Diskuze Tričko Hafici.cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, bohužel trička teď neplánujeme. Snad letní trička před prázdninama. Ejka (14.01.2011 07:14:14) napsal: Dobrý den, mám malý dotaz, bude někdy k zakoupení za body černé tričko Hafici.cz?
Díky za odpověď ;-) Kate (14.01.2011 12:24:19) napsal: Ahoj, bohužel trička teď neplánujeme. Snad letní trička před prázdninama.
Zuzka (24.03.2011 18:22:59) napsal: Takže ani ty co tu byly už se nedají zakoupit? mám na mysli to modré, tak dlouho jsem šetřila a když sem našetřla a chtěla si ho koupit tak už tam nebylo:( Myslim,že admini plánují jiné je o tom napsáno na fb ;-) na úvodní stránce máš i anketu jaká barva trička by se nejvíc libila ;-)
Zuzka (24.03.2011 18:22:59) napsal: Takže ani ty co tu byly už se nedají zakoupit? mám na mysli to modré, tak dlouho jsem šetřila a když sem našetřla a chtěla si ho koupit tak už tam nebylo:( Jsem na tom stejně:(
Takže ani ty co tu byly už se nedají zakoupit? mám na mysli to modré, tak dlouho jsem šetřila a když sem našetřla a chtěla si ho koupit tak už tam nebylo:(
Budou někdy nová trička k zakoupení za body, jako to bylo u těch starých?
Dobrý den, mám malý dotaz, bude někdy k zakoupení za body černé tričko Hafici.cz?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?