Diskuze Technický dotaz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Chtěli bychom se zeptat, zda si někdo nevíte rady: poslední dny se jakýkoli náš komentář vkládá dvojitě, podobně jsme nyní poslali dáreček a ten se opět vložil dvakrát a i se nám takto strhly body. Čím by toto mohlo být? Máme nově dva profily pejsků, ale to má spousta ostatních hafíků a myslíme, že podobný problém nemají. Kdybyste nám mohl někdo poradit, budeme vděční. Melounek, Soptík a rodiče
Kristýnka a Pája (10.06.2012 20:34:00) napsal: Chtěli bychom se zeptat, zda si někdo nevíte rady: poslední dny se jakýkoli náš komentář vkládá dvojitě, podobně jsme nyní poslali dáreček a ten se opět vložil dvakrát a i se nám takto strhly body. Čím by toto mohlo být? Máme nově dva profily pejsků, ale to má spousta ostatních hafíků a myslíme, že podobný problém nemají. Kdybyste nám mohl někdo poradit, budeme vděční. Melounek, Soptík a rodiče Tak komentáře se vkládaly dvojmo i mně(již ale ne,to bylo dřív),takže jediné co,jsem mohla udělat bylo to,že jsem vložila komentář,počkala až se mi na profil k tomu dotyčnému vložil a pak jeden smazala.Dělala jsem to nějakou dobu,taky mě to teda nebavilo,ale nic jiného jsem dělat bohužel nemohla:( Teď už se mi to vkládá normálně. Co se týče těch dárků,tak to nevím,protože jsem je v té době neposílala,takže jak je to se strháváním bodů dvakrát,vážně nevím.Ale myslím si,že to byla technická chyba na Hafíkách.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?