Diskuze TOP 100

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Aby kočinka dosáhla na pohárek,musel by dvounožec sedět u PC celý den,na což fakty nemá naše mamísková čas,aspoň se občas zůčastní soutěže a jednou už Kačka vyhrála 1. místo,ale byly za to jenom vstupenky na For Pets,ani nikam nešla,protože jsme chaloupkovali
Dobrý den přátelé a uživatelé portálu miciny a hafíci.cz, vzhledem k některým negativním i positivním zkušenostem v nedávné době se chci optat na Váš názor na bodovací soutěž TOP 100 (odesíláním myšek a kostiček). Jaký je na to Váš názor, co se na této soutěži líbí či nelíbí, co by se mohlo změnit či vylepšit Každý názor na toto téma mne opravdu zajímá a možná to změní můj nebo i Váš pohled na tuto věc.
1. Zdlouhavé prokliávání se. Jistě jste se již setkali se zdlouhavým klikáním u jednotlivých profilů a po načtení jste znovu museli kliknout v daném profilu na počet darovaných bodíků (myšek či kostiček). Jak jsem pochopil u pomalejších počtačů a při větším množství bodovaných přátel, může toto trvat hodiny. Možná by stálo za nápad mít možnost vytvořit hromadný seznam přátel kterým chceme bodíky poslat (samozřejmě asi ve stejném množství aby jsme to nekombinovali)a jedním kliknutím jim bodíky (myšky a kostičky) odeslat. Toto nastavení by klidně šlo udělat zaškrtnutím v úpravě u jednotlivých přátel v sekci MOJI PŘÁTELÉ. Přidáváním či odebíráním přátel do této rubriky pak ihned můžete upravovat odesílání daných bodíků, popřípadě před hromadným odesláním by jste tento seznam mohli upravit.Úprava koho chcete či nechcete obodovat, by tak zabrala pár minut v seznamu nežli zdlouhavá klikačka a ušetřila Vám čas na mnoho dalších věcí. Co vy na to přátelé a uživatelé portálu - nepomohlo by to i vám?!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?