Diskuze Upozornění

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Bohžel někteří lidé se rádi chlubí cizím eřím. A pokud to někomu dělá dobře, že krade fotky pejska, který mu vůbec nepatří tak je to velmi smutné!!!
Tak znovu - pes - bernardýn Alex není Alex, jedná se o psa Bedřicha z Doudlebské farmy známé CHS Od Strážců hor Zuzany a Milana Plundrových. Ti,kteří tímto způsob z jakýchsi podivných důvodů prezentují cizí fotky, asi neví, že z hlediska autorských práv jde o krádež (o morálce a slušnosti ani nemluvě,že?) .Značně to snižuje věrohodnost webu Hafici i webu Miciny...jak mám věřit,že ani ostatní profily nejsou nepatří smyšleným mazlíkům?
Smazal jsem všechny profily té uživatelky. Příště prosím napiš e-mail, je to rychlejší... neprocházím diskuzi každý den... dík ;)
Denně nacházím profily psů, kteří mají úplně znatelně kradené fotky ( každá fotka jinak veliká, kvalitní, zbarevná, o psích rysech nemluvě ) a lidé jim i přesto posílají kostičky a chválí pejska. To mi na tom přijde smutné, že si to vlastně nezaslouží... Jinak - takovéhle profily se mají posílat někomu z adminů? Jsem tu krátce tak nevím, proto se ptám..
Taky mi to nedá a přidám se protože tohle mi vadí. Uživatel samozřejmě anonymní,vydává fenku za psa. Prý se pes jmenuje Ken a váží 2,2 Kg a fotku má jen jednu. Ve skutečnosti se fenka na fotce jmenuje Elizabeth z Haliparku,jsou jí čtyři roky a rozhodně neváží přes 2 kila ! Majitelku fenky znám a rozhodně to není ten ( ta ) co ukradla fotku z www.nahaci.cz. Žasnu nad tím že denně dostává kostičky a vzkazy,je vidět že holt lidi jen bezmyšlenkovitě projíždí profily a kostičky posílají i tomu kdo krade fotky a vydává je za své - tomu dotyčnému uživateli bych chtěla říct ať teda příště podvádí pořádně aby na první pohled nebylo poznat že na fotce je fenka. Neštěsí !!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?