Diskuze to koukám

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

to že se s ním mazlím rozhodně není polidšťování
No tak,tento portál je hlavně pro děti a jak se tu asi jinak máme chovat vy d*****?!
To je slabé slovo, tenhle pán je UBOŽÁK s velkým U. Hlavně nechápu, proč zde zaregistroval svého psa, vytvořil mu profil a tím se zúčastnil té naší diskuze, jistě on za svého pejska asi pozdravy jiným psát nebude, ale jiní pejsci mu psát budou, už i my jsme Césarovi napsali vzkazík, páníčkovi by jsme ovšem nejraději dali pěstí!! Doufám, že se to tu zobrazí, protože slovo p**** zadní část těla kam by pán potřeboval nakopat se vyhvězdičkovalo.
Ahoj,:-DD myslím,že to byla nějaká provokace a zkoušel,co může či nemůže.není normální,když se zaregistruje a hned lidem spílá do maniaků a šílenců!Přece mohl čekat takovou reakci...Kdyby napsal:,,Prominte,já to přehnal..."Když se chtěl odhlásit,má na to právo.Ale pochybuji,že má rád i svého psa.Tito psi,má moje dcera,jsou velmi společenští a kamarádští,takže...nevím...nevím.8-| Aja a Toník.
jo to je ubohý!! !! !! A dost!! !! ]:-(
Bigie a spol. (25.12.2011 19:39:45) napsal: Sem ať si každý píše jak chce!! Každý si schvaluje svůj názor!! Někomu může přijít hloupé, když někdo mluví jako za své psy nebo kočičky, a raději píše za debeb. Proto ale neznamená, že sem nepatří!! Třeba mojí mamce taky přijde divné, že tu píšeme jakoby za své kočičky a pejsky:D já tu píšu za své kočičky, protože když jsem sem přišla a viděla jak to tu chodí, začala jsem s tím taky. já už jsem ale chodila na miciny dlouho před mojí registrací a trochu to tady okoukala. Takže ať si sem každý píše buď zas ebe, nebo za své zvířátko, vvždyť je to jedno?! ?! ?! 8-} mě to taky příde divný,někdy je to zábavný,ale člověk si prostě nepokecá,proto jsem přestala se psaním vskazíků,udělala jsem si nové profily a mám je že je mám a většinou čtu nebo se zapojím do diskuze.
ovšem navážet se kvůli mému vyjádření názoru do mé rodiny je dosti ubohé, nepřijde Vám?
No pro mně na tom není divného nic, ale od Vás bych čekala že polidšťování zvířat pro Vás bude taky praštěné ne?
emily26 (17.10.2008 09:45:33) napsal: Asem ráda, že se podařilo o co nám asi všem šlo! Uživatel-terorista už není mezi námi, teda jen on, ale profil svého psa Cézara zde zrušil, už asi nesnesl neustálé bombardování nepříjemných zpráv, které na profilu svého psa musel číst. Nechápu co čekal, že ho za tohle jeho hulvátství bude někdo chválit? Cézar byl a je krásný pes, ale jeho páníček tady mezi námi neměl co dělat!! Proč by tady neměl co dělat?? Jaké hulvátství?? to jako proto, že nechce psát jako pes, nebo co??
