Diskuze Tréninky po internetu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ty sis tady z toho udělala virtuálku ne? :D Tohle je web o reálných koních a myslím, že máš sakra málo zkušenosti tady někoho "trénovat" :-D Pokud bys totiž měla zkušenosti a pořádně jezdila, neměla bys čas na tyhle blbosti. ;-)
Bátrlová Iva (26.12.2010 22:36:49) napsal: Ty sis tady z toho udělala virtuálku ne? :D Tohle je web o reálných koních a myslím, že máš sakra málo zkušenosti tady někoho "trénovat" :-D Pokud bys totiž měla zkušenosti a pořádně jezdila, neměla bys čas na tyhle blbosti. ;-) :D :D lépe bych to neřekla..
Sardinka99 (18.09.2010 19:09:33) napsal: Ahoj lidi,tak jsem vymyslela že každý má na svém profilu své konské miláčky tak jsem vymyslela,že budu rádce a trenérka.:) Trénink bude takoví že mi napíšete zprávu (pokud budete chtít trénink) svoje jméno jméno svého koně kterého máte na profilu a co chcete trénovat.Potom půjdeme na koňský chat a tam vám dejme tomu řeknu nasedlej si nauzdi si vem si cukříky a půjdeme na chat tam třeba vám potom řeknu 2x si skočíme křížek a tak dále.:) a neo se semnou můžete radit o čemkoli s konmi.:) vždycky jestli budete mít dotaz nebo budete chtít trénink,napište mi soukromou zprávu.:) Sandra;-) Na co mi bude, když mi někdo napíše: vem si cukřík! ???? Trošku hloupost, nemyslíš?? :-) :-D
Sardinka99 (18.09.2010 19:09:33) napsal: Ahoj lidi,tak jsem vymyslela že každý má na svém profilu své konské miláčky tak jsem vymyslela,že budu rádce a trenérka.:) Trénink bude takoví že mi napíšete zprávu (pokud budete chtít trénink) svoje jméno jméno svého koně kterého máte na profilu a co chcete trénovat.Potom půjdeme na koňský chat a tam vám dejme tomu řeknu nasedlej si nauzdi si vem si cukříky a půjdeme na chat tam třeba vám potom řeknu 2x si skočíme křížek a tak dále.:) a neo se semnou můžete radit o čemkoli s konmi.:) vždycky jestli budete mít dotaz nebo budete chtít trénink,napište mi soukromou zprávu.:) Sandra;-) Radši jezdi a netrénuj! Když budeš víc jezdit víc se naučíš a nebudeš se muset nudit tady u "reálného" webu o reálných koní!!! :-DD :-DD
No tak to je moc toto :D :D :D Já bych zase chtěla, abyste mi každej poslali dvacku :D :D :D
Ahoj lidi,tak jsem vymyslela že každý má na svém profilu své konské miláčky tak jsem vymyslela,že budu rádce a trenérka.:) Trénink bude takoví že mi napíšete zprávu (pokud budete chtít trénink) svoje jméno jméno svého koně kterého máte na profilu a co chcete trénovat.Potom půjdeme na koňský chat a tam vám dejme tomu řeknu nasedlej si nauzdi si vem si cukříky a půjdeme na chat tam třeba vám potom řeknu 2x si skočíme křížek a tak dále.:) a neo se semnou můžete radit o čemkoli s konmi.:) vždycky jestli budete mít dotaz nebo budete chtít trénink,napište mi soukromou zprávu.:) Sandra;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?