Diskuze Tento portál :

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

vali (18.06.2011 20:51:19) napsal: Chtěla jsem se zeptat, stojí používání tohoto portálu nějaké peníze ? Tedy když jsem uživatelka Neplatíš nic. Max. když si chceš objednat skin na profil psa nebo tričko ;-)
Chtěla jsem se zeptat, stojí používání tohoto portálu nějaké peníze ? Tedy když jsem uživatelka
Ano to se někdy stává, zvlášť u malých plemen. Je potřeba zajít za vetem, aby špičák vytrhl. Není to nic závratného. Marťa (19.06.2011 07:49:54) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat... náš 5 měsíční pejsek vyměňuje celkem úspěšně zoubky, teda až na jeden špičák. Vyrostl mu nový, ale starý tam taky zůstal a zatím se ani nehne. Myslíte že je nutné navštívit veterináře??? Díky za radu. M.8-)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat... náš 5 měsíční pejsek vyměňuje celkem úspěšně zoubky, teda až na jeden špičák. Vyrostl mu nový, ale starý tam taky zůstal a zatím se ani nehne. Myslíte že je nutné navštívit veterináře??? Díky za radu. M.8-)
vali (18.06.2011 23:58:25) napsal: co to je skin Skin je jakoby "vzhled stránky" ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?