Diskuze Takto se dnes dělají zprávy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

No jo, na západě zas objevili Ameriku:-D Tahle studie je u nás známá nejmíň 20 let! Zajímalo by mě, kde to britští vědci opsali! Zapomněli tam ale napsat, že prvokem Toxoplazmy je nakaženo minimálně 60% populace (lidské), spíš se uvažuje o 80%. Titr protilátek v krvi neznamená, že je člověk nemocný, ale pouze, že s prvokem přišel někdy do styku. U 99% nakažených je toxoplazma v latentní-bezpříznakové fázi. Pouze u minimálního počtu nakažených se onemocnění projeví a připomíná chřipku.
Liba (06.09.2012 10:41:59) napsal: :-( :-( :-( http://www.novinky.cz/veda-skoly/277997-alarmujici-studie-kocky-zamoruji-populaci-parazitem-utoci-i-na-mozek.html Snad jen doufat, že si to nepřečte moc tupců. :-( :-( :-( :-D SUPER! 1OOO lidí denně, takže jsou v Bitánii už na hlavu asi všichni, hlavně ti vědci, co tehle blábol vypustili do světa!
:-( :-( :-( http://www.novinky.cz/veda-skoly/277997-alarmujici-studie-kocky-zamoruji-populaci-parazitem-utoci-i-na-mozek.html Snad jen doufat, že si to nepřečte moc tupců. :-( :-( :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?