Diskuze TLAČÍTKO a vadné profily

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

hned jak bude trocha času,tak se přidám a každopádně pak napíšu,co jsem zkoumala;-)
písmeno"B" za rok 2008 uděláno !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! teď si vezmu „D“.Mojzinka.;-) ;-) ;-)
pokud má uživatel špatně nastavený druh zvířete, tak to nám hlásit můžete. Uživatele vždy na toto upozorním a nechám mu čas na úpravu. Ale profily, které nemají vyplněné město nebo i jiný údaj, tak to mi nehlaste. Je opravdu na každém uživateli kolik informací u svého profilu zadá.
W hlásím jako hotové a nahlášené chyby.
Jaromíra (31.05.2009 21:17:36) napsal: Mojzinka (31.05.2009 19:43:41) napsal: A(SE NA NĚM PRACUJE), B, C(PRACUJE SE NA NĚM) D, Q, Š, W, X, Y, Ž A..ČKO DĚLÁM JÁ:-) JÁ VÍM JSI POČÍTANÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁ!! !! TO JE SOUHRN AŤ MÁME PŘEHLED.PA.DNES KONČÍM.
No, to koukám, jak jste se do toho pustili co jsem tu nebyla. Díky. Tak máme hotové: B, D, Q, Š, W, X, Y, Ž za rok 2008. Bylo by dobré, kdyby se ještě někdo přidal, aby pár lidí nad tím nesedělo věčnost. Od zítřka zase začnu. Dnes jsem přijela k páté hodině, vybaluji a chci si dát do pořádku ještě umazané věci. :D :-) :D
Martinka (31.05.2009 13:19:59) napsal: Koukám, že asi opravdu nemáte co na práci… Jak tak koukám práce mají dost.Jsou moc šikovný.;-) Potřebují povzbudit a né naopak.
Koukám, že asi opravdu nemáte co na práci…
Mojzinka (31.05.2009 19:43:41) napsal: A(SE NA NĚM PRACUJE), B, C(PRACUJE SE NA NĚM) D, Q, Š, W, X, Y, Ž A..ČKO DĚLÁM JÁ:-)
B SE MI ŠPATNĚ ODESÍLAL REPORT,TAK TO PROJÍŽDÍM ZNOVU!! !! !! !! !! !!
Nedalo mě to. Písmenko „U“ za rok 2008 – hotovo.
A(SE NA NĚM PRACUJE), B, C(PRACUJE SE NA NĚM) D, Q, Š, W, X, Y, Ž
holky, nenechte se znechutit – vyčištění hafíků je nutnost a moc si vážím toho, že tuhle zdlouhavou, nepříjemnou a ubíjející aktivitu místo adminů někdo dělá. Já na to nemám nervy, ani výdrž, ale o to víc vám držím palce. Opět apeluju na adminy: blahé paměti Rival občas vytrvalé lovce falešňáků ocenil piškotovým bonusem. Kdy konečně uznáte, že MaB, Mojzinka, Svatik, eponita.. dělají práci, kterou je vhodné ocenit a podpořit? mimišák
BERU SI „C“.NEMÁM CO NA PRÁCI,TAK SI POČTU :-D :-D :-D :-D :-D AHOJKY.
https://www.hellosandy.cz/…atele/27032/ PÍŠE DOKONCE I SOUKROMÉ ZPRÁVY.
G,H,CH,J,K,L,­N,P,S,R,T,V,Z­.;-) ;-) ;-) ;-)
HOTOVO: A,B,C,D,E(DĚLÁM)I,M,Š,Ř,­Q,U,W,X,Y,Ž. ZBÝVÁ:F,G,H,CH,­J,K,L,N,O,P,R,S,T,V,Z­.;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
PAK SE ZASE PŘIHLÁSÍM.PAUZA.;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Uff, tak hotovo – těch morčat, činčil, křečků, hadů, králíků, želv a osmáků tam bylo skoro víc než psů :-) Jo a taky jeden leguán, pakobylka, 2 kozy a akvarijní rybka :-) A většina měla jako druh zvířete pes – takže admini budou mít co dělat :-)
Tohle je vtipné:D https://www.hellosandy.cz/…etail/29387/ :-DD (kdyby nic, tak aspoň ten druh pes je divný…)
Anetka & Dieter (01.06.2009 22:49:03) napsal: a nezapomente taky na Š jako Cherry, treba u nas. DÍKY ZA RADU ;-) ;-) ;-) ;-) CHERRY JE POD „C“.TO UŽ MÁME.DOBROU NOC.;-)
a nezapomente taky na Š jako Cherry, treba u nas.
