Diskuze Tragédie

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Moc dlouho tady profil nemám,ale před „slavnou“novou verzí mi to naprosto vyhovovalo.Zmizeli mi dárečky,zvlášť pomlázka,na kterou jsem tak dlouho čekala:-)!!!,nelíbí se mi údaje o mé osobě-co je komu do toho!!!,ale nejvíc mě rozčiluje systém(teda jeslti se tomu tak teď dá říkát)hodnoce­ní,u někoho nemám vůbec,kdo nás hodnotil a je neskutečně zkrácený seznam hodnotících.Pryč s novou verzí!!!
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
no sice namáš pomlázku, ale třeba se ti tam objeví hrobeček nebo andělská křídla jako většině, prostě hnus
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?