Diskuze Trička Hafici.cz!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, já taky! Nechci škudlit piškotky jen na tričko, když za ně můžu poslat i dárky ostatním hafikům...
JA JSEM TAK ROZDAVACNA ZE NEMAM PORAD PISKOTY TAK BYCH SI HO TAKY ASI KOUPILA!! CHCEME HO UZ TAKY NOSIT!! TAK S TIM NECO UDELEJ!!!
Mě se moc nedaří piškotky získávat,tak bych ho třeba i zaplatila celé.
Když jsem si tryčko objednávala byli tam jen 2 velikosti S,M.Objednala jsem si tedy M a těšila se jek s ním vyrazím do terénu.Tryčko přišlo ale ouha,i když vážím 50kg a běžně M mám toto tryčko visí na ramínku jelikož jsem v něm jako v korzetu,skrátka je mi těsné.Proto pozor při objednávce ať nedopadnete jako já.Mám po radosti.!Jinak je opravdu pěkné,i materiál je super.
to je,ale ja si vzdycky muzu prat od jeziska 3 darky,tak mame doma stanovene pravidla.a ja si vzdy preji co nejvíce knížek-miluju detektivky.
Prozatím z toho nechceme mít velkoobjemový piškotový e-shop, dárečky se tedy momentálně střídají (ubírají a doplňují), třeba z toho bude jednou něco víc :-) Kdo ví... Hrníčky a plyšoví pejsci jsou rozebraní :-)
Hm piškoty se nestřádají zrovna lehko a když je střádám a to na co střádám je nejednou pryč tak to mrzí a pozbívá to význam. Taky sem se těšila na tričko-(
ten můj hafan si už s ničím nehraje, tak jsem chtěla aspoň to triko, abych dělala reklamu hafikum.cz jak půjdem na procházku:D
Je to opravdu skoda, ze nabidka tak proridla :o( Take jsme chtely s kamaradkou tricka :o(
Taky tak :-O To už je potřetí, vždycky když mám v plánu šetřit na dáreček tak zmizí >-|, nakonec sem si musela piškoty koupit jen vzhací míček ptž už jinej dárek nebyl, ale jinak máme sněj radost :D
jakto že už není ve výběru dámské triko? měla jsem v plánu si ho zanedávno objednat :-( :-( to jste ho zrušili, nebo došlo?
Já má nejradši, když něco stojí jen piškotky.
Ahoj, připravujeme i trička větších velikostí, měla by tam být i velikost XL.
Tričko se mi líbí, objednala bych si ho, ale je pouze velikost M. To je problém.:-(
mrzí mě že katalog s věcičkama za piškoty tak zřídl.chtěla jsem pro mamku hrníček,ona je totiž maniak na hrnky,a tak šetřím piškoty a najednou ouha hrníček nikde,taky tam není ten plyšový pejsek a ani ten vrhací míček,chtěla jsem je pro svý psy a nic.tak doufám že to hafici napraví a katalog s věcičkama se opět rozroste.:_(
Souhlasim, je tam opravdu velice malo nabidky a kdyz ano, tak piskotove hodne narocne..co dobrutky pro psiky, dareckove kose nebo darky z plyse, latky, micky, p***** apod???
A já sem si říkala co tam chybí :( ... Ale mě se zdá, že je tu poměrně málo "opravdových" dárečků. Budete někdy toho plyšového hafana někdy ještě přidávat ?
proč se z dárečků za piškotky zrušil plyšový létající pejsek???Měli jsme ho v plánu koupit:-(
A nešlo by ho prostě jen koupit?Jako třetí varianta...pro člověka jako jsem já a psíka jako Houdini je nepochopitelný našetřit tolik piškotů,když rozdáváme dárečky kamarádům...prosíme o třetí variantu...
Juuu, to je skoda vid? Pro malou holciii je to hodne penez...tak musis sbirat alespon piskotky za pribehy a nebo z denicku...ale to jde pomalu po 5ti piskotkach...a co Jezisek? za chvili je tady :o) Treba ho prinese, kdyz si ho budes hodne prat :o)
ja si radši ušetřim..je mi 11 a dostavam 30 kc mesicne..nemam moc penez abych si ho koupila.
jsem taky pro piškoty a doplatek :o)
TY SE MÁŠ,JÁ BYCH HO TAKY NOSILA,KDYBYCH HO MĚLA :o(
A jsou hrozně pohodlný, já ho nosím už třetí den ;)
TRIČKA VYPADAJÍ SUPER! JÁ BYCH BRALA RADĚJI PIŠKOTY+DOPLATEK:o)
Ahoj, v našem piškotovém programu můžete najít nové ceny, konkrétně tedy úplně nová, exkluzivní pánská a dámská trička Hafici.cz - najdete je v katalogu cen v horních pozicích, větší náhledy se zobrazí při přejetí myši přes malé náhledy. Co na ně říkáte? Líbí se Vám? Budete šetřit piškoty nebo byste si raději tričko Hafici.cz koupili za kombinaci poloviny piškotů a skutečných korun?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?