emily26 (15.10.2008 17:57:38) napsal: To je slabé slovo, tenhle pán je UBOŽÁK s velkým U. Hlavně nechápu, proč zde zaregistroval svého psa, vytvořil mu profil a tím se zúčastnil té naší diskuze, jistě on za svého pejska asi pozdravy jiným psát nebude, ale jiní pejsci mu psát budou, už i my jsme Césarovi napsali vzkazík, páníčkovi by jsme ovšem nejraději dali pěstí!! Doufám, že se to tu zobrazí, protože slovo p**** zadní část těla kam by pán potřeboval nakopat se vyhvězdičkovalo. Proč??>:-( >:-( >:-( může se sem zaregistrovat každý, bez ohledu na to, jestli chce psát jako člověk nebo jako pes!! !! >:-( 8-}
♥M&G&M♥ (25.12.2011 21:11:17) napsal: mě to taky příde divný,někdy je to zábavný,ale člověk si prostě nepokecá,proto jsem přestala se psaním vskazíků,udělala jsem si nové profily a mám je že je mám a většinou čtu nebo se zapojím do diskuze. Já píšu profily, vzkazy, deníčky jako kočka, diskuzi, články, soukromé zprávy jako člověk. Nevím, co jim tady vadí, že někdo chce psát jako člověk všude. snad to taky je člověk, ne?? Není to pes, takže tak nemusí psát.:-)
Sem ať si každý píše jak chce!! Každý si schvaluje svůj názor!! Někomu může přijít hloupé, když někdo mluví jako za své psy nebo kočičky, a raději píše za debeb. Proto ale neznamená, že sem nepatří!! Třeba mojí mamce taky přijde divné, že tu píšeme jakoby za své kočičky a pejsky:D já tu píšu za své kočičky, protože když jsem sem přišla a viděla jak to tu chodí, začala jsem s tím taky. já už jsem ale chodila na miciny dlouho před mojí registrací a trochu to tady okoukala. Takže ať si sem každý píše buď zas ebe, nebo za své zvířátko, vvždyť je to jedno?! ?! ?! 8-}
Asem ráda, že se podařilo o co nám asi všem šlo! Uživatel-terorista už není mezi námi, teda jen on, ale profil svého psa Cézara zde zrušil, už asi nesnesl neustálé bombardování nepříjemných zpráv, které na profilu svého psa musel číst. Nechápu co čekal, že ho za tohle jeho hulvátství bude někdo chválit? Cézar byl a je krásný pes, ale jeho páníček tady mezi námi neměl co dělat!!
CAESARE VYRID TVEMU PANECKOVI AT SI JDE REJPAT NEKAM JINAM TOHLE JSOU HAFICI!! TUDIZ TADY JSME A PISEM SI A JE NAM TADY MOOOOOC DOBRE VRRRRRRRR BARA A DORA;-)
Pročetla jsem celou diskuzi, a pána skutečně nechápu. Ať si pročte pár příspěvků a pár hafíků co tady jsou. Zjistí, že tady jsou kamarádi kteří se nejen rádi baví, najdou si nové kamarády a můžou s nimi třeba i chodit ven, ale taky zjistí, že jsme tady jedna taková velká rodina bláznů, ale krásných bláznů, milujících své mazlíčky. Já osobně bych řekla že máme se Sall mezi sebou víc než přátelský vztah a i beze slov si umíme vyjádřit naše pocity a bezmezně se milujeme. A jsem moc ráda když se s tímhle můžu někomu svěřit. Povídáme si taky se Sall když se nám chce, mazlíme se, hrajeme si. A vždycky si připadám trochu jako blázen, ale ten nejšťastnější na světě, protože mám svoji Sall, svoje Zlatíčko pro které udělám všechno na světě. A že máme díky hafíkům hodně nových kamarádů, můžu se i svěřit s našimi radostmi se Sall, můžeme se tady o svých pejscích upřímně pobavit (na některých serverech to tak nelze) a sdělujeme si veškeré novinky, pocity, prostě všechno co se okolo našich hafanů týká, to je podle mně to nejhezčí na tomhle serveru. Radíme si a pomáháme. A myslím že hafici jsou tady od toho, aby si lidé ukázali jaké mají pejsky, jak jsou s nimi šťastní a třeba si i poradili když mají problém. A i já jsem ráda, když můžu někomu říct jak krásně mi bylo když se Sall ke mně přitulila, lehla si vedle mně a usla, a myslím že ani Sall by nevadilo, kdyby se tolika kamarádům mohla svěřit a říct jim to, takže i proto komunikuji za ni. Pánovi nepřeju nic zlého, jen by se mohl zamyslet nad sebou proč nás tady všechny tak nenávidí. Vždyť nás jsou tu stovky, kdežto on je sám. Bohužel sám proti sobě. Otevřete oči, milý pane uživateli, a začněte se radovat ze života. Máte jen jeden a proč ho kazit sobě i ostatním? Díky že nás chápete:D
By ses divil teda ty uživateli 13056. Moje fenka z toho má hodně, nejenže jsem jí našla nové psí kamarády, ale můžu se tady s kýmkoliv poradit o jejích zdravotních problémech, můžeme si tady vzájemně pomoci s výchovou, výcvikem... to by ses divil co se tady všechno dá a nedá :-D
Ano souhlasím.Když je mi smutno a nemám co dělat.Vezku Kassíka nebo Kellču domů ,dám deku na křeslo a povídáme si nebo si pustíme třeba něco na DVD.Já se s nima pomazlím hned je mi líp.Nebo Kasse někdy vezmu do pokoje a kostičkujeme třeba na hafíkách.Myslím si že je to úplně normální a nemáme se za co stydět.A ten kdo říká že ne tak je teda na velkém omylu.8-}
To že se chováme jak pošuci hned nemusí znamenat,že jsme praštěný ženský,praštěný to jo,ale příjemně!!!;-) kdyby mě někdo natočil jak si doma poovídám s Montym tak by se asi potrhal smíchy a co at se potrhá lidi co si myslí,že je to bůhvíjaký jenom ne dobrý tak ať se radši zdrží komentáře,protože potom na něj zase spousta těchto"úchylných pejskařů a pejskařek"zaútočí svými argumenty.Dotyčnému přeji aby si taky někdy dopřál trochu té úchylnosti a bláznovství a bral to spíš s humorem/(ovšem ne posměšným)a třeba se i zapojil!
