Diskuze TOP 100

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

no ještě aby nakonec zrušili kostičkování 8-| co by polovina fora dělala :_(
Neví někdo, copak je to za zmatky v TOP 1OO???
v top sto?? :-D :-D Asi bych se měla stydět, ale myslím tu otázku úplně vážně:_/ :-) ;-)
Ahoj, Riky a Terka mi o problému psala… ale v pátek večer…Psala jsem jí, že to v pondělí dáme do pořádku. Teď je myslím sobota. Takže, ano, v pořádku to není, ale bude!
vše vysvětlila:-) :-) no dobrý:-D :-D to je panečku pořadíčko:-D ;-)
miru _9 (03.07.2011 11:01:15) napsal: Mám tu profil andulky (papouška) a ukazuje mi tam že se nachází na 16. míste... tak jsem se šla kouknout a není tam ... Kde by jsem jí mohla najít? Existuje neco také jako TOP 100 papoušci? Mám s toho zmatek .... I když ti to ukazuje 16. místo, TOP 100 je jen pro psí profily.
Mám tu profil andulky (papouška) a ukazuje mi tam že se nachází na 16. míste... tak jsem se šla kouknout a není tam ... Kde by jsem jí mohla najít? Existuje neco také jako TOP 100 papoušci? Mám s toho zmatek ....
Charlinka*Pralinka (18.04.2009 10:03:40) napsal: Neví někdo, copak je to za zmatky v TOP 1OO??? Bingo,vypadá to,že neví :-DD :-DD :-DD .Ostatně jako vždy s novou „lepší“ verzí ;-) .
taky už jsem psala té paní co jsem s ní radoby v kontaktu, je to nějaká divočina
Martine, a to pořadí v TOP 100? To se ti zdá v pořádku? Rexík
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?