Diskuze Tapety na plochu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Díky, to že to tam je napsaný, jsem nějak přehlídla. Tak snad se přičtou.
mapa je největší nesmysl v profilu !!!! Ta žere nejvíc paměti. Když čekáte na načtení profilu, co se načítá poslední ? Mapa. Podle mě kvůli ní to tu tak zlobí. A ještě jeden poznatek. Když už je tu ta mapa, měla by být centrální. Když si jí zobrazím, měla by tam být možnost vidět špendlíky v nějakém okolí, na které kliknu. Takhle má každý v profilu mapu, v profilu bydliště, ale kdo bydlí ve vedlejší ulici se nezjistí.
Elis (30.04.2009 14:07:55) napsal: sice to sem nepatří ale… když jsem nevěděla jak přestěhovat z mapy pejska na jiné místo, klikla jsem na vystěhovat z mapy (myslela jsem, že ho pak budu moci přestěhovat). Ale ono to nejde a odečetlo se mi 200 piškotků. Mohli by jste to nějak vrátit zpátky?? Je to u mého profilu pejska Sofi. Děkuju Ahoj, pod mapkou na profilu bys mela videt navod jak muzes profil prestehovat, nebo pridat na mapu. Kdyz ho znovu pridas na mapu, zase se ti tech 200 bodu vrati.
sice to sem nepatří ale… když jsem nevěděla jak přestěhovat z mapy pejska na jiné místo, klikla jsem na vystěhovat z mapy (myslela jsem, že ho pak budu moci přestěhovat). Ale ono to nejde a odečetlo se mi 200 piškotků. Mohli by jste to nějak vrátit zpátky?? Je to u mého profilu pejska Sofi. Děkuju
chci se zeptat, jestli bude ,třeba někdy v budoucnu, možné posílat své fotky našich mazlíků a jestli budou zařazeni do Tapet. Pár hezkých fotek máme. Samozřejmě by asi měly projít nějakou vaší „kontrolou“ aby tam nebyli nějaké „nehezké“ fotky. A za umístění v Tapetách by se mohlo připsat pár piškotků. Uskutečnit se to nemusí, je to jen můj nápad jak ještě o něco málo rozšířit Hafíky. :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?