H,CH,J,K,L, N,P,S,R,T,V,Z HEZKÝ VEČER VÁM PŘEJE MOJZINKA HOLKY.;-) ;-) ;-)
G,H,CH,J,K,L, N,P,S,R,T,V,Z HEZKÝ VEČER A PŘÍJEMNOU NOC VÁM PŘEJE MOJZINKA S HOLKAMA.:-) :-) :-)
eponita (02.06.2009 14:46:17) napsal: beru si V a jdu na to To nedělej, právě jsem V dodělala. Je hotovo.
ZBÝVÁ!! !! !! !! K,L, N,P,S,R,T,V,Z JINAK HEZKÝ DEN HOLKY :-DD :-DD :-DD
P,S,R,T,!! !! HOLKY,JÁ SE POŘÁD TRÁPÍM NA K-HRŮZA.SAMEJ KŘEČÍK,MYŠI,POT­KANI,HADI…AJ.A VŠEC­HNO TO JSOU PSI :-D :-D :-D :-D
N – konečně hotovo. Pár kousků a já to dělám od včerejška 19ti hodin. Začly mě pálit oči, tak jsem je na chvilku zavřela a otevřela ráno před pátou. :-D :-D :-D
Mojzinka (02.06.2009 19:51:49) napsal: P,S,R,T,!! !! HOLKY,JÁ SE POŘÁD TRÁPÍM NA K-HRŮZA.SAMEJ KŘEČÍK,MYŠI,POT­KANI,HADI…AJ.A VŠEC­HNO TO JSOU PSI :-D :-D :-D :-D AHOJKY ŠLO MĚ TO POMALU,DĚLALA JSEM TO ÁČKO PO CHVILKÁCH ALE JE TO.:_/ TAKY SAMÁ HAVĚŤ:-D 8-}
Tak a je to – ale musím říct, že jsem neotevřela úplně všechny profily, takže jsem vzala jen ty zvířátka, co jsou na první pohled falešní nebo špatně vyplnění a na deníčky se zaměřím později a pomalu – a taky by to chtělo aby admini upřesnili, co považují za blbost v deníčku – ať tam pak nehlásím co je dle mého názoru blbost a pro ně duchaplný příspěvek. A Mojzinko – vydrž, taky jsem to tak měla u písmenka M – jo a dneska jsem tu objevila dokonce dvě nebo tři srnky a kačátko – to mě fakt nadchlo, roztomilé. A taky takovou skvrnitou ještěrku – jsem ani nevěděla, že to existuje :-)
P je hotové. Venku je hezky, svítí sluníčko a Borinka se potřebuje proběhnout. Tak zatím ahoj.:-D :-D :-D
MaB (03.06.2009 20:12:33) napsal: Anetka & Dieter (03.06.2009 19:53:49) napsal: už je opravdu brutus, když už i deníček Vám není po vůli. Koukám, že se tady tady rozmáhají praktiky z období do roku 1989, a vůbec nejhorší byli PSVB. To by největší .............­.............. a to je to co se tady rozmáhá.Nediv se. Když otvřeš nějaký deníček a máš ta např.: 1.leden nxvet 2.leden prší 3.leden pes spí 4. leden musím do školy atd., tak to se nezlob, ale toto je výsměch všem ostatním. NAPROSTO souhlasím!!!Aja.
Vy hlásíte i profily, co si nepíšoou deníček?
