Diskuze Úpravy profilů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky určitě byste chteli změnit pozadí nebo barvu vašeho miláčka na profilu,že? Psala jsem Kate a ta říkala že se to chystá a já bych chtěla vědět vaše návrhy jak by to mohlo vypadat.Bylo by to tu barevnější.:-)
No mohlo by to být pěkné :-) . Zvlášť kdyby se dalo rovnou upravovat v html, ale to by asi vzniknul pěknej bordel :-DD
Taky se mi ten nápad zamlouvá a vytvořit několik barevných variant boxíků by nemuselo být tolik práce, uvidíme ;)
Taky souhlasím. Mohlo by se nechat v konečné fázi asi 5 variant, a každý by si vybral tu, která by se mu nejvíc líbila. Pokud je to teda možné z technické stránky :-)
Ta soutěž je dobrý nápad...:-)
Táky jsem ohledně toho napsála do diskuze;-) Koukněte se,dole první:vzhled stránky:-DD
Ne, slíbil jsem si, že už žádné termíny dávat nebudu, protože to nedokážu ovlivnit, tak promiň ;)
jo, to bych taky brala, bylo by to tu takový "veselejší" :D
ehm.. kdy? O nové verzi se mluví hodně dlouho a už je půlka března. Po tom, co se vylepšila stabiita a funkčnost hafíků (díky moc!) zase diskuse o nové verzi utichly. Nechci pevné datum, ale do Velikonoc? ještě měsíc? do prázdnin? letos? mimišák;-)
Souhlasím, na Lidech.cz si můžeš upravit profil několika motivama. Mě se to moc nelíbí a tak bych dala soutěž o nejhezčí motivy a těch nej. 10 či 15 by se dalo jako že si je budeme moct nastavit. Ale určitě bych nechala tenhleten kdyby se někomu tamty nelíbily
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?