Diskuze Téma v soutežích

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Vítězné fotky vždy odpovídají tématu a také kontrolujeme, jestli nejsou stažené z internetu ;-)
Každý, kdo se do soutěže přihlásí, tím souhlasí s pravidly soutěží na našich portálech. Pravidla jsou jasně daná a popsaná. Provozovatel portálu má právo tato pravidla stanovit, protože také do soutěží dává ceny. Neboli - kdybyste měla novou pračku a rozhodla se ji darovat kamarádce a pak by přišel soused a stěžoval si, jak to, že ji nedáte jemu. Jsou to vaše peníze, vaše pračka a vaše rozhodnutí, komu ji darujete a podle jakého klíče. Stanovili jsme pravidla, všichni ví, jaká jsou a tedy je třeba se jimi řídit. V případě, že fotografie pravidla nesplňují, nemohou vyhrát. Kvůli objektivitě výherce určuje porota (z fotografií, které pravidla splňují) a dle pravidel - porota přihlíží k hlasování uživatelů. Vysvětlováno to tu bylo několikrát. Systém měnit nebudeme. (V minulých letech to bylo pouze podle uživatelů a opravdu, ale opravdu se to neosvědčilo - kvůli věcem, které zde již také jsou uvedeny.) Toto téma uzavíráme.
Kobylatko (19.08.2014 14:34:07) napsal: Chtěla bych se zeptat proč někteří soutěžící uživatelé dávají do soutěží fotky které s tématem nemají nic společného?:-| ... protože doufají, že získají body za účast, nebo neumějí pořádně číst 8-}
Chtěla bych se zeptat proč někteří soutěžící uživatelé dávají do soutěží fotky které s tématem nemají nic společného?:-|
Iva (19.08.2014 16:42:02) napsal: ... protože doufají, že získají body za účast, nebo neumějí pořádně číst 8-} Já se mooc omlouvám :( , ale mám pejska, který už není mezi námi a nemám moc fotek, které souvisí s tématy, které zde jsou nebo, které vy nabízíte, a proto někdy musím dát fotky, které s tímto tématem nesouvisí - chci se zúčastnit nechci vyhrát děkuji za pochopení :-)
Nikdy jsem se do žádné soutěže nezapojila a ani to neudělám je to všechno podfuk a je škoda se tím akorád zabývat. Riky s paničkou.
Paní jorkšírová, my se svou práci skutečně snažíme dělat zodpovědně, proto o vítězích podle pravidel hlasuje porota složená z adminů, která přihlíží k hlasům uživatelů. Kdyby se hodnotilo pouze podle hlasování uživatelů, zase byste si stěžovali, že vyhrávají soutěžící, kteří mají nejvíc kamarádů. Obojí má své pro a proti. panijorksirova (29.08.2014 19:57:33) napsal: Nezlobte se na mě nevím proč vůbec vyhlašujete nějaké soutěže když vše zkazíte!!Když na hlasy nekoukáte a podle čeho teda potom psa odměňujete na soutěžích!!Děláte mezi lidmi akorád dusno!!Stydět by jste se měli!Pěkně jste mě to štve!!!Máte svojí práci dělat odpovědně!!!Jana a kluci.>:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:)
..plně s pisatelkou souhlasím,rozumnému to hlava nebere! to by si tady potom mohl každý dělat co chce!..jak může někdo ,kdo nemá v profilu žádné zvířátko soutěžit?prostě si myslím ,že to není fér!! !! !!
panijorksirova (29.08.2014 19:57:33) napsal: Nezlobte se na mě nevím proč vůbec vyhlašujete nějaké soutěže když vše zkazíte!!Když na hlasy nekoukáte a podle čeho teda potom psa odměňujete na soutěžích!!Děláte mezi lidmi akorád dusno!!Stydět by jste se měli!Pěkně jste mě to štve!!!Máte svojí práci dělat odpovědně!!!Jana a kluci.>:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) myslím že se rozčilujete jen proto, že podle počtu hlasu ste byla 2 a nevyhrála jste že? :-D je vám snad 5 že se neumíte smířit s porážkou?
panijorksirova (29.08.2014 19:57:33) napsal: Nezlobte se na mě nevím proč vůbec vyhlašujete nějaké soutěže když vše zkazíte!!Když na hlasy nekoukáte a podle čeho teda potom psa odměňujete na soutěžích!!Děláte mezi lidmi akorád dusno!!Stydět by jste se měli!Pěkně jste mě to štve!!!Máte svojí práci dělat odpovědně!!!Jana a kluci.>:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:)
Nezlobte se na mě nevím proč vůbec vyhlašujete nějaké soutěže když vše zkazíte!!Když na hlasy nekoukáte a podle čeho teda potom psa odměňujete na soutěžích!!Děláte mezi lidmi akorád dusno!!Stydět by jste se měli!Pěkně jste mě to štve!!!Máte svojí práci dělat odpovědně!!!Jana a kluci.>:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:)
Myslím že by admini taky měli kontrolovat jestli pes vložený do soutěže má skutečný profil u uživatele který tam fotku dal.Pokud pes v soutěži nemá profil bohužel vyřadit ze soutěže to by si tam potom každý mohl vložit kde co.Potom akorát někdo vyhraje podvodem.Taky tam klidně můžu vložit fotky psu kteří nejsou naši,ale proč?chci vyhrávat a učastnit se se svimy zvířaty né někomu brát fotky 8-} 8-} .A myslím že né jen dvě jsou stažené z internetu nebo někomu sebrané ;-) .
supík (19.08.2014 19:37:01) napsal: Někteří jsou prostě hůře chápaví8-| Ale jsou tam asi 2 fotky podle mě stažené z internetu i s popiskou ve fotu, to už zůstává rozum stát. 8-} 8-} Ježiši 8-} .Přece pokud nemám fotku k tématu tak ji nevkládám do soutěží nebo nedělám fotomontáže atd...dyt je to tam pak celý zamotaný .;-)
Kobylatko (19.08.2014 18:36:47) napsal: Příjde mi to docela divný dát do soutěže psa na louce nebo v lese když je téma balíky,seno,sláma atp...8-} :-D Někteří jsou prostě hůře chápaví8-| Ale jsou tam asi 2 fotky podle mě stažené z internetu i s popiskou ve fotu, to už zůstává rozum stát. 8-} 8-}
Příjde mi to docela divný dát do soutěže psa na louce nebo v lese když je téma balíky,seno,sláma atp...8-} :-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?