Diskuze Tipy na procházky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, tipy na procházky byly z profilu odstraněny. blockquote>Petra Bedlivá (07.04.2011 19:37:15) napsal: Je to jenom moje domněnka, nebo tu někdy byla i rubrika s tipy na procházky? Mám pocit, že jsem to tu už někdy viděla, dneska jsem si na to vzpomněla znovu a nějak se nemůžu dohledat, tak nevím jestli neumím hledat nebo jsem se spletla 8-}:-D Předem díky za odpovědi :-) </blockquote>
Štěpán (07.04.2011 19:50:32) napsal: Jestli se nemýlím,tak je to v profilu pokud máš vyplněné bydliště úplně dole,ale nejsem si jistý. Koukala jsem a nic 8-} Ale je pravda, že si vzpomínám, že to dole v profili dříve bylo. Tak nevím. A děkuji za radu :-)
Jestli se nemýlím,tak je to v profilu pokud máš vyplněné bydliště úplně dole,ale nejsem si jistý.
Je to jenom moje domněnka, nebo tu někdy byla i rubrika s tipy na procházky? Mám pocit, že jsem to tu už někdy viděla, dneska jsem si na to vzpomněla znovu a nějak se nemůžu dohledat, tak nevím jestli neumím hledat nebo jsem se spletla 8-}:-D Předem díky za odpovědi :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?