:-) Čtu a musím se zapojit:-DD , pokud má pán skutečně psa svého, určitě za něho také někdy mluvil, ale možná si to neuvědomil:-DD . Pro všechny naše psy, tedy i pro Morgýška, jsme tatínek a maminka:-DD . Když chci oznámit manželovi, že jdu ven se psem, řeknu, že Morgan chce jít ven. U vás to tak není?:-DD . Nějak mi ušlo, proč jste na tomhle portálu? Až se tu rozhlédnete, zjistíte, že tu jsou lidé a pejsci:-DD různého věku a zároveň je tu i dost lidí, kteří se pohybují v profi psím světě s velkým úspěchem:-DD . Myslíte, že jsou infantilní, když jako pejsek napíšou, že třeba vyhráli na výstavě, složili zkoušky, vyhráli závod? Pes, když se tohle podaří, je sám náležitě hrdý a rád středem pozornost, myslíte, že pes by se nechlubil? A vůbec, vy si se psem nikdy nepokecáte:-DD ? Eva
tak tato diskuze nenechala ani mě chladnou. celé jsem si to v klidu pročetla a musím souhlasit s Marťou, že pokud se mi něco nelíbí tak nad tím mávnu rukou. Proto rukou mávám nad pánem. Patřím mezi další infantilní škálu lidí, která píše slovem pejska a píše mu i denníček ačkoliv je jí to jedno a proč to dělám??? Pro zábavu,protože se mi líbí, že je tu takovýchto šílenců více. Je to divné ale do této hry se zapojil i Jessynky páníček a vůbec mu nevadí, že jsem tak pošahaná, my jsme pošahaný asi oba:-DD a to je přeci krásné. Je pravda, že pan uživatel 13056 má nádherného pejska na kterého je krásný pohled, ale bere ho opravdu jako pejska. Já mám Jessynku jako svoje mimčo, je to moje dítě a přitom nejlepší přítel a také sportovní partner, má milion funkcí v mém životě a to je na tom to krásné. Proto budu mluvit za ní, protože za ní mluvim i doma:-DD :-DD . Pánovi nechám jeho názor, má nárok se vyjádřit, ale pokud se mu nelíbí naše vyjadřování, tak tento portál opravdu nebude pro něho a opravdu by měl popřemýšlet o tom jestli bude schazovat naší hru, nebo jí v klidu přejde. A co se budu rozčilovat takhle v noci, prostě a jednoduše, všem bláznům kteří mluví za své pejsky zdar a ostatním nazdar. Pac Jessynka s paničkou :-) :-DD ;-) :-DD :-DD ;-) :-DD ;-)
ježišmarja co tu ještě tenhle člověk dělá???pokud se vám tyto stránky nelíbí co tu děláte???????je to stránka pro milovníky psů a vše co s nimi souvisí, vy toto asi akceptovat nechcete, tak tu prosím nenarušujte harmonii co tu dosud panovala!!!!