ZBÝVÁ S.SVATIK-DENÍČKY NEŘEŠ CO PÍŠOU.HLAVNÍ JE PROFILY BEZ FOTA,BEZ DENÍČKU,NESMYSLNÉ ŮDAJE ANEBO ŠPATNÝ NÁZEV ZVÍŘETE!! !! !! !! JAK SE TO PROČISTÍ,TAK SE DOMLUVÍME S ADMINI CO A JAK DÁL.JESTLI NĚCO HLEDAT.JU?? ?? ?? ?? ZATÍM.JDU SI DOJET TO T.
Nahlášeno pár falešňáků, pár b**ých deníčků a spousta malých zvířátek, které měly špatný druh
Tak jsem dokončila to S za rok 08. Takže by to mělo být komplet? Je možné, že jsem něco přehlídla, tak když tak se omlouvám :-)
jeste jendu vec. Kazdy mame jinou predstavu o peknem profilu, treba ten nas je taky na prd, ale jetse ste na nas neprisli. CHICHICHI
ja se nikdy necpal nahoru, me staci to co mam, ze jsem nekde na 900 miste me je to jedno. Ja jsem taky trosku mel tu cest, ale zacina se mi tady z toho delat divne. Ten kdo se mi nelibi tak mu nic neposlu a uz se k nemu nevratim. A to, ze ma nekdo denicek jaky ma je taky jeho vec. Ja tomu taky moc nedal, je to o case. A body jsou body. JEDINY S CIM SOUHLASIM JSOU VULGARISMY, NAPADANI A URAZKY. To tady opavdu nema misto.
Také přeji hezký víkend. :D Mojzinka (05.06.2009 10:17:45) napsal: DOBRÁ,TO JSEM CHTĚLA VĚDĚT,JESTLI JE TO K NĚČEMU.BERU,ŽE JE TOHO DOST.JAK JE KOMUNIKACE,JDE VŠECHNO!! !! !! PA A HEZKÝ VÍKEND.
TAK DĚVČATA,NAŠE PRÁCE A NĚKOLIKAHODINOVÉ VYSEDÁVÁNÍ U PC PŘI VYHLEDÁVÁNÍ ŠPATNÝCH PROFILŮ A NAŠE SNAHA O ZLEPŠENÍ VZHLEDU TOHOTO PORTÁLU BYL JEN „HON NA ČARODĚJNICE“!! !! !! !! !! MY REBELOVÉ NEVÍME,CO TO JE SE PRODÍRAT TOLIKA EMAILAMA ZA DEN A VĚNOVAT SE TOLIKA ŠPATNÝM PROFILŮM!! !! !! !! VLASTNĚ NĚKOHO TÍM OBTĚŽUJEME A OTRAVUJEME MU TÍM ŽIVOT.JE VÁM JASNÉ KOMU.VŠE JE CHYBA KOMUNIKACE!! !! !! STAČILO NAPSAT"NEHLEDEJ­TE,NEBUDEME SE TÍM ZAOBÍRAT" NEBO „STAČÍ NÁM 1 PÍSMENKO ZA TÝDEN“…AJ.ČEKALA JSEM PŘES 24 HOD.NA VYJÁDŘENÍ ADMINI.ŽE JE HOTOVO CO DÁL.TÍM,ŽE NEODPOVĚDĚLI,JE MI JASNÉ,ŽE JE VŠE PRAVDA CO JSEM SE DOZVĚDĚLA O TOM, CO SI O VŠEM MYSLÍ.ŠKODA,ALE JÁ UŽ SI TAKY MYSLÍM,ŽE JIM NEJDE O POŘÁDEK NA TOMTO PORTÁLE.TAK HOLKY,UŽÍVEJTE VÝKENDU A MĚJTE SE KRÁSNĚ.JEN JSEM TO SEM NAPSALA,AŤ ZBYTEČNĚ NEBOJUJEM S VĚTRNÝMI MLÝNY.PA MOJZINKA.;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Nesmyslnými profily jsme se zabývali i předtím, ale těmi co tu neměly co dělat. A ne těmi, co mají třeba jen něco špatně nastavené. Tyto profily nebudeme mazat, ale budou opraveny nebo uživatel upozorněn. JASNĚ,JE TOHO HODNĚ,ALE ČÍ JE TO CHYBA?? TO SE NIKDO Z VÁS DO TÉTO DOBY NEZABÝVAL NESMYSLNÝMI PROFILY?? TOMU UŽ SE DÁ JENOM SMÁT. PROSTĚ HAFÍCI UŽ NEJSOU TO,CO DŘÍV. ÚROVEŇ KLESÁ,STEJNĚ JAKO ZÁJEM SLUŠNÝCH UŽIVATELŮ.
