Diskuze To chce klid

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

To, že to tu bylo a je, ještě neznamená, že to tady musí být věčně. Záleží na adminech, jak se k celé věci postaví. Kdyby striktně dbali na dodržování stanovených pravidel pro TOP100, tak se žádné podvody dělat nebudou, neboť všichni budou vědět, že se na podvody přijde a budou potrestáni. B+D-zástupce adavilky (16.11.2010 15:16:35) napsal: To tady bylo, je a bude.
Chroust (16.11.2010 16:57:45) napsal: To, že to tu bylo a je, ještě neznamená, že to tady musí být věčně. Záleží na adminech, jak se k celé věci postaví. Kdyby striktně dbali na dodržování stanovených pravidel pro TOP100, tak se žádné podvody dělat nebudou, neboť všichni budou vědět, že se na podvody přijde a budou potrestáni. Hlavní dovod neshod byl, je a bude právě TOP 100. Jenže TOP 100 je zdrojem přijmu portálu, takže ho jistě nikdy nezruší. Existují dvě možnosti, jak být v klidu - ignorovat vše, co se kolem TOP 100 děje, nebo ještě lepší varianta ignorovat Hafici.cz vyberte si ;-)
B+D-zástupce adavilky (16.11.2010 15:16:35) napsal: Proč se na to nevykašlete. To tady bylo, je a bude. Kdo se chce honit za metálem, ať se honí. Taky jsme se honili a bavilo nás to.:D Bez toho,co nám zde chybí a bez čeho by jsme se obešli - o tom to vlastně i je. Myslím,že spoustu věrných páníků co zde registrují mazlíky se na TOP už vykašlala, spoustu virtuálních kamarádů zase od tohoto webu mizí - což je škoda...brzy se vlastně ukáže,že nám zbyde pár věrných virtuálních kamarádů jež napíšeme,ale pak je tu s prominutím nuda. Chtělo by to fakt něco novýho - co by tuto stránku zase oživilo. TOP už přestává bavit spousty uživatelů...
B+D-zástupce adavilky (16.11.2010 15:16:35) napsal: No tak nevím, jestli náhodou taky nedostanu po šňupáku, ale prostě to chce ven.:-) :-) Nelíbí se mi tady napadání kostičkovatelů, nekostičkovatelů, básníků atd.:D Vždycky jednou za čas někdo vyrazí do boje za nepravé profily, pravé profily, medajlisty, nemedajlisty, vypnuté, nevypnuté....:-D :-D 8-} :-D Proč se na to nevykašlete. To tady bylo, je a bude. Kdo se chce honit za metálem, ať se honí. Taky jsme se honili a bavilo nás to.:D Buď vezme na vědomí situaci a kostí a chce kosti, nebo tento způsob nepřijme a zaměří své aktivity jinam. Možná mám blbou představu, ale připadne mi, že i kdyby měl někdo falešný profil, tak časově to vyjde nastejno, pošlu kosti - dostanu kost, nebo dám si kost- odhlásím se- přihlásím se jiným profilem- pošlu si kost, odhlásím se.......:-D :-D Tepáním ať už pravých, či nepravých se tady vytváří akorát dusno. Já osobně nemám ráda, když se někdo tváří jako poslední spravedlivý (tím rozhodně nemyslím Henriettu, kterou považuji za velice inteligentní ženskou s rozhledem) a sám má případně máslo na hlavě, nebo i nemá, ale váhu svého názoru zbytečně přeceňuje.8-} 8-} V tomto úhlu pohledu, samozřejmě mého subjektivního se některé postihy líbí a s některými rozhodně nesouhlasím. Ale to je asi tak všechno co můžu, protože to je věc adminů, aby to posoudili po svém. Líbí se mi, když má někdo problém s psíkem, zeptá se a ostatní poradí. Některé rady, i když jsme nic nepsali nám rozhodně prospěly a za to poradcům děkujem:-) :-DD :-) . A neodpustím si trochu jedu. Budou vánoce a i my v rodině máme OSVČ. opice B+D-zástpce adavilky Bez toho,co nám zde chybí a bez čeho by jsme se obešli - o tom to vlastně i je. Myslím,že spoustu věrných páníků co zde registrují mazlíky se na TOP už vykašlala, spoustu virtuálních kamarádů zase od tohoto webu mizí - což je škoda...brzy se vlastně ukáže,že nám zbyde pár věrných virtuálních kamarádů jež napíšeme,ale pak je tu s prominutím nuda. Chtělo by to fakt něco novýho - co by tuto stránku zase oživilo. TOP už přestává bavit spousty uživatelů...
Bude snad mít páníček svého chlupáče víc rád,když získá medajličku?Myslím,že milovaný pes bude stejně milován s medajličkou,nebo bez ní....;-)
nadja (19.11.2010 23:17:12) napsal: Bude snad mít páníček svého chlupáče víc rád,když získá medajličku?Myslím,že milovaný pes bude stejně milován s medajličkou,nebo bez ní....;-) Souhlasím,sem tu jenom krátce a ty blbosti okolo tohodle téma už mě přestávaj bavit,přihlásila jsem svého pejska abych našla podobně smíšlející lidi a přátele,což se stalo,pár lidí sem si zde opravdu oblíbyla,lidi jsme to kvůli svím pejskům,tak se vyprdněte na nějaké kostičky jasně medajle je určitě příjemný bonus,ale honit se za tím každej den,no nevím..
No tak nevím, jestli náhodou taky nedostanu po šňupáku, ale prostě to chce ven.:-) :-) Nelíbí se mi tady napadání kostičkovatelů, nekostičkovatelů, básníků atd.:D Vždycky jednou za čas někdo vyrazí do boje za nepravé profily, pravé profily, medajlisty, nemedajlisty, vypnuté, nevypnuté....:-D :-D 8-} :-D Proč se na to nevykašlete. To tady bylo, je a bude. Kdo se chce honit za metálem, ať se honí. Taky jsme se honili a bavilo nás to.:D Buď vezme na vědomí situaci a kostí a chce kosti, nebo tento způsob nepřijme a zaměří své aktivity jinam. Možná mám blbou představu, ale připadne mi, že i kdyby měl někdo falešný profil, tak časově to vyjde nastejno, pošlu kosti - dostanu kost, nebo dám si kost- odhlásím se- přihlásím se jiným profilem- pošlu si kost, odhlásím se.......:-D :-D Tepáním ať už pravých, či nepravých se tady vytváří akorát dusno. Já osobně nemám ráda, když se někdo tváří jako poslední spravedlivý (tím rozhodně nemyslím Henriettu, kterou považuji za velice inteligentní ženskou s rozhledem) a sám má případně máslo na hlavě, nebo i nemá, ale váhu svého názoru zbytečně přeceňuje.8-} 8-} V tomto úhlu pohledu, samozřejmě mého subjektivního se některé postihy líbí a s některými rozhodně nesouhlasím. Ale to je asi tak všechno co můžu, protože to je věc adminů, aby to posoudili po svém. Líbí se mi, když má někdo problém s psíkem, zeptá se a ostatní poradí. Některé rady, i když jsme nic nepsali nám rozhodně prospěly a za to poradcům děkujem:-) :-DD :-) . A neodpustím si trochu jedu. Budou vánoce a i my v rodině máme OSVČ. opice B+D-zástpce adavilky
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?