Diskuze Uši

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den. Náš Alvínek měl již od mala špinavé ouška.Nejdříve jsem nechali udělat rozbor, zda se nejedná o nějaký svrab nebo něco podobného.Naštěstí to byla jen špína. Doktor mi dal kapky do uší Epi-Otic III a naučil mě správně ouška čistit.Je potřeba ouško natáhnout, jinak se kapky nedostanou tam kam mají.Pak je potřeba min. minuty masírovat a pak vytřít.Samozřejmě, že se to kocourkovi nelíbilo, ale nakonec s tím smířil.Čistili jsme každý den.Teď už jenom 1xdo týdne.Ouška jsou čisté a kocourek spokojený.
ewhys (29.06.2013 16:24:44) napsal: čím kočičkám čistíte uši? =) Já čistil obyčejným navlhčeným papírovým kapesníkem. Pouze když byli v kotěcím věku. Od té doby snad již nikdy, mají uši naprosto čisté, i když se mnou chodí ven. K dostání je ještě speciální roztok, který se do uší kočce nakape. Každý lepší internetový obchod by je měl mít v nabídce.
čím kočičkám čistíte uši? =)
naše Hemy je nemá zase tak špinavý.....roztok bych neriskovala sou jí 3 měsíce =)
My jsme koupili speciální roztok normálně ve zverimexu. Mysleli jsme si, že naše kočky mají špinavé uši, ale bohužel to byl svrab:( Ještě po Elišce:( která jako kotě byla venku i vevnitř. Ale i s tím roztokem je to pořádná fuška. Kočka si nechce nechat nic nakapat do uší...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?