Diskuze Test(y)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kde chceš vzít informace pro sestavení kvalitního testu?
Scyllo, ty to všechno bereš ultra vážně. Všichni vědí, že jsou podobné testy jen pro pobavení. Scylla (08.02.2012 13:16:01) napsal: Kde chceš vzít informace pro sestavení kvalitního testu?
Scylla (09.02.2012 04:19:25) napsal: To si myslí málokdo. Naopak, lidi hledají zaručené návody, postupy, šablonky, málokdo je vůbec ochotný přemýšlet o tom, jak vímat a číst svého psa, jak ho krmit přímo jemu na míru, jakou mu dát péči a přístup. Každý hledá zaručené návody na použití. Jen se koukni do poradny. no vidis, tak mozes prispiet nejakymi zarucenymi informaciami do testu a pomozes tym mnohym menej skusenym ludom ;-)
Kate (08.02.2012 22:09:14) napsal: Scyllo, ty to všechno bereš ultra vážně. Všichni vědí, že jsou podobné testy jen pro pobavení. ja myslim ze Kate ma pravdu aspon by jsme se pobavili.. ;)
Kate (08.02.2012 22:09:14) napsal: Scyllo, ty to všechno bereš ultra vážně. Všichni vědí, že jsou podobné testy jen pro pobavení. To si myslí málokdo. Naopak, lidi hledají zaručené návody, postupy, šablonky, málokdo je vůbec ochotný přemýšlet o tom, jak vímat a číst svého psa, jak ho krmit přímo jemu na míru, jakou mu dát péči a přístup. Každý hledá zaručené návody na použití. Jen se koukni do poradny.
Dobrý den. Napadlo mě, že by tady na hafíkách mohly být testy. Jednalo by se o testy typu : Jak dobře se staráš o svého pejska?, Jaké plemeno se k tobě hodí?, atd. K tomu testu o plemenech: to by mohl být spíš nějaký dotazník. Např. když si čteme článek o nějakém plemeni, je tam třeba: náročnost na výchovu - velmi dobrý, atd., tak v tom " dotazníku " by si člověk mohl vybrat jak náročná by byla péče o srst, časová náročnost, náročnost na výchovu, atd., a na konci by se mu objevilo plemeno vhodné k němu + popis plemene. Vím, že jsem to asi vysvětlila trochu složitě a nesrozumitelně, ale snažte se to pochopit ;-) Děkuji za přečtení + reakci.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?