Diskuze Technické připomínky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Po dalších změnách na hafících,micinách a konících se potýkám s jednou nedokonalostí. Reklamní okénko "Píšeme jinde" je příliš malé a text v něm je useklý. Nevím jestli je to problém jen mého prohlížeče (Google Chrome), v dnešní době se setkávám se stále více lidmi, kteří právě tento prohlížeč preferují. Nastavení prohlížeče je standardní (nemám nastavenou jinou velikost písma ani obrázků). Pro správce těchto stánek by to mohla být užitečná připomínka. Děkuji
dorý den chtěla bych se zeptat jak můžu udělat profil mému hlodavci a chci se zeptat ziju s kamoskou a ta uz ma taky profil svyho psa a ja mam taky profil svyho psa a tihle dva psi si udelali stenatko a tak sem se chtela zeptat jeslti si je muzu dat nejak do rodiny a ne jen do pratel kdyz jsem jejich profil nezalozila ja predem dekuji za odpoved
Listicka (26.11.2010 17:19:42) napsal: Po dalších změnách na hafících,micinách a konících se potýkám s jednou nedokonalostí. Reklamní okénko "Píšeme jinde" je příliš malé a text v něm je useklý. Nevím jestli je to problém jen mého prohlížeče (Google Chrome), v dnešní době se setkávám se stále více lidmi, kteří právě tento prohlížeč preferují. Nastavení prohlížeče je standardní (nemám nastavenou jinou velikost písma ani obrázků). Pro správce těchto stánek by to mohla být užitečná připomínka. Děkuji !!
Citrónek (04.12.2010 22:22:12) napsal: dorý den chtěla bych se zeptat jak můžu udělat profil mému hlodavci a chci se zeptat ziju s kamoskou a ta uz ma taky profil svyho psa a ja mam taky profil svyho psa a tihle dva psi si udelali stenatko a tak sem se chtela zeptat jeslti si je muzu dat nejak do rodiny a ne jen do pratel kdyz jsem jejich profil nezalozila ja predem dekuji za odpoved Pro hlodavce udělej profil jako bys dělala pejskovi a potom v následných úpravách je na vyplnění Nejsem pejsek, jsem: a tam máš na výběr z křečků, potkanů... ;) Jinak rodinu vytvoříš pouze tím, že máš pejsky ve svých profilech, jinak jsou to kamarádi :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?