Diskuze Tupá huba

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj. Jak se dá co nejpřirozenějc a nejšetrnějc napravovat a postupně zcitlivovat tupá huba? Děkuju za rady a tipy:)
♫ Adell ♫ (05.08.2012 12:45:26) napsal: Jo vím že jsem to měla udělat jinak, ale přiježděný je, tak možná jenom na něm jezdili stylem: Chceš zatočit zatáhni za otěž chcež zastavit zatáhni za otěž :(, ale už se to lepší možná měl před tím jenom blbou náladu nebo co :D Taky se mi stává že kobylu někdy nemůžu nikam dostat a někdy jde na myšlenku... :-)
Emush =) (10.08.2012 20:12:20) napsal: Taky se mi stává že kobylu někdy nemůžu nikam dostat a někdy jde na myšlenku... :-) Jo my to máme stejný :D naštěstí:)
Lucka (02.08.2012 10:37:11) napsal: Ahojky, většina koní, když se zkouší doma se chovají jinak než v cizím prostředí. Navíc jsi si měla koníka vyzkoušet v terénu ne jen na lonži, je to lepší;-) . A pokud je koník necitlivý tak je buď nepřiježděný (záleží jak je starý) nebo je špatně ježděný, díky tvrdé ruce jezdce.;-) Jo vím že jsem to měla udělat jinak, ale přiježděný je, tak možná jenom na něm jezdili stylem: Chceš zatočit zatáhni za otěž chcež zastavit zatáhni za otěž :(, ale už se to lepší možná měl před tím jenom blbou náladu nebo co :D
♫ Adell ♫ (31.07.2012 12:12:40) napsal: Děkuju moc :) Koupila jsem ho před měsícem,takže nevim co s ním dělali že je tak znecitlivěnej, ale při naší první jízdě to bylo překvápko, před koupí jsem na něm byla totiš jenom na lonži a to poslouchal na moje pobídky dokonale. Tak ještě moc díky za rady :) Ahojky, většina koní, když se zkouší doma se chovají jinak než v cizím prostředí. Navíc jsi si měla koníka vyzkoušet v terénu ne jen na lonži, je to lepší;-) . A pokud je koník necitlivý tak je buď nepřiježděný (záleží jak je starý) nebo je špatně ježděný, díky tvrdé ruce jezdce.;-)
Lucka (30.07.2012 00:00:22) napsal: Ahojky nevím co se stalo, že má koník tupou hubu a pokud nehceš sahat po ostřejším udidle, tak jsem slyšela že pomáhá udidlo o dírku povolit nebo přitáhnout.Tzn.,že udidlo má jinou polohu, kde by neměl být tupý. Tohle nemám vyzkoušené, ale s tupým koněm v hubě bez ostřejšího udidla bych řešila bezudidlové uzdění.;-) Děkuju moc :) Koupila jsem ho před měsícem,takže nevim co s ním dělali že je tak znecitlivěnej, ale při naší první jízdě to bylo překvápko, před koupí jsem na něm byla totiš jenom na lonži a to poslouchal na moje pobídky dokonale. Tak ještě moc díky za rady :)
♫ Adell ♫ (29.07.2012 15:44:45) napsal: Ahoj. Jak se dá co nejpřirozenějc a nejšetrnějc napravovat a postupně zcitlivovat tupá huba? Děkuju za rady a tipy:) Ahojky nevím co se stalo, že má koník tupou hubu a pokud nehceš sahat po ostřejším udidle, tak jsem slyšela že pomáhá udidlo o dírku povolit nebo přitáhnout.Tzn.,že udidlo má jinou polohu, kde by neměl být tupý. Tohle nemám vyzkoušené, ale s tupým koněm v hubě bez ostřejšího udidla bych řešila bezudidlové uzdění.;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?