Diskuze Ucpaný nos, nemůže dýchat

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hmmm, a co to je za veterináře, když předepíše třikrát antibiotika a Vy pořád nevíte na co vlastně? 8-} Bez jasné diagnózy je jakákoliv léčba střelbou od pasu. To co zmiňuje Ivča považuji minimálně u koček za naprostý nesmysl. Dříve než kočce něco dáte, chtějte po veterináři jasnou odpověď co, jak a proč. Za to dostal zaplaceno. Jinak jej změňte.
taky bych rada vedela.. tak zitra mama s ni zajde znova na vet a uvidime co ji reknou Dušan (16.11.2013 11:48:45) napsal: Hmmm, a co to je za veterináře, když předepíše třikrát antibiotika a Vy pořád nevíte na co vlastně? 8-} Bez jasné diagnózy je jakákoliv léčba střelbou od pasu. To co zmiňuje Ivča považuji minimálně u koček za naprostý nesmysl. Dříve než kočce něco dáte, chtějte po veterináři jasnou odpověď co, jak a proč. Za to dostal zaplaceno. Jinak jej změňte.
alzbetakocka: Už je vážně trapné, jak tu pořád propagujete Purinu One. Jistě máte prémie z prodeje a propagace, ale je to dost okaté.
Martina (13.11.2013 00:06:05) napsal: Dobrý den, chtěla bych si nechat poradit. Moje siamská kočka má neustále ucpaný nos, nemůže dýchat a má stále nudli u nosu. Je zavřená jen doma a ven nechodí. U Veterináře jsme už s tím byli a dala nám opakovaně asi 3 atb.. a zlepšilo se to na chvíli ale po chvíli to zase začalo.. co to je ? :( jsem už zoufala Dobrý den, napadá mně jedině, že by to mohla být alergie. Také by Vaší kočičce mohlo pomoci posílení imunity. K tomu může dopomoci prémiové a zdravé krmivo Purina One se složkou Actilea Formula. Ta napomáhá k výraznému posílení imunity Vaší kočičky. O kvalitě krmiva se můžete sama přesvědčit v 3-týdenním testu, ve kterém byste již po prvním týdnu měla zpozorovat zlepšování ve zdravotním stavu a kondici kočičky. Test naleznete zde:http://www.purina-one.cz/3tydenni-test/.
Spousta nemocí lidí je psychických příčin, u zvířat by to mohlo být taky tak. Například rýma značí, příliš mnoho událostí, zmatek, drobné křivdy. Což by se u kočky mohlo stát.
Já bych jí spíše podporovala imunitu ,než do ní cpala stále antibiotika.Výborné zkušenosti s kočíčí rýmou mám se sirupem IMUNOGLUKAN,je to pro děti ale nebojte,používají ho i chovatelé,nám moc pomohl,když kočka brala už pátá antibiotika a zase se to vracelo,tenhle sirup je malý zázrak.Kočky ho mají rády,není sladký,dává se jedna lžička denně.Kočka to sama vypije ,protože jim to chutná.Dále bych koupila chlorellu tabletky,je to mořská řasa,ta se dává tabletka denně,kočky jí většinou jí samy a můžu vám říct,že po 10ti dmech podávání těchto léků na imunitu se kočka uzdravila a pokud mi třba na podzim začala pčíkat,hned jsem jí začala dávat tenhle sirup a za tři dny byla v pohodě.
Dobrý den, chtěla bych si nechat poradit. Moje siamská kočka má neustále ucpaný nos, nemůže dýchat a má stále nudli u nosu. Je zavřená jen doma a ven nechodí. U Veterináře jsme už s tím byli a dala nám opakovaně asi 3 atb.. a zlepšilo se to na chvíli ale po chvíli to zase začalo.. co to je ? :( jsem už zoufala
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?