Diskuze TEST funkcí

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kate (01.07.2013 21:36:54) napsal: Z jakého Google? Google Chrome? Používám ho rovněž a funguje. Mohla byste si zkusit promazat cookies (viz. příspěvek níže)? už to funguje děkuji
Kate (01.07.2013 16:17:01) napsal: Vyhledávání snad již také funguje ;-D ;-D už vás nebudu otravovat...ale zavolat někoho není problém ahojík.....nevím proč jste mi vymazali moje pravdivé příspěvky tady v diskuzi-admini proč....nebyly urážlivé......ke mě když přijdete do nemocnice se ošetřit a trvalo by tak jak u vás by jste si nestěžovala? Snad vám na těchto stránkách jako nám co jsme napsali a je to úplně jedno kdo psal trochu záleží.... nebudu se k tomu tady už více vyjadřovat Hanka
Hanko, tak jako si mi psala do zpráv, tak jsem ti do nich rovněž odpověděla. °ღ Hanka ღ° (01.07.2013 19:16:18) napsal:
Tak to tedy opravdu netuším, čím by to mohlo být. Zkoušela jste to i v jiném prohlížeči? (Mám google chrome a vše mi funguje.) Alča a Lilly (02.07.2013 12:51:08) napsal: Ahojky dárečky mi posílat nejdou a nemůžu se dostat na kdo daroval. Vůbec se mi to neotevře. Google chrome mi funguje cookies jsem vyčistila a stále nic. Ale všem ostatním mohu dáreček poslat. Tak nevím. Děkuji za odpověď
Kate (01.07.2013 21:36:54) napsal: Z jakého Google? Google Chrome? Používám ho rovněž a funguje. Mohla byste si zkusit promazat cookies (viz. příspěvek níže)? Ahojky dárečky mi posílat nejdou a nemůžu se dostat na kdo daroval. Vůbec se mi to neotevře. Google chrome mi funguje cookies jsem vyčistila a stále nic. Ale všem ostatním mohu dáreček poslat. Tak nevím. Děkuji za odpověď
Nejen kritika, ale musí přijít i pochvala. Rychlost načítání stránek se značně zlepšila. Díky za úpravu.
Kate (02.07.2013 15:09:13) napsal: Tak to tedy opravdu netuším, čím by to mohlo být. Zkoušela jste to i v jiném prohlížeči? (Mám google chrome a vše mi funguje.) V prohlížeči internet explorer to funguje, chyba je asi v gooogle chrome. Děkuji
Kate (02.07.2013 15:09:13) napsal: Tak to tedy opravdu netuším, čím by to mohlo být. Zkoušela jste to i v jiném prohlížeči? (Mám google chrome a vše mi funguje.) V prohlížeči internet explorer to funguje. Chyba je v google chrome Děkuji
Dobrý den, objednala jsem si 24.6. placku Dance and Jump velkou z Katalogu dostupných odměn, body se mi odečetly, bohužel ještě nic nepřišlo. Mohla se stát třeba chyba na poště, ale objednávala jsem si už po čtvrté a dárek vždy dorazil na začátku dalšího týdne.
Dobrý den, objednala jsem si 24.6. placku Dance and Jump velkou z Katalogu dostupných odměn, body se mi odečetly, bohužel ještě nic nepřišlo. Mohla se stát třeba chyba na poště, ale objednávala jsem si už po čtvrté a dárek dorazil v pondělí.
Proč když přihlásím pejsky do soutěže nikdy nedostanu body za přihlášení??
Také nejde upravovat profily koní...
Stále nefunguje přičítání bodů. Hlasující se objeví v tabulce, ale body přičteny nejsou. Ani počet hlasujících se nemění.
Stále nefunguje přičítání bodů. Hlasující se objeví v tabulce, ale body přičteny nejsou.
Jak tak koukám na tvůj účet, tak třeba naposledy 3.7. máš připsaných 50 bodů za účast v soutěži. Účastnila jsi se i jiné soutěže? Kristý (04.07.2013 21:41:04) napsal: ano to mi došlo ale nikdy se mi nepřičetli.
Kate (08.07.2013 18:47:25) napsal: Jak tak koukám na tvůj účet, tak třeba naposledy 3.7. máš připsaných 50 bodů za účast v soutěži. Účastnila jsi se i jiné soutěže? ano to jsem ještě měla jiný účet ale to už je jedno jen jsem se chtěla zeptat a velice ti děkuji :-)
Z jakého Google? Google Chrome? Používám ho rovněž a funguje. Mohla byste si zkusit promazat cookies (viz. příspěvek níže)? °ღ Hanka ღ° (01.07.2013 21:31:36) napsal: mě nejdou otevřít ani poslat z Google dárečky...z jiných prohlížečů to funguje....H.