DOBRÁ,TO JSEM CHTĚLA VĚDĚT,JESTLI JE TO K NĚČEMU.BERU,ŽE JE TOHO DOST.JAK JE KOMUNIKACE,JDE VŠECHNO!! !! !! PA A HEZKÝ VÍKEND.
Mojzinka (31.05.2009 21:29:51) napsal: Jaromíra (31.05.2009 21:17:36) napsal: Mojzinka (31.05.2009 19:43:41) napsal: A(SE NA NĚM PRACUJE), B, C(PRACUJE SE NA NĚM) D, Q, Š, W, X, Y, Ž A..ČKO DĚLÁM JÁ:-) JÁ VÍM JSI POČÍTANÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁ!! !! TOTO TAKY NEBYLO NA TEBE ALE PRO OSTATNÍ:-D :-D JE SOUHRN AŤ MÁME PŘEHLED.PA.DNES KONČÍM.
PROSÍM ABYSTE TU PSALI VÝRAZNĚ KDO JAKÉ PÍSMENKO PROHLEDÁVÁ.JINAK TO BUDEM DĚLAT POŘÁD DOKOLA.MĚL BY TO NĚKDO EVIDOVAT.DÍKY.;-) ;-) ;-) ;-)
PÍSMENO „D“ ZA LOŇSKÝ ROK HOTOVO.JAK BUDE ČAS ZASE SE OZVU.MOZINKA.
LOŇSKÝ ROK HOTOVO.JAK BUDE ZASE ČAS PŘIPOJÍM SE.MOJZINKA.
Anetka & Dieter (03.06.2009 20:33:57) napsal: jeste jendu vec. Kazdy mame jinou predstavu o peknem profilu, treba ten nasje taky na prd, ale jetse ste na nas neprisli.CHICHICHI Úplně s vámi souhlasím. Každý má jinou představu o vyplněném profilu. Někdo chce mít spoustu fotek, poctivě vyplněný deníček, vyplněné informace (třeba já):_/ , někodo s spokojí s "žádnými" informacemi, což už mi vadí.>:-( Když si někdo vyplní několik informací a nepíše deníček, je to jeho věc. A někomu stačí napsat třeba právě to: mám se dobře, venku prší, jsem unavená atd. Ne každý che popsat každý krok svého zvířátka, tak deníček psát nemusí. Někdo třeba ani nechce, protože se mu to zdá jako hloupost. (Svým spůsobem vlastně ano, když píšeme o svém zvířeti, jako by jsme byli ono:-DD :-DD :-DD ) tak kdo nechce, nemusí psát nic8-} >:-(
Jerry (05.06.2009 10:02:47) napsal: Ahojky, řešit nahlášené profily budu, ale dejte mi prosím čas. Přišlo jich skoro 2000, takže mějte také trochu trpělivosti. Musím dělat i jinou práci. Velmi často se objevoval špatně nastvený druh zvířete, plemeno,… Takže programátor nám udělá možnost to rovnou na profilu opravit. Abych se nemusela každého doprošovat, ať si to změní a pak zpětně kontrolovat. Možnost úprav by mohla být zprovozněna snad už příští týden a pak se budu postupně prodírat tou smrští e-mailů. ;-) LenkaMojzinka (05.06.2009 09:28:26) napsal: TAK DĚVČATA,NAŠE PRÁCE A NĚKOLIKAHODINOVÉ VYSEDÁVÁNÍ U PC PŘI VYHLEDÁVÁNÍ ŠPATNÝCH PROFILŮ A NAŠE SNAHA O ZLEPŠENÍ VZHLEDU TOHOTO PORTÁLU BYL JEN „HON NA ČARODĚJNICE“!! !! !! !! !! MY REBELOVÉ NEVÍME,CO TO JE SE PRODÍRAT TOLIKA EMAILAMA ZA DEN A VĚNOVAT SE TOLIKA ŠPATNÝM PROFILŮM!! !! !! !! VLASTNĚ NĚKOHO TÍM OBTĚŽUJEME A OTRAVUJEME MU TÍM ŽIVOT.JE VÁM JASNÉ KOMU.VŠE JE CHYBA KOMUNIKACE!! !! !! STAČILO NAPSAT"NEHLEDEJ­TE,NEBUDEME SE TÍM ZAOBÍRAT" NEBO „STAČÍ NÁM 1 PÍSMENKO ZA TÝDEN“…AJ.ČEKALA JSEM PŘES 24 HOD.NA VYJÁDŘENÍ ADMINI.ŽE JE HOTOVO CO DÁL.TÍM,ŽE NEODPOVĚDĚLI,JE MI JASNÉ,ŽE JE VŠE PRAVDA CO JSEM SE DOZVĚDĚLA O TOM, CO SI O VŠEM MYSLÍ.ŠKODA,ALE JÁ UŽ SI TAKY MYSLÍM,ŽE JIM NEJDE O POŘÁDEK NA TOMTO PORTÁLE.TAK HOLKY,UŽÍVEJTE VÝKENDU A MĚJTE SE KRÁSNĚ.JEN JSEM TO SEM NAPSALA,AŤ ZBYTEČNĚ NEBOJUJEM S VĚTRNÝMI MLÝNY.PA MOJZINKA.;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) JASNĚ,JE TOHO HODNĚ,ALE ČÍ JE TO CHYBA?? TO SE NIKDO Z VÁS DO TÉTO DOBY NEZABÝVAL NESMYSLNÝMI PROFILY?? TOMU UŽ SE DÁ JENOM SMÁT. PROSTĚ HAFÍCI UŽ NEJSOU TO,CO DŘÍV. ÚROVEŇ KLESÁ,STEJNĚ JAKO ZÁJEM SLUŠNÝCH UŽIVATELŮ.
Ahojky, řešit nahlášené profily budu, ale dejte mi prosím čas. Přišlo jich skoro 2000, takže mějte také trochu trpělivosti. Musím dělat i jinou práci. Velmi často se objevoval špatně nastvený druh zvířete, plemeno,… Takže programátor nám udělá možnost to rovnou na profilu opravit. Abych se nemusela každého doprošovat, ať si to změní a pak zpětně kontrolovat. Možnost úprav by mohla být zprovozněna snad už příští týden a pak se budu postupně prodírat tou smrští e-mailů. ;-) Lenka Mojzinka (05.06.2009 09:28:26) napsal: TAK DĚVČATA,NAŠE PRÁCE A NĚKOLIKAHODINOVÉ VYSEDÁVÁNÍ U PC PŘI VYHLEDÁVÁNÍ ŠPATNÝCH PROFILŮ A NAŠE SNAHA O ZLEPŠENÍ VZHLEDU TOHOTO PORTÁLU BYL JEN „HON NA ČARODĚJNICE“!! !! !! !! !! MY REBELOVÉ NEVÍME,CO TO JE SE PRODÍRAT TOLIKA EMAILAMA ZA DEN A VĚNOVAT SE TOLIKA ŠPATNÝM PROFILŮM!! !! !! !! VLASTNĚ NĚKOHO TÍM OBTĚŽUJEME A OTRAVUJEME MU TÍM ŽIVOT.JE VÁM JASNÉ KOMU.VŠE JE CHYBA KOMUNIKACE!! !! !! STAČILO NAPSAT"NEHLEDEJ­TE,NEBUDEME SE TÍM ZAOBÍRAT" NEBO „STAČÍ NÁM 1 PÍSMENKO ZA TÝDEN“…AJ.ČEKALA JSEM PŘES 24 HOD.NA VYJÁDŘENÍ ADMINI.ŽE JE HOTOVO CO DÁL.TÍM,ŽE NEODPOVĚDĚLI,JE MI JASNÉ,ŽE JE VŠE PRAVDA CO JSEM SE DOZVĚDĚLA O TOM, CO SI O VŠEM MYSLÍ.