Diskuze Úprava sedla?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, budu si brzo kupovat sedlo, bohužel nemam čas si ho nechat kompletně ušít. Chtěla bych aby sedlář nebo někdo podobně odborný se přišel kouknout jak sedí a kdyžtak proved úpravy. Neznáte někoho takového v Jihočeském kraji, nejlépe okolo Strakonic? Děkuji. :)
Ahoj :) Nejsem z tvého okolí, ale myslím si, že na to sedláře nepotřebuješ, bude stačit jakýkoliv zkušený koňák ;) Bohužel u sedla zjistíš, jak sedí, až po několikerém vyzkoušení, až si všechno "sedne". Něco se může dřít, něco protáčet - to prostě nepoznáš a myslím si, že i sedlář to zjistí až po vyzkoušení, pokud tam nebudou nějaké okem viditelné nedostatky. Vybírala bych podle toho, co tvému koni sedělo předtím, a pokud si nejsi jistá, popadni staré sedlo a dones ho do nejbližšího obchodu s koňskými potřebami s tím, že tohle ti sedělo.
Tak to máš opravdu prekérku :-~ Ale soucítím s tebou - mám to podobné, všude samí westerňáci :D
Aenica (20.06.2013 10:55:33) napsal: Ahoj :) Nejsem z tvého okolí, ale myslím si, že na to sedláře nepotřebuješ, bude stačit jakýkoliv zkušený koňák ;) Bohužel u sedla zjistíš, jak sedí, až po několikerém vyzkoušení, až si všechno "sedne". Něco se může dřít, něco protáčet - to prostě nepoznáš a myslím si, že i sedlář to zjistí až po vyzkoušení, pokud tam nebudou nějaké okem viditelné nedostatky. Vybírala bych podle toho, co tvému koni sedělo předtím, a pokud si nejsi jistá, popadni staré sedlo a dones ho do nejbližšího obchodu s koňskými potřebami s tím, že tohle ti sedělo. Ahoj, Sedlo si budu vybírat pro koníka který ještě neni obsedlý, takže starý sedlo nemá. Bohužel všechny stáje v mém okolí jezdí Western a já chci anglický sedlo, takže nemam možnost si jich pár vyzkoušet od známých. Uvědomuju si že to pár zkoušek trvá ale když ňákou vadu najdu tak nevim komu sedlo dát aby úpravu provedl... :o
Ahoj,zkus Hauzra nebo Hakra v Praze,přivezou sedla,napasují ti je na koně(ale zaplatíš cestovné)...typ a barvu a cenu si řekneš,aby věděli jaká sedla vzít :) Hauzr myslím i sedla opravuje a přešívá,že mají sedlářskou výrobu(sídlí u dostih.závodiště v chuchli,adresu nevím).
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?