Diskuze Témata na fotosoutěže

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (04.03.2010 12:39:08) napsal: Ahoj všem! Právě přemýšlíme nad tématem další fotosoutěže. Navrhněte nám nějaké téma, které by vás bavilo! co třeba nějaké hrátky s koňmi.každý určitě když zrovna nemaká na jízdárně zkouší něco s koníkem.třeba co umí.nebo si je tak hrají nebo chodí na procházky.:D
Kate (04.03.2010 12:39:08) napsal: Ahoj všem! Právě přemýšlíme nad tématem další fotosoutěže. Navrhněte nám nějaké téma, které by vás bavilo! např s koňmi při práci nebo na vyjížďce :))
No tak já bych navrhla nějakou "Nejhezčí fotku" Nebo "Nejvtipnější fotku". Něco, kde se ukáže, jak je kůň hezký, prostě nejkrásnější fotka, soudilo by se třeba podle toho, jak je fotka ostrá, jestli není rozmazaná, jak je vše zabrané, barvy apod; hlavně, aby byla fotka krásná a kůň ještě více:-) :-) ;-)
Kate (04.03.2010 12:39:08) napsal: Ahoj všem! Právě přemýšlíme nad tématem další fotosoutěže. Navrhněte nám nějaké téma, které by vás bavilo! Nebo nejvetsi nos,nebo nejhezci oblicej,nebo taky nejhezci uces.Taky jak skace kun prez prekazky,jak ji,nebo kun s kamaradama ;-)
cirkusové kousky, koně v ohradě nebo fotky z výstav
Kate (04.03.2010 12:39:08) napsal: Ahoj všem! Právě přemýšlíme nad tématem další fotosoutěže. Navrhněte nám nějaké téma, které by vás bavilo! Procházky s koňma, cirkusové kousky s konma ..
hmm, zajímavé téma ;-) sahib kubista (05.03.2010 10:44:45) napsal: aještě mě napadli třeba nějaké škleby našich miláčků:-D :-D
Kate (04.03.2010 12:39:08) napsal: Ahoj všem! Právě přemýšlíme nad tématem další fotosoutěže. Navrhněte nám nějaké téma, které by vás bavilo! aještě mě napadli třeba nějaké škleby našich miláčků:-D :-D
Ahoj všem! Právě přemýšlíme nad tématem další fotosoutěže. Navrhněte nám nějaké téma, které by vás bavilo!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?