Diskuze Top 100

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Už je mi vše jasné, moc děkuji všem kdo mi odpověděli na mé otázky :-)
Borderuchy :-) (02.10.2009 16:20:26) napsal: A to taky každý měsíc? a u virtuálních se madaile a tak asi nedostávají že? U virtuálních profilů medaile "zatím" nedostáváš a medaili nebo pohárek dostaneš na konci měsíce jestli seš zařazená v TOP 100 ;-)
A to taky každý měsíc? a u virtuálních se madaile a tak asi nedostávají že? Jerry (02.10.2009 16:06:31) napsal: Čím více kostiček, tím lepší umístění v TOP 100. Na kterém místě je právě Tvůj mazlík vidíš na profilu u hodnocení, kolonka ,,Pořadí v Top 100,,. Do 3.místa se získává pohár a do 100.místa medaile. ;-)
Čím více kostiček, tím lepší umístění v TOP 100. Na kterém místě je právě Tvůj mazlík vidíš na profilu u hodnocení, kolonka ,,Pořadí v Top 100,,. Do 3.místa se získává pohár a do 100.místa medaile. ;-) Borderuchy :-) (02.10.2009 14:26:10) napsal: Moc děkuji, jen bych se tedy chtěla ještě zeptat jak získat tu medaily nebo pohárek s tím číslem...???
Borderuchy :-) (02.10.2009 14:26:10) napsal: Moc děkuji, jen bych se tedy chtěla ještě zeptat jak získat tu medaily nebo pohárek s tím číslem...??? medajle se zistka jen kdyz je ten pejsek v poradi treba kdyz je pejsek v poradi 57 nebo ja nevim 45 , 31 a tak dale . a pohar se dostava kdyz je 1, 2, 3, a myslim ze i 4 a 5 , ale navim to jiste . :):-DD :-DD
Moc děkuji, jen bych se tedy chtěla ještě zeptat jak získat tu medaily nebo pohárek s tím číslem...??? Jerry (02.10.2009 08:01:34) napsal: Hafoj, přesně tak. ;-D TOP 100 je soutěž o nejoblíbenějšího psa měsíce a tím se stává pejsek s nejvyšším počtem kostiček. Na konci měsíce jsou všem kostičky smazány a hlasování začíná od začátku. ;-) Ale všechny získané kostičky se sčítají v kolonce ,,Bodů od počátku,,.
Hafoj, přesně tak. ;-D TOP 100 je soutěž o nejoblíbenějšího psa měsíce a tím se stává pejsek s nejvyšším počtem kostiček. Na konci měsíce jsou všem kostičky smazány a hlasování začíná od začátku. ;-) Ale všechny získané kostičky se sčítají v kolonce ,,Bodů od počátku,,. Happy Border (02.10.2009 07:07:29) napsal: Prosím Vás, to se mažou místa každý měsíc? Jakože každý měsíc je to jakoby odznova? Jelikož jsem si všimla, že se mi smazali všechny předchozí kostičky...
Prosím Vás, to se mažou místa každý měsíc? Jakože každý měsíc je to jakoby odznova? Jelikož jsem si všimla, že se mi smazali všechny předchozí kostičky...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?