Diskuze Teply čumák

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den,nevím jestli je normální že má moje kočka teplý čumák??
Moje kočička ho dostala po očkování. Tři roky nic a teď se zase objevila bulka. Půjde znova na operaci. Máte s tím někdo zkušenost
Renča (25.04.2010 16:19:13) napsal: U kočičky je to normální. U pejska ne.Kočičky mají mnohem vyšší teplotu. Pokud se chová normálně, tak to nic není I u pejska je to normální :) Alespoň soudě podle naší obludky... Stačí, aby odpočívala nebo byla řádně rozespalá. Pak má čenich suchý a teplý.
U kočičky je to normální. U pejska ne.Kočičky mají mnohem vyšší teplotu. Pokud se chová normálně, tak to nic není
Ahoj Betulko, a jinak je kočička zdravá, nemá nějaké problémy? Vetšinou mají teplý čumáček i ťapky,tak mají teplotku. V tom případě doporučuji radši zajít na veterinu.
Ahojky, můj kocourek má taky teplý čumáček, ale jen někdy .. Záleží jestli má ten čumák teplý pořád nebo jen občas .. Ten náš fiškus Miky-Bonbonek má čumáček teplý třeba celý den a večer vždycky studený - to pak hned, když se napije vody, nebo na něho trochu prsknu (vodou) tak mu hned zvlhne .. ;-) Ale pokud má vaše kočička teplý (suchý) čumák pořád, může být nějak nemocný ..
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?