Diskuze Trošku problém

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

blick (10.11.2010 11:13:19) napsal: Dival jsem se na vas obe a ani jedna nemate zadny profil vytvoreny pres vas. Pokud by ho ten clovek skutecne vytvoril pres vas, tak byste to videli na teto strance po tlacitkem pozvat kamarady:https://www.hellosandy.cz/nastaveni/ucet-bonus-programu/doporuc-a-ziskej/ dííky Bylo by tam treba toto: Rex - není kompletně vyplněný Takze reknete kamaradum aby pred tim nez budou vytvaret profil kliknuli na vas odkaz.
Jája (10.11.2010 08:57:03) napsal: Mám stejný problém :-( Je to divná,ale přesto děkuju ! nějak to mjusí jít .
Dival jsem se na vas obe a ani jedna nemate zadny profil vytvoreny pres vas. Pokud by ho ten clovek skutecne vytvoril pres vas, tak byste to videli na teto strance po tlacitkem pozvat kamarady:https://www.hellosandy.cz/nastaveni/ucet-bonus-programu/doporuc-a-ziskej/ Bylo by tam treba toto: Rex - není kompletně vyplněný Takze reknete kamaradum aby pred tim nez budou vytvaret profil kliknuli na vas odkaz.
blick (09.11.2010 21:43:12) napsal: Ahoj, a jak dlouho ma ten profil vytvoreny? Jedna z podminek je: Stáří profilu alespoň 7 dnů Takze by melo stacit pockat tech 7 dnu jestli ma vsechno ostatni splnene. Mám stejný problém :-(
Ahoj, a jak dlouho ma ten profil vytvoreny? Jedna z podminek je: Stáří profilu alespoň 7 dnů Takze by melo stacit pockat tech 7 dnu jestli ma vsechno ostatni splnene.
Ahoj prosím o rychlou odpověd pokud to někdo ví. Ve zprávách je doporučit a získat body tak jsem to tedy udělala kamarádka se zaregistrovala má to všechno vyplněné,ale pořád mi nepřišlo těch 50 bodů. Jakto ?????8-} :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?