ŠKODA,ALE JÁ UŽ SI TAKY MYSLÍM,ŽE JIM NEJDE O POŘÁDEK NA TOMTO PORTÁLE.TAK HOLKY,UŽÍVEJTE VÝKENDU A MĚJTE SE KRÁSNĚ.JEN JSEM TO SEM NAPSALA,AŤ ZBYTEČNĚ NEBOJUJEM S VĚTRNÝMI MLÝNY.PA MOJZINKA.;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Svatik (03.06.2009 20:27:38) napsal: Anetka & Dieter (03.06.2009 19:53:49) napsal: už je opravdu brutus, když už i deníček Vám není po vůli. Koukám, že se tady tady rozmáhají praktiky z období do roku 1989, a vůbec nejhorší byli PSVB. To by největší .............­.............. a to je to co se tady rozmáhá.Nejde o deníček, ale o nesmysly v něm. Dneska jsem třeba otevřela jeden profil a deníček byl ve stylu: lhsfiahůakjůk­fjůlsdjhgaihkgnjů­klk gaůakjh ghaůk, které bylo přes celou stranu v prohlížeči. Takže když se ti takové zápisy líbí, tak si klidně počti. . . přeji hezkou zábavu Deníčky? jsou zhruba 2 druhy – jeden je kvůli 5 piškotům: takže to jsou každodenní pravidelné zápisy typu:„sdfgh“ a podobně – jedna věta, smajlík nebo ahoj. Druhý vzácnější deníček je zápis, který je určen ostatním uživatelům pro pobavení, poučení – prostě odměna za návštěvu na profilu. Anetko & Dietře, koukni se na profily už. Sněhurka a Puppi, syslík, supík, PEPÍNO, Maximus, Jitka63.. myslíš, že tihle dělají deníček kvůli piškotům? mimišák
TAK JSME TO DOJELI DÍKY RYCHLOSTI SVATIKA A TÍMTO JÍ,MAB,JAROMÍŘE, JESSICE DĚKUJI ZA SPOLUPRÁCI.BYLO MI S VÁMI FAJN. KATE:KDYBY BYLO NĚCO POTŘEBA,TAK PÍSNI !! !! !! !! SNAD JSME VÁM TROCHU POMOHLI!! !! !! HEZKÝ DEN MOJZINKA.;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) PS:A CO LETOŠNÍ ROK OD LEDNA?? ?? ?? ?? ?? ??
Anetka & Dieter (03.06.2009 20:33:57) napsal: jeste jendu vec. Kazdy mame jinou predstavu o peknem profilu, treba ten nas je taky na prd, ale jetse ste na nas neprisli.CHICHICHI TAK BUĎ RÁD/A,JE TU TOHO MOC A NĚCO SE MŮŽE PŘEHLÍDNOUT:-D :-D :-D :-D :-D
TAK JSME TO PROJELI.TEĎ POČKÁME CO NÁM K TOMU NAPÍŠE KATE.JESTLI TO VYUŽILY…ATD. KATE,KDYBY NĚCO BYLO POTŘEBA,TAK NÁM PÍSNI.http://www­.hellosandy.cz/uzi­vatele/detail-uzivatele/14924/ TAK BUĎ RÁD/A,ŽE JSME TĚ ZATÍM NENAŠLY :-D :-D :-D :-D :-D :-D JE TU TOHO MOC!! !! !! !! HEZKÝ DEN.
