Diskuze Úmrtí našeho miláčka.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Nám zatím nikdo neuhynul-lidsky nezemřel. Byl jsem dnes svědkem při myšičování ,že umřel kamarád Bleky a je smutné, že málo kdo se to dozví.Mám návrh a zamyšlení pro naše admini. - Kate. Chtělo by něco udělat(tak jak je narozeninová rubrika na úvodní sránce). Udělat úmrtní oznámení našeho kamaráda tak zvané(parte). Když zemře a napíše si uživatel do profilu datum umrtí, tak by se to oběvilo na úvodním stránce jako oznámení o úmrtí a zůstalo by to tam třeba jeden den, 3 dny nebo týden. Záleží na adminách.Ale pak už by se tam jméno toho profilu nikdy neoběvilo! Tak jak je to u narozeninách každý rok. Uživatel by se mohl onzámit všem o zármutku v rodině. Bylo by důstojné rozloučení našich miláčků jsou to řádní členové rodiny a u někoho jen jediný přítel(kyně) doma. Píšeme to i na Miciny.cz,Koníčci.cz Děkuji za pochopení Táňa+Pavel a kočičáci Kuba Kubíček+Tom Tomíček
Mně by nebylo proti srsti nějak zviditelnit na hl. stránce kamarády - narozky , protože skoro nikdo nemá originální jméno jak by jsme ho našli že je to právě on , náš kamarád. Nejde to nějak zviditelnit? Třeba podtrhnout ty, jež máme v přátelích?8-} Vim, třeba to není to pravé protože někdo si nedáve bezhlavě všechny pejsky do přátel a musí se krok po kroku seznámit , a tak by to zase prošvihli8-}
Zbytečné a nesmyslné. Loni nám umřeli oba naši pejskové. Samozřejmě že se to všichni přátelé dozvěděli prakticky ihned. Veřejně to vyvěšovat je zbytečné, ti co je znali to vědí, ostatní to absolutně vůbec nezajímá, co je jim po tom, že někdo přišel o svého pejska, hlavní přeci je, kolik kdo dostane bodů do virtuální soutěže. Určitě si to myslel dobře, ale si na špatné adrese. Bohužel
TOM & KUBA a spol.Táňa & Pavel a spol. (25.04.2010 17:49:56) napsal: Nám zatím nikdo neuhynul-lidsky nezemřel. Byl jsem dnes svědkem při myšičování ,že umřel kamarád Bleky a je smutné, že málo kdo se to dozví.Mám návrh a zamyšlení pro naše admini. - Kate. Chtělo by něco udělat(tak jak je narozeninová rubrika na úvodní sránce). Udělat úmrtní oznámení našeho kamaráda tak zvané(parte). Když zemře a napíše si uživatel do profilu datum umrtí, tak by se to oběvilo na úvodním stránce jako oznámení o úmrtí a zůstalo by to tam třeba jeden den, 3 dny nebo týden. Záleží na adminách.Ale pak už by se tam jméno toho profilu nikdy neoběvilo! Tak jak je to u narozeninách každý rok. Uživatel by se mohl onzámit všem o zármutku v rodině. Bylo by důstojné rozloučení našich miláčků jsou to řádní členové rodiny a u někoho jen jediný přítel(kyně) doma. Píšeme to i na Miciny.cz,Koníčci.cz Děkuji za pochopení Táňa+Pavel a kočičáci Kuba Kubíček+Tom Tomíček Podle mě je to zbytečné, je tu psí nebe, kam se zvířátka, kterým se vyplní datum úmrtí, automaticky dostanou (sice až na můj nedávný popud, ale přece :-D ).
TOM & KUBA a spol.Táňa & Pavel a spol. (25.04.2010 17:49:56) napsal: Nám zatím nikdo neuhynul-lidsky nezemřel. Byl jsem dnes svědkem při myšičování ,že umřel kamarád Bleky a je smutné, že málo kdo se to dozví.Mám návrh a zamyšlení pro naše admini. - Kate. Chtělo by něco udělat(tak jak je narozeninová rubrika na úvodní sránce). Udělat úmrtní oznámení našeho kamaráda tak zvané(parte). Když zemře a napíše si uživatel do profilu datum umrtí, tak by se to oběvilo na úvodním stránce jako oznámení o úmrtí a zůstalo by to tam třeba jeden den, 3 dny nebo týden. Záleží na adminách.Ale pak už by se tam jméno toho profilu nikdy neoběvilo! Tak jak je to u narozeninách každý rok. Uživatel by se mohl onzámit všem o zármutku v rodině. Bylo by důstojné rozloučení našich miláčků jsou to řádní členové rodiny a u někoho jen jediný přítel(kyně) doma. Píšeme to i na Miciny.cz,Koníčci.cz Děkuji za pochopení Táňa+Pavel a kočičáci Kuba Kubíček+Tom Tomíček Taky si myslim,ze by to nebylo spatny,clovek nema cas prohlizet vsechny profily a pak je mu lito,ze ani nenapsal uprimnou soustrast kamaradovi:-| A taky by se mohl nejak zviditelnit pes mesice,kdyz uz vyhral fotosoutez :-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?