Diskuze Trička za body

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mončača (31.08.2011 10:35:03) napsal: To je super nápad :-) To by se mi líbilo ;-) :D No ono to byla tuším za 8000 bodů + poštovné a teď jenom za peníze:// Konečně když mám body a chci tričko tak nejsou za ty body:D
Ahoj, je to i z tohoto důvodu, který uvedla Deny a Janča. Navíc do bonus programu jen za body (i bez platby za poštovné) toho dáváme poměrně dost. Tričko Hafici.cz je unikátní, nelze ho pořídit kdekoli jinde, proto jsme zvolili tuto možnost. Deny a Janča (29.08.2011 17:57:23) napsal: ASI to bude tím,že dost lidí si tričko chtěli koupit a mrzelo je,že nemají body...:)
Rexík (04.09.2011 05:13:31) napsal: Vyjádří se prosím k tomuto dotazu někdo z odpovědných lidí? Pochybuju.
Super přístup! Díky za pochopení :) poklad (14.09.2011 20:09:37) napsal: Co v dnešní době je zadarmo? Zato body se dají nastřádat zadarmo jen přítomností na portálu. Tričko jsem si s chutí koupila hned, jak bylo opět v nabídce. Jsem s ním moc spokojená.
Kate (14.09.2011 22:17:30) napsal: Super přístup! Díky za pochopení :) :D :D :D
Elis a smečka (06.10.2011 16:39:33) napsal: přesně tak... kdo vám dnes dá něco zadarmo? Mám již červené i černé tričko. Mám ráda žlutou barvu, kdyby bylo žluté, udělalo by mi to velkou radost. ;-)
přesně tak... kdo vám dnes dá něco zadarmo? poklad (14.09.2011 20:09:37) napsal: Co v dnešní době je zadarmo? Zato body se dají nastřádat zadarmo jen přítomností na portálu. Tričko jsem si s chutí koupila hned, jak bylo opět v nabídce. Jsem s ním moc spokojená.
Co v dnešní době je zadarmo? Zato body se dají nastřádat zadarmo jen přítomností na portálu. Tričko jsem si s chutí koupila hned, jak bylo opět v nabídce. Jsem s ním moc spokojená.
Je pravda že dárky jsou i jiné, ale myslím že většina pejsků má doma spoustu hraček a právě jak píšeš, tričko je unikát a proto by bylo fajn když by se dalo koupit i za body. Byla bych pro obě možnosti jak psala Simi, body i peníze, pak by to bylo fét pro obě skupinky lidí. Kate (11.09.2011 20:27:15) napsal: Ahoj, je to i z tohoto důvodu, který uvedla Deny a Janča. Navíc do bonus programu jen za body (i bez platby za poštovné) toho dáváme poměrně dost. Tričko Hafici.cz je unikátní, nelze ho pořídit kdekoli jinde, proto jsme zvolili tuto možnost.
Kate (11.09.2011 20:27:15) napsal: Ahoj, je to i z tohoto důvodu, který uvedla Deny a Janča. Navíc do bonus programu jen za body (i bez platby za poštovné) toho dáváme poměrně dost. Tričko Hafici.cz je unikátní, nelze ho pořídit kdekoli jinde, proto jsme zvolili tuto možnost. Je pravda že dárky jsou i jiné, ale myslím že většina pejsků má doma spoustu hraček a právě jak píšeš, tričko je unikát a proto by bylo fajn když by se dalo koupit i za body. :-) Byla bych pro obě možnosti jak psala Simi, body i peníze, pak by to bylo fét pro obě skupinky lidí. :-)
Vyjádří se prosím k tomuto dotazu někdo z odpovědných lidí? Simi Zelinová (29.08.2011 16:16:13) napsal: Proč nejsou trička taky za část bodů? Tuším že byly za 7000 + dobírka. Nyní jsou za 350 ,-
Simi Zelinová (29.08.2011 18:51:07) napsal: No jo, ale mohly být dvě varianty. Za body i peníze. To je super nápad :-) To by se mi líbilo ;-) :D
No jo, ale mohly být dvě varianty. Za body i peníze.
ASI to bude tím,že dost lidí si tričko chtěli koupit a mrzelo je,že nemají body...:)
Proč nejsou trička taky za část bodů? Tuším že byly za 7000 + dobírka. Nyní jsou za 350 ,-
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?