Anetka & Dieter (03.06.2009 19:53:49) napsal: už je opravdu brutus, když už i deníček Vám není po vůli. Koukám, že se tady tady rozmáhají praktiky z období do roku 1989, a vůbec nejhorší byli PSVB. To by největší .............­.............. a to je to co se tady rozmáhá. Nejde o deníček, ale o nesmysly v něm. Dneska jsem třeba otevřela jeden profil a deníček byl ve stylu: lhsfiahůakjůk­fjůlsdjhgaihkgnjů­klk gaůakjh ghaůk, které bylo přes celou stranu v prohlížeči. Takže když se ti takové zápisy líbí, tak si klidně počti. . . přeji hezkou zábavu
Anetka & Dieter (03.06.2009 19:53:49) napsal: už je opravdu brutus, když už i deníček Vám není po vůli. Koukám, že se tady tady rozmáhají praktiky z období do roku 1989, a vůbec nejhorší byli PSVB. To by největší .............­.............. a to je to co se tady rozmáhá. Nediv se. Když otvřeš nějaký deníček a máš ta např.: 1.leden nxvet 2.leden prší 3.leden pes spí 4. leden musím do školy atd., tak to se nezlob, ale toto je výsměch všem ostatním.
Anetka & Dieter (03.06.2009 19:53:49) napsal: už je opravdu brutus, když už i deníček Vám není po vůli. Koukám, že se tady tady rozmáhají praktiky z období do roku 1989, a vůbec nejhorší byli PSVB. To by největší .............­.............. a to je to co se tady rozmáhá. Ahoj!Zdravím…Zažila jsem celou dobu i před r.1989.Nebudu naříkat,ale se čistým štítem…Jako mnoho z nás.Ale deníček,zvl.,je-li pes v TOP 100,svědčí o vztahu psa a člověka.A já osobně podle deníčků vybírám kamarády,protože tam lze vyčíst mnoho.A nekos­tičkuji,jen pro info…A když jsem 1 měsíc na zkoušku kostičkovala,zas­tavovala jsem se u míst,kam většina nepřijde.Bezvadné profily i s deníčky na 800. i vyšším místě…A když najdou lidi,co www. čistí, nesmysly,nebo dokonce vulgarismy,našla jsem i já,tak je to vizitka nás všech,celého portálu…Budˇ atˇ nepíší nic,nestojí-li jim pejsek za to nebo normální,smysluplný deník.Copak je málo zážitků,co zažijeme s pejsky?…Nikomu nic neurčuji,ale slušnost k druhým je základem každé lidské společnosti…Aja.
už je opravdu brutus, když už i deníček Vám není po vůli. Koukám, že se tady tady rozmáhají praktiky z období do roku 1989, a vůbec nejhorší byli PSVB. To by největší .............­.............. a to je to co se tady rozmáhá.
Vím, že deníček není povinný. Mně jde spíš o smysluplnost deníčků. Někdo je má vyplněné skvěle – člověk si počte a pobaví se. Ale zápisy typu: lkjhdifaljknůlkai nebo :-) nebo .............. mi vážně nepřipadají smysluplné. Ale co si myslíte o: Dneska jsem papala a pak spinkala. nebo Dneska je škaredě, nemůžu ven. atd když se to opakuje několik dnů po sobě?
Kate (03.06.2009 18:31:51) napsal: Deníček není povinnost! Je na každém, zda deníček vede, nebo ne. V případě plně vyplněného profilu a vedení deníčku atd. jsou bonusové body do bonus programu, ale je na každém, zda tyto body chce a zda chce mít vyplněné vše. Profily bez deníčku nám opravdu nehlaste.Jessica (03.06.2009 18:27:41) napsal: Vy hlásíte i profily, co si nepíšoou deníček? No vždyť, proto se ptám
Deníček není povinnost! Je na každém, zda deníček vede, nebo ne. V případě plně vyplněného profilu a vedení deníčku atd. jsou bonusové body do bonus programu, ale je na každém, zda tyto body chce a zda chce mít vyplněné vše. Profily bez deníčku nám opravdu nehlaste. Jessica (03.06.2009 18:27:41) napsal: Vy hlásíte i profily, co si nepíšoou deníček?
