Diskuze Umisťovací výstava 2011

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky, jedna výstava se koná 27.-28.8. 2011 na výstavišti v českých Budějovicích. Já tam jdu taky ;-)
Kačík (05.07.2011 11:47:45) napsal: Čauky, chtěla bych si vzít kočku z útulku na nějaké umisť. výstavě, aby tam bylo hodně kočiček i kocourků na výběr. Chtěla bych jí už teď o prázdninách. Nevíte někdo o nějaké umisťovací výstavě již teď o prázdninách? Já nejbližší našla SEN ZVÍŘAT v Praze, ale ta je až v září. Díky za odpověď.;-)
já byla v útulku několikrát.. někdy je lepší počkat, protože některé kočičky jsou třeba v karanténě. I ta moje byla, když jsem tam šla poprvé. Hlavně v útulku si kočka už trochu zvykne a tak člověk vidí, jaké je její chování. Z vystresované kočky z výstavy toho moc nepoznáte,.
Kačík (05.07.2011 11:47:45) napsal: Čauky, chtěla bych si vzít kočku z útulku na nějaké umisť. výstavě, aby tam bylo hodně kočiček i kocourků na výběr. Chtěla bych jí už teď o prázdninách. Nevíte někdo o nějaké umisťovací výstavě již teď o prázdninách? Já nejbližší našla SEN ZVÍŘAT v Praze, ale ta je až v září. Díky za odpověď.;-) Nemusíte přeci čekat na umisťovací výstavu a můžete si vzít kočku přímo z útulku. Tam je jich na výběr daleko více. Na umisťovací výstavy se nevozí všechny.
Kačík (05.07.2011 11:47:45) napsal: Čauky, chtěla bych si vzít kočku z útulku na nějaké umisť. výstavě, aby tam bylo hodně kočiček i kocourků na výběr. Chtěla bych jí už teď o prázdninách. Nevíte někdo o nějaké umisťovací výstavě již teď o prázdninách? Já nejbližší našla SEN ZVÍŘAT v Praze, ale ta je až v září. Díky za odpověď.;-) Na umisťovacích výstavách jsou kočky z různých útulků, proto si myslím, že nemusíte čekat na umisťovací výstavu a můžete si vzít kočku přímo z útulku. Tak je jich také hodně na výběr.
Čauky, chtěla bych si vzít kočku z útulku na nějaké umisť. výstavě, aby tam bylo hodně kočiček i kocourků na výběr. Chtěla bych jí už teď o prázdninách. Nevíte někdo o nějaké umisťovací výstavě již teď o prázdninách? Já nejbližší našla SEN ZVÍŘAT v Praze, ale ta je až v září. Díky za odpověď.;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?