Diskuze typy na doladenie

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

POkud to nevadí i já by jsem se ráda vyjádřila… dala bych na výběr opět ne jen rasy psů, ale tky ostatní zvířata, tak jako tomu bylo u staré verze… vždyť i když je to portál o psech, všichni tady nemají jenom psy… a je to škoda, že z papouška se stane pudl a z kočky malamut :D samozřejmě souhlasím s deníčkem a s těmi přáteli taky není moc hezké, že ty loga co jsou na velkých fotkách, jsou i na těch malých u profilů, potom to zakrývá celou fotku a nejde třeba poznat, co je to za zvíře :D hlavně ty zprávy, ty byste mohli dát zpět, taky nikdy nevím, kolik mi jich přišlo…
dufam, ze upravite aj nasl.: ?! aby sa zobrazoval posledny udaj v dennickoch aby sa pri kolonke „Moje zpravy“ zobrazoval udaj o tom, ci mam novu postu alebo nie. vcera som si nasla 3 spravy, aj 2–3 dni stare, lebo som o nich nevedela. nie vzdy idem automaticky skontrolovat, ci mi nieco prislo. v starej verzii mi pri „Moje zpravy“ blikalo cislo (napr.1), ak som mala novu spravu aby sa dali zoradit priatelia podla vlastneho uvazenia (tak ako sa to dalo aj v starej verzii) aby sa dalo zistit, kto mojim zvieratkam posielal kosticky/mysicky, nie iba poslednych 20 uzivatelov. nemozem (a ani nechem) cely den sediet pri pc a sledovat to. no ked sa vecer prepracujem k pc a rozhodnem sa posielat kosticky/mysicky, tak by som chcela mat moznost oplatit ich vsetkym, nie iba poslednym 20. to je nefer !! aby sa v prispevkoch zobrazovali smailici, lebo momentalne to velmi nejde :-( vdaka Martina s Theom, Čičom, Čiky a Sofiou
dufam, ze upravite aj nasl.: ?! aby sa zobrazoval posledny udaj v dennickoch aby sa pri kolonke „Moje zpravy“ zobrazoval udaj o tom, ci mam novu postu alebo nie. vcera som si nasla 3 spravy, aj 2–3 dni stare, lebo som o nich nevedela. nie vzdy idem automaticky skontrolovat, ci mi nieco prislo. v starej verzii mi pri „Moje zpravy“ blikalo cislo (napr.1), ak som mala novu spravu aby sa dali zoradit priatelia podla vlastneho uvazenia (tak ako sa to dalo aj v starej verzii) aby sa dalo zistit, kto mojim zvieratkam posielal kosticky/ mysicky, nie iba poslednych 20 uzivatelov, nemozem (a ani nechem) cely den sediet pri pc a sledovat to. no ked si vecer sadnem k pc, tak chcem oplatit kosticky/mysicky vsetkym, nie iba poslednym 20. to je nefer !! aby sa v prispevkoch sa zobrazovali smailici, lebo momentalne to velmi nejde :-( vdaka Martina s Theom, Čičom, Čiky a Sofiou
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?