Kate (01.07.2013 14:07:22) napsal: Prosíme vás o spolupráci. Zkuste cokoli, co vám do dnešního poledne nefungovalo. V případě, že problém přetrvává, napište nám o něm sem. Díky moc. mě nejdou otevřít ani poslat z Google dárečky...z jiných prohlížečů to funguje....H.
<blockquote>Kate (01.07.2013 19:54:16) napsal: A jaký máte prohlížeč? Zkuste si možná promazat cookies - v nastavení prohlížeče - historie prohlížení. Díky, zabralo to:-D A to mažu historii prohlížení maximálně obden;-)
Body za účast v soutěži se vždy připisují až po vyhlášení výsledků soutěže. Kristý (04.07.2013 09:34:58) napsal: Proč když přihlásím pejsky do soutěže nikdy nedostanu body za přihlášení??
Kate (02.07.2013 15:09:13) napsal: Tak to tedy opravdu netuším, čím by to mohlo být. Zkoušela jste to i v jiném prohlížeči? (Mám google chrome a vše mi funguje Tak mám asi něco s google chrome v internet explorer to funguje. Děkuji
Díky. Snažíme se. ;-) Rexík (02.07.2013 07:01:06) napsal: Nejen kritika, ale musí přijít i pochvala. Rychlost načítání stránek se značně zlepšila. Díky za úpravu.
Stable je i vlastníkem. Rexík (02.07.2013 06:49:07) napsal: Mohu se zeptat, kdo je vlastníkem tohoto webu? Provozovatelem jak vidím dole je Stable.cz s.r.o., ale patří mu tyto tři weby? Díky za odpověď.
Mohu se zeptat, kdo je vlastníkem tohoto webu? Provozovatelem jak vidím dole je Stable.cz s.r.o., ale patří mu tyto tři weby? Díky za odpověď.
Kate (04.07.2013 13:40:06) napsal: Body za účast v soutěži se vždy připisují až po vyhlášení výsledků soutěže. ano to mi došlo ale nikdy se mi nepřičetli.
Janicew - díky. Na to se ještě podíváme. janicew (03.07.2013 15:24:51) napsal: Stále nefunguje přičítání bodů. Hlasující se objeví v tabulce, ale body přičteny nejsou. Ani počet hlasujících se nemění.
Právě teď jsem zkoušela upravit profil svého koně a funguje to. Jaký používáte prohlížeč? Zkoušela jste promazat historii prohlížení (cookies)? Phar Lap (03.07.2013 21:02:32) napsal: Také nejde upravovat profily koní...
A jaký máte prohlížeč? Zkuste si možná promazat cookies - v nastavení prohlížeče - historie prohlížení. aja (01.07.2013 19:42:45) napsal: Díky za snahu, ale mě fungují bez problémů jenom Koníci.cz U Hafíků a Micin je jediná změna - je možné nahrát fotku. Jinak zobrazení celého deníčku, posílání dárečků, vyhledávání v profilech /vyhledávač v horním rohu funguje/ - pořád stejné, nefunkční:( Jana
Díky za snahu, ale mě fungují bez problémů jenom Koníci.cz U Hafíků a Micin je jediná změna - je možné nahrát fotku. Jinak zobrazení celého deníčku, posílání dárečků, vyhledávání v profilech /vyhledávač v horním rohu funguje/ - pořád stejné, nefunkční:( Jana
Teď jsem to zkoušela a funguje. Používám Google Chrome. Jaký prohlížeč máte Vy? Uživatel11052Eva (01.07.2013 16:54:26) napsal: JEN MI NEJDE MĚNIT POŘADÍ PŘÁTEL.JINAK UŽ FUNGUJE VŠECHNO.DÍKY.
Kate (01.07.2013 16:17:01) napsal: Vyhledávání snad již také funguje ;-D ;-D ahojík.....nevím proč jste mi vymazali moje pravdivé příspěvky tady v diskuzi-admini proč....nebyly urážlivé......ke mě když přijdete do nemocnice se ošetřit a trvalo by tak jak u vás by jste si nestěžovala????
JEN MI NEJDE MĚNIT POŘADÍ PŘÁTEL.JINAK UŽ FUNGUJE VŠECHNO.DÍKY.
Vyhledávání snad již také funguje ;-D ;-D Kate (01.07.2013 15:01:17) napsal: O prozatím nefunkčním vyhledávání víme a řešíme ;-)
O prozatím nefunkčním vyhledávání víme a řešíme ;-) Kate (01.07.2013 14:07:22) napsal: Prosíme vás o spolupráci. Zkuste cokoli, co vám do dnešního poledne nefungovalo. V případě, že problém přetrvává, napište nám o něm sem. Díky moc.
Prosíme vás o spolupráci. Zkuste cokoli, co vám do dnešního poledne nefungovalo. V případě, že problém přetrvává, napište nám o něm sem. Díky moc.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?