Diskuze Tričko

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Za kolik piškotků si můžu některé z těchto věcí objednat?
Nemohli by jste dát ukázku dámských triček „One dog is not enough“ jak to vypadá na těle? jako to máte u těch Hafíkáckých tričkách. Díx Jerry (30.04.2009 10:16:54) napsal: Hafoj, stylové trička s logem a nápisem „One dog is not enough“ máme pouze v bílé barvě. ;-)BlackSheep (30.04.2009 08:06:52) napsal: trička mají jen ty dvě barvy (dle pánského či dámského)??nebo jsou na výběr i jiné?u dámského je totiž rámeček růžový (což asi značí růžové tričko),ale já růžovou zrovna nemusím,to už bych raději sáhla po tom pánském,která má pro mě barvu přijatelnější,ale zase je to b**ý..jsou tedy barvy na výběr??8-|
Měla bych dotaz ohledně triček, šetřím si na ně body, ale teď jsem zjistila že máte jen M - modrá (dětské tričko) a M - bílé. Na obrázku máte ještě černé. Nebude modré nebo černé dámské ve velikosti M? Jsem čuník a bílé tričko by mi dlouho nevydrželo. Dík moc za odpověď. :D
Kacisek (30.09.2010 16:02:19) napsal: Měla bych dotaz ohledně triček, šetřím si na ně body, ale teď jsem zjistila že máte jen M - modrá (dětské tričko) a M - bílé. Na obrázku máte ještě černé. Nebude modré nebo černé dámské ve velikosti M? Jsem čuník a bílé tričko by mi dlouho nevydrželo. Dík moc za odpověď. :D Taky jsem měla v úmyslu tričko, podkud našetřím body, ale dětské je mi na nic a bílé by se mi taky nelíbilo, takže se přidávám k dotazu.
já bych taky uvítala větší velikosti(jsem těhotná a po porodu ze mě modelka asi těžko bude;-) )
Ahoj, to modré je dámské velikost M, ale zdálo se nám menší než běžná velikost M, proto jsme dali do závorky dětské tričko. Nemohu slíbit kdy, ale určitě trička zase uděláme, takže bodíky šetřete. Bodíky se vyplatí i šetřit, jelikož v pondělí se můžete těšit na nové krásné věci v bonus programu. Kacisek (30.09.2010 16:02:19) napsal: Měla bych dotaz ohledně triček, šetřím si na ně body, ale teď jsem zjistila že máte jen M - modrá (dětské tričko) a M - bílé. Na obrázku máte ještě černé. Nebude modré nebo černé dámské ve velikosti M? Jsem čuník a bílé tričko by mi dlouho nevydrželo. Dík moc za odpověď. :D
Hafoj, stylové trička s logem a nápisem „One dog is not enough“ máme pouze v bílé barvě. ;-) BlackSheep (30.04.2009 08:06:52) napsal: trička mají jen ty dvě barvy (dle pánského či dámského)??nebo jsou na výběr i jiné?u dámského je totiž rámeček růžový (což asi značí růžové tričko),ale já růžovou zrovna nemusím,to už bych raději sáhla po tom pánském,která má pro mě barvu přijatelnější,ale zase je to b**ý..jsou tedy barvy na výběr??8-|
trička mají jen ty dvě barvy (dle pánského či dámského)??nebo jsou na výběr i jiné?u dámského je totiž rámeček růžový (což asi značí růžové tričko),ale já růžovou zrovna nemusím,to už bych raději sáhla po tom pánském,která má pro mě barvu přijatelnější,ale zase je to b**ý..jsou tedy barvy na výběr??8-|
tričko „One dog is not enough" je za 6000 bodu… už jenom mecís a budu si ho moct taky objednat – mám 5000:D :-D
Nemohli by jste dát ukázku dámských triček „One dog is not enough“ jak to vypadá na těle? jako to máte u těch Hafíkáckých tričkách. Díx
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?