Diskuze Top 100

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj všimla jsem si že pokud tady chce pejsek dostat medajličku musí tu být asi celý den a klikat nebo je tu hodně lidí na 1 účtu ... chtěla jsem se zeptat jestli by nějakej pejskař se mnou nezaložil společnej účet a společně by jsme si šli pro nějakou tu medajličku ... v případě zájmu mi prosím napiště na email : terezininka21[at]seznam.cz :) byla bych moc ráda :) předem Děkuju
*Verulinka* (08.07.2012 11:14:35) napsal: To je tak trošku podvádění ne? Když si pustíš kostičky a budeš každý den kostičkovat, budeš 100% v top 100... ale tohle nechápu! Taky mi to přijde jako podvod. Pokud jsem teda správně pochopila, že uživatelka by chtěla založit další účet, kam by chodila ještě s někým jiným, bay mohli co nejvíc klikat... 8-} >:-(
Terkunik (08.07.2012 10:45:17) napsal: Ahoj všimla jsem si že pokud tady chce pejsek dostat medajličku musí tu být asi celý den a klikat nebo je tu hodně lidí na 1 účtu ... chtěla jsem se zeptat jestli by nějakej pejskař se mnou nezaložil společnej účet a společně by jsme si šli pro nějakou tu medajličku ... v případě zájmu mi prosím napiště na email : terezininka21[at]seznam.cz :) byla bych moc ráda :) předem Děkuju Kup si papíráka a zajeď si na výstavu když tě ty medaile tak fascinujou :D
Pominu-li skutečnost,že by to byl podvod,tak mi hlava nebere,že někomu může až tak moc záležet na imaginární medaili či poháru.Bude s medailí tvůj mazlíček hezčí,milovanější,či dokonce získá celosvětový věhlas? NECHÁPU!! !! !! Terkunik (08.07.2012 10:45:17) napsal: Ahoj všimla jsem si že pokud tady chce pejsek dostat medajličku musí tu být asi celý den a klikat nebo je tu hodně lidí na 1 účtu ... chtěla jsem se zeptat jestli by nějakej pejskař se mnou nezaložil společnej účet a společně by jsme si šli pro nějakou tu medajličku ... v případě zájmu mi prosím napiště na email : terezininka21[at]seznam.cz :) byla bych moc ráda :) předem Děkuju
Killer67 (09.07.2012 15:38:01) napsal: Kup si papíráka a zajeď si na výstavu když tě ty medaile tak fascinujou :D :-D Takhle bych to nepojala. Také jsem měla obrovskou radost z první medaile, i když je virtuální. A nemám papíráky. I když jsem jednoho měla, na výstavy jsem s ním nejezdila.
<blockquote>Terkunik (08.07.2012 10:45:17) napsal: Ahoj všimla jsem si že pokud tady chce pejsek dostat medajličku musí tu být asi celý den a klikat nebo je tu hodně lidí na 1 účtu ... chtěla jsem se zeptat jestli by nějakej pejskař se mnou nezaložil společnej účet a společně by jsme si šli pro nějakou tu medajličku ... v případě zájmu mi prosím napiště na email : terezininka21%lsb;at%rsb;seznam.cz :) byla bych moc ráda :) předem Děkuju </blockqu Pominu-li skutečnost,že by to byl podvod,tak mi hlava nebere,že někomu může až tak moc záležet na imaginární medaili či poháru.Bude s medailí tvůj mazlíček hezčí,milovanější,či dokonce získá celosvětový věhlas? NECHÁPU!!
*Verulinka* (08.07.2012 11:14:35) napsal: To je tak trošku podvádění ne? Když si pustíš kostičky a budeš každý den kostičkovat, budeš 100% v top 100... ale tohle nechápu! Taky mi to přijde jako podvod. Pokud jsem teda správně pochopila, že uživatelka by chtěla založit další účet, kam by chodila ještě s někým jiným, bay mohli co nejvíc klikat... 8-} >:-(
Terkunik (08.07.2012 10:45:17) napsal: Ahoj všimla jsem si že pokud tady chce pejsek dostat medajličku musí tu být asi celý den a klikat nebo je tu hodně lidí na 1 účtu ... chtěla jsem se zeptat jestli by nějakej pejskař se mnou nezaložil společnej účet a společně by jsme si šli pro nějakou tu medajličku ... v případě zájmu mi prosím napiště na email : terezininka21[at]seznam.cz :) byla bych moc ráda :) předem Děkuju Ty se asi hodně nudíš, co?
To je tak trošku podvádění ne? Když si pustíš kostičky a budeš každý den kostičkovat, budeš 100% v top 100... ale tohle nechápu!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?