myslím si že psi jsou nejuzasnejsi zvirata a to ze si zakladame jejich profily a bavime se tim ze za ne mluvime nebo tak, ze vyhledavame psi kamarady z okoli diky tomuto portalu aby jsme nasloi kamarady i pro nase pejsky....myslim z na tom neni nic zleho a kdyz to tady zkladatele teto diskuze tak s*** tak at se vyjadri a padi pryc, nikdo ho nenutio aby to tady cetl a zvlast to co mu neni urceno. Navíc má tak krásného psa, ja mit bernskeho salasnickeho byla bych do nej blazen;-)
Ahoj všichni,:-DD jsme tu týden a já,když se někam hlásím,tak si to pročtu.A když mně ,,nesedí" společnost ,,,šílenců",protože je to milá hra,jestli nechápete,ale jistě ano,jen je to malinká provokace,že?Když jsme ,,na hlavu",nepíšeme o chovech,na to jsou jiné www.,tak se nezlobte a odpustˇte nám,nebotˇ jsme:,,Blahoslavení,chudí duchem"...,ale štˇastní se svými psy a pocity.Mám tedˇ jen ,,pejska" z útulku,předtím psy i kocoura s PP-šampiony,ale jsem ráda,že nečtu to,co kdo a kde získal...Tady je portál o přátelství ,blízkosti a lásce ke zvířatům...A taky humor,koření života...:-DD Srdečně Toník a Aja.
tak asi taky patřím mezi šílence, založila jsem profil pejskovi pro kterého si teprve pojedu a se vším moc souhlasím s marťou, myslím že tohle správné vyjádření toho, že jste do psů blázen;-)
Dělejte pro svého psa co chcete, třeba mu pište deníček, hlavně že ho máte ráda,jinak Vám všem přeji krásný zbytek dne, s pozdravem Váš kritik;-)
Já vůbec nepochybuju o tom, že svého psa milujete, jenom se snažím vysvětlit, že každý má hranice jinde, stejně jako pro Vás je normální mu dávat pusinku (což pro mně taky), mazlit se s ním (no proč byste ho jinak měl že?) pro jiné je normální psát mu deníček rádoby jeho slovy... každej sme jinej a každej to má jinak, proč si myslet, že tak jak to mám je právě to nejlepší?
fajn myslím že už se do toho rýpat nebudu, ale mám to prostě ve zvyku, je to mým povoláním, takže dobrá hafíkujte si tu jak chcete, jen mě prostě zajímalo co Vás k tomu vede a jestli Vás to nějak naplňuje a jen pro milou Marťu:pořád asi nechápete, dávám svému psovi pusinky, říkám mu Césarku, protože ho nade vše miluji a nesuďte můj postoj k psům podle toho, jak se divím tomuto portálu
No jistě, když má přijít páníček Jára z práce Valíšek vyskočí na židličku u okna a já mu řikám vidíš tatínka, už jde tatínek - mávej apod. Myslim, že je to nejhezčí projev šílenství jakej si dovedu představit... ;-)
Ale slovo chudáček sem myslela na Vás, ne na Vaši paní, i když taky ne zle, ale protože chudák mi přišlo moc drsný. No myslim si, že vážně musíte bejt suchar, ale taky dost netolerantní. Pochopila bych kdyby ste se takle vyjadřoval k něčemu co by se Vás přímo dotýkalo, nějak Vás omezovalo, ubližovalo, ale schazovat něco z čeho maj ostatní srandu umí každý. Navíc proč se ve všem takl šťourat, když mi něco přijde jako blbost, mávnu nad tim rukou a jdu dál ne? no ale vzhledem k tomu, že Váš pejsek umí dávat pusinku a řikáte mu i Cesarku, možná ještě není všechno ztraceno :-DD
a vůbec se za to nestydím. Naprosto souhlasím s Marťou. Tady používám označení panička, ale jen aby se to nepletlo. Doma jsem pro zvířátka maminka a povely jako pojď k mamince, dej mamince pusinku apod. jsou u nás naprosto běžné. Doufám, že tady je takových šílenců víc, protože mám pocit, že právě pro ně jsou hafíci určeni. Chovatelé mají jiné portály, kde můžou diskutovat na odborné úrovni. Já mám taky chovatelskou stanici, ale hafíci jsou mi bližší.
nemluvím o tom že jste mou manželku nazvala praštěnou ženskou ano to si klidně použijte, ale vůbec se mi nelíbí že jí nazýváte chudákem, protože usuzujete, že jsem nejspíš pořádný suchar jen pro to že mi přijde divné mluvit jako pes. Takže od té nadřazenosti raději upusťte, protože to není vůbec k věci.
