí!!! ale když se blíží větší počet bodů, tak hned za něco strhnete, mě už po několikáte, klidně pokračujte, ale zdravit v deníčku hafíky budu stejně každý den a když jim nechci sdělit nic jiného kromě pozdravu, myslím že je to moje věc!!!! takže všem přeji krásný den, i adminům
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?