Diskuze upravy v profilu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky založila jsem si včera na stránkach profil a tam si dala svy dva pejsky. Problem je že když jsem vytvořila profil pejska už mi nejde upravovat. Když kliknu např. datum narození na upravit tak se nic nestane a jen se mi nahoře objeví toto : Změny provedené na profilu se projeví během několika minut. Děkujeme za pochopení. Může mi někdo poradit. Díky
Janca a Kamil (20.12.2010 20:34:46) napsal: Ale nám tam nejde nic změnit, když se dá upravit napíše se ta hláška, aniž bychom cokoliv upravili. Nejde nic upravit.:-~ Ahojky aleto se tam ukazuje i mě i když nic neuprávíš a když to upravíš dáš uložit?
Ahoj, dival jsem se ze uz tam mas nektere udaje vyplnene (napriklad "Vazim" a "Prikazy"), takze uz to funguje?
Klárča (20.12.2010 15:53:58) napsal: Znamená to,že musíš chvíly počkat-potom si na ten profil klikni ještě jednou a máš to tam:-) Ale nám tam nejde nic změnit, když se dá upravit napíše se ta hláška, aniž bychom cokoliv upravili. Nejde nic upravit.:-~
Znamená to,že musíš chvíly počkat-potom si na ten profil klikni ještě jednou a máš to tam:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?