Mojzinka (02.06.2009 19:51:49) napsal: P,S,R,T,!! !! HOLKY,JÁ SE POŘÁD TRÁPÍM NA K-HRŮZA.SAMEJ KŘEČÍK,MYŠI,POT­KANI,HADI…AJ.A VŠEC­HNO TO JSOU PSI :-D :-D :-D :-D jestli se smím přidat tak udělám T 8-)
pochopila jsem,že V je volné a tak jsem si ho vzala…ale asi už volné není…no nic Mojzinka (02.06.2009 13:34:00) napsal: ZBÝVÁ!! !! !! !! K,L, N,P,S,R,T,V,Z JINAK HEZKÝ DEN HOLKY :-DD :-DD :-DD
MaB (02.06.2009 15:14:39) napsal: Jdu na Zet Z – HOTOVO
Cathy (02.06.2009 01:42:57) napsal: Tohle je vtipné:D https://www.hellosandy.cz/…etail/29387/ :-DD (kdyby nic, tak aspoň ten druh pes je divný…) JEŠTĚ JSME „S“ NEDĚLALI TAKY NA NĚJ DOJDE.ALE JSOU TO HEZCÍ PEJSCI,MÁŠ PRAVDU.;-) ;-) ;-)
Mojzinka (31.05.2009 21:29:51) napsal: Jaromíra (31.05.2009 21:17:36) napsal: Mojzinka (31.05.2009 19:43:41) napsal: A(SE NA NĚM PRACUJE), B, C(PRACUJE SE NA NĚM) D, Q, Š, W, X, Y, Ž A..ČKO DĚLÁM JÁ:-) JÁ VÍM JSI POČÍTANÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁ!! !! TO JE SOUHRN AŤ MÁME PŘEHLED.PA.DNES KONČÍM. U je taky hotové.
Mojzinka (31.05.2009 21:29:51) napsal: Jaromíra (31.05.2009 21:17:36) napsal: Mojzinka (31.05.2009 19:43:41) napsal: A(SE NA NĚM PRACUJE), B, C(PRACUJE SE NA NĚM) D, Q, Š, W, X, Y, Ž A..ČKO DĚLÁM JÁ:-) JÁ VÍM JSI POČÍTANÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁ!! !! TO JE SOUHRN AŤ MÁME PŘEHLED.PA.DNES KONČÍM. TO TAKY NEBYLO NA TEBE ALE PRO OSTATNÍ:-D:-D
Ještě jeden technický: admini, mám hlásit deníčky, které jsou vyplněné stylem: podnělí – Dostala jsem napapat a šla jsem spát. úterý – Hrála jsem si s páníkem ve sněhu. středa – Byla jsem na dlouhé procházce v lese. čtvrtek – Dneska bylo hnusně. pátek – Brzo bude víkend, těším se na výlet. sobota – Dneska slavíme narozeniny. neděle – Dneska jsem líná a odpočívám. poznámka: tento deníček je smyšlený. ?? (mám na mysli, že tam bude několik dnů za sebou jen takový krátký a nic neříkající zápis, nemyslím, když se tam objeví takový textík jednou za čas) Díky za odpověď :-)
Tak jsem projela X – celé . . . bylo jich tam jen necelých 30 ;-) poslala jsem jen jednono potkana, co se vydával za psa, jinak dobrý :-)
Svatik (28.05.2009 22:46:27) napsal: Já jsem koukla na Š – tolik křečků a štěňat jsem ještě neviděla, ale falešňáci tam nebyli – jen neaktivní a s těmi se stejně nic dělat nebude, tak ty ani nehlásím. . . nebo jo? Já třeba psala druh zvířete (pes a byl tam třeba křeček), město (byl tam třeba zverimex), špatné datum narození (třeba 1970), a ty slavné zápisy do deníčků, nebo nevyplněný profil, stažené foto a pod.
Já jsem koukla na Š – tolik křečků a štěňat jsem ještě neviděla, ale falešňáci tam nebyli – jen neaktivní a s těmi se stejně nic dělat nebude, tak ty ani nehlásím. . . nebo jo?
Pro ty, co se snaží vyčistit tento portál. Napište sem, které písmeno je hotové, ať to neděláme zbytečně podruhé. Jména na písmeno „Ž“ rok 2008 – komplet hotové.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?