Diskuze Tričko "One dog is not enough"

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

jestli ještě bude. A jestli se objeví i nějaké další dárečky za piškotky pro pejsky?
Bude ještě někdy toto tričko dostupné v dámské velikosti?
Jerry (16.06.2009 13:27:28) napsal: Hafoj, bohužel dámské tričko „One dog is not enough“ už nebude. :-( V bonus programu časem přibudou ještě jiné odměny. ;-) Néééé, a já na něj tak strašně dlouhou dobu šetřilááááá :_( :_( A kdy budou ty nové odměny, abych mohla něčím zahnat žal? :-DD
Jessica (17.06.2009 15:20:41) napsal: Ivonka (17.06.2009 09:45:32) napsal: Jessica (17.06.2009 07:11:10) napsal: Jerry (16.06.2009 13:27:28) napsal: Hafoj, bohužel dámské tričko „One dog is not enough“ už nebude. :-( V bonus programu časem přibudou ještě jiné odměny. ;-) Néééé, a já na něj tak strašně dlouhou dobu šetřilááááá :_( Jess, nemusi Te to mrzet, nebylo tak kvalitni jako to hafikovske originalni :o)) A to bude, tak doporuciji to. Jinak, take jsem zvedava, kdy budou nove darecky? :o) :_( A kdy budou ty nové odměny, abych mohla něčím zahnat žal? :-DDAhoj Ivonko, nebylo kvalitní, říkáš? Jako materiál? Tak to ještě že jsem si ho neobjednala..počkám si an nový dárky, třeba bude něco lepšíí >:) Myslím si, že to sem přidají na začátku prázdnin..možná.. ;-D Podle meho nazoru moc ne, takova ta latka, co si ji vezmes na sobe a jde pod ni hned vse videt, spis snad natelnik. Ale kazdeho vec, ja urcite doporucuji Hafacke. A na nove darecky se take tesim :o) Snad bude neco konecne i pro nase milacky :o)
Taky sem na něj šetřila a pak jsem zjistila že není ve velikosti S a ani to hafácký.:-( jako vždy jsme diskriminovaný.:_(
Teďka je v soutěži hra o poslední tričko s tímto motivem…škoda, že je to zase na facebooku.. :-( 8-}
Ivonka (17.06.2009 09:45:32) napsal: Jessica (17.06.2009 07:11:10) napsal: Jerry (16.06.2009 13:27:28) napsal: Hafoj, bohužel dámské tričko „One dog is not enough“ už nebude. :-( V bonus programu časem přibudou ještě jiné odměny. ;-) Néééé, a já na něj tak strašně dlouhou dobu šetřilááááá :_( Jess, nemusi Te to mrzet, nebylo tak kvalitni jako to hafikovske originalni :o)) A to bude, tak doporuciji to. Jinak, take jsem zvedava, kdy budou nove darecky? :o) :_( A kdy budou ty nové odměny, abych mohla něčím zahnat žal? :-DD Ahoj Ivonko, nebylo kvalitní, říkáš? Jako materiál? Tak to ještě že jsem si ho neobjednala..počkám si an nový dárky, třeba bude něco lepšíí >:) Myslím si, že to sem přidají na začátku prázdnin..možná.. ;-D
Jessica (17.06.2009 07:11:10) napsal: Jerry (16.06.2009 13:27:28) napsal: Hafoj, bohužel dámské tričko „One dog is not enough“ už nebude. :-( V bonus programu časem přibudou ještě jiné odměny. ;-) Néééé, a já na něj tak strašně dlouhou dobu šetřilááááá :_( Jess, nemusi Te to mrzet, nebylo tak kvalitni jako to hafikovske originalni :o)) A to bude, tak doporuciji to. Jinak, take jsem zvedava, kdy budou nove darecky? :o) :_( A kdy budou ty nové odměny, abych mohla něčím zahnat žal? :-DD
Hafoj, bohužel dámské tričko „One dog is not enough“ už nebude. :-( V bonus programu časem přibudou ještě jiné odměny. ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?