Diskuze TOP 100???

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Maria;) (09.05.2009 11:25:07) napsal: jen jsem se chtěla zeptát: proč máji plno zviřát ve statistikách ,,pořádí v TOP 100" když jsou třeba na 1220 místě?8-}Vždyt TOP 100 je 0–1008-} „Top 100“ je název soutěže a soutěžit tu smějí všichni psíci ne jen 100 vyvolených, nebo by se Ti líbil víc například název „Top 24968“?????:-D :-D :-D :-D
jestli jsi si nevšimla ,tak Top 100 je uvedeno u všech profilů a je u toho umístění pejska ,nebo kočičky;-) ;-)
Konečně mně jde PC i www.Hafíci.Takže si mohu pročítat deníčky,profily a taky hodnotit.Mnoho mých kamarádů kostičkování vypnulo,já zatím ne…;-) Proč? Neměla jsem dosud možnost ,díky pomalému PC, nahlédnout na profily a vůbec zjistit,jak vše probíhá.Jenže dnes jsem šokována…8-} Dočtu se na jednom profilu,aby si uživatelé dali na profily,zda kostičkují či ne!Proč???8-| Otevření takového profilu,co nekostičkuje,zdržu­je!!!;-) Stojí mě hodně času sedět,číst a hledat dobré profilky a v nich přátele,ale nikdo mě nenutí,je to zábava.Vždy jdu na profilky,které nesoutěží či zde dlouho nejsou,protože jsou to moji přátelé ,vždy mně stojí a budou stát za to,abych si sedla a udělala čas na jejich zážitky!Nejsem skutečným přítelem,nejsem-li schopna nahlédnout,co se děje,jsou-li zdrávi ,pročíst i nové příspěvky!Věřím,že takových,co hledáme opravdové přátelství,pej­skařinu,,je nás zde více.Nechci degradovat tak cenný cit,jako je přátelství ,na bezvýznamné slovo!…Aja.
Kdybys náhodou jmenovala, paní Bersy by měla na tebe zlost a to nechceš ne ??
jen jsem se chtěla zeptát: proč máji plno zviřát ve statistikách ,,pořádí v TOP 100" když jsou třeba na 1220 místě?8-}Vždyt TOP 100 je 0–1008-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?