Diskuze Úpal, přehřátí prosím o rychlou RADU!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Určitě nemazat. Opalovací krém by si slízal a mohl by mu uškodit. Kočky jsou teplomilné. Někdy až moc. Třeba kočky na rozpálených střechách nebo v zimě přímo na topení. Myslím, že není třeba plašit. Určitě sám pozná kdy už má tepla dost. Náš kocour je v parnech taky línější. Pokud se viditelně neprojevuje třeba špatná koordinace pohybů nebo zvracení, tak bych neplašila. ;-)
Děkuji všem;-) ;-) Jenže když ho dám do stínu tak zase někde jinde uteče a lehne si znova na sluníčko8-} 8-} Děkuji
Náš kocour teď vůbec nechodí ven, je mu vedro. Ale je dlouhosrstý.... A sousedům dokonce kocour tím vedrem zkolaboval. Prý usnul na slunci.... Taky měl dlouhou srst. Naše krátkosrsté kočky snáší vedra lépe, ale i ony zalézají do stínu a slunci se vyhýbají. Asi bych pokud je ta možnost kocoura nechala raději doma. Úžeh nebo úpal může postihnout jakéhokoliv tvora. I kočku.
Kočka si sama vybere, jaké místo je pro ni nejvhodnější. Pokud leží dlouho na sluníčku, tak ho dejte do stínu třeba pod strom nebo domů, jestli je tam chladněji. Myslím, že když kočičku trochu pokropíte vodou, nic jí to neudělá, samozřejmě se jí to líbit nebude, ale aspoň ji to zchladí. Hlavně ať má stále přísun čerstvé chladné vody (ne ledové). Nevím, jak vás ten opalovací krém vůbec mohl napadnout...
aniora (01.07.2012 19:32:53) napsal: Prosím o rychlou radu8-} 8-} U nás jsou velká vedra + 36 stupňů a náš kocourek je čím víc lenivější a pořád leží na slunci tak se chci zeptat jestli ho mlžu mazat normálním opalovacím krémem8-} 8-} Pomůže to nebo naopak UŠKODÍ?? ?? ?? Bojím se aby nedostal úpal8-| 8-| Jestli je to nevhodné tak nejde něco koupit? Díky za odp.;-) ;-) :-D Vezměte kocoura a zavřete ho doma. Jak by jste mu chtěla mazat srst opalovacím krémem? Ta otázka vypadá spíš jako vtip...
Prosím o rychlou radu8-} 8-} U nás jsou velká vedra + 36 stupňů a náš kocourek je čím víc lenivější a pořád leží na slunci tak se chci zeptat jestli ho mlžu mazat normálním opalovacím krémem8-} 8-} Pomůže to nebo naopak UŠKODÍ?? ?? ?? Bojím se aby nedostal úpal8-| 8-| Jestli je to nevhodné tak nejde něco koupit? Díky za odp.;-) ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?