ale o tom to je... a každý má hranice "praštěnosti" jinde... proto je zbytečný to tady řešit..;-)
tak to ste ale špatně pochopil, spojení "praštěné ženské" jste první použil vy... nevím proč bych se měla nechat takle oslovovat a zároveň tohle spojení nemoci použít. je to taková ta klasická šovinistická odrhovačka... iracionální žena jen proto, že se nechová stejně jako muž, navíc já si myslim že na tyhle stránky přispívaj stejně chlapy jako ženský - ve stejný míře. Jinak moje zkušenost je že podle vás ty praštěný ženský zvládnou kolikrát vychovu psa líp než chlapy, právě proto že nemaj potřebu si na někom cvičit svoji nadřazenost...
jj sme praštěný ženský co se nestydí dělat si co chtěj a když se jim chce mluvit za svý psy budou to dělat třeba celej den, že jo? :-DD pánovi se zasmějem a poblahopřejem k jeho serióznímu postoji ke všemu... s váma teda musí bejt doma sranda.. 8-} chudák vaše praštěná ženská:-(
co je divné na tom že umí pes povel pusinku?:-DD já se nebavím o tom že psi nemám rád, já je přímo miluju jen nechápu to vaše vyjadřování styl bludička haůůů a pořád dokolečka
koukám, že váš pejsek umí povel "pusu" to je taky docela zvláštní ne? :-DD :-DD :-DD hmm? tak asi tak. podívejte, tady nejsme na výstavě ani neskládáme zkoušky, tady si chtěj lidi pokecat a dělat si srandu, já sem tu ráda, protože se tu nikdo do nikoho nenaváží jako na některých psích webech a je tu fakt dobrá atmosféra, a myslím že jsou opravdu bizardnější věci než to, že lidi se baví tím že mluví za své psy... stránky se jmenujou hacíci, ne odborná kynologická diskuze, tak je asi zbytečný čekat jiný řeči než "ten váš je rotomilej, ne ten váš víc, a ta krásná fotečka, Badísek pozdravuje Rexíka a podobně".
prý v pohodě, dovol abych se zasmál, bláznivé ženské no, pár chlapů tu taky je, ale naštěstí ne moc
vyjádřit svůj názor to jo!ale když se ti to prostě nelíbí tak už to radši nekomentuj!tak se ti třeba zdá že jsme blbci ted nám řekni ty co máš za úchylku a taky se nám třeba nebude zamlouvat...dyt na tom není nic hroznýho aspoň je vidět,že jsme v pohodě...:-DD
mě prostě přijde dost divné mluvit za psa, možná by jste se divili co si o Vás doopravdy miláčci říkají, neříkám že všichni, ale někteří tady to dost přehánějí a nedívat se na to? ano to je naprostá pravda, ale na tohle nejde nereagovat
To možná, ale pochybuju taky o tom, že kdokoliv, kdo tráví čas tím, že tady mluví za svého psa, což Vás tak pohoršuje, příjde z práce domů a zkope ho, nedá mu nažrat, nebo jde a uváže ho v lese a tak podobně.. Je to prostě ventilace pocitů, co vás na tom úráží? Je to jako s televizí - není to pro Vás? tak se na to nedívejte ;-)
přehnaná láska??to jako že na psím profilu budete mluvit jako pes hauuu, no to mě vážně dostává, ten pes z toho totiž nemá absolutně nic
Joooo to teda sme a ještě sme na to náležitě hrdý, že se nebojíme to ani prezentovat na veřejnosti a dokonce zakládat různé skupiny, kde se kontaktují lidé se stejným postižením (a že se nás tu sešlo co???) :-DD zvláštní, že přehnaná láska ať už k čemukoliv, či ke komukoliv dokáže pohoršit někoho, koho se to vůbec netýká! Nejlepší pro Vás možná bude navštívit jiný web s velmi odbornou kynologickou diskuzí ;-) PS: něco co Vás dostane... doma se s přítelem oslovujeme jako "maminka" a "tatínek" ačkoliv máme zatím "pouze" ty naše psí děti... Má to někdo taky tak? ;-D >:) :D
no to je věc, koukám že tu jsou akorát tak maniaci, kteří jakoby mluví za své psi, co to má jako znamenat??no to je hrůza, jste jak malá děcka
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?