Diskuze Utahování opasků

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

supík (10.08.2011 15:34:44) napsal: Tak se mi zdá, že se nám na Hafíky nastěhoval jistý Kalousek. Hledání dárků za 8 bodů, ovšem jejich poslání za 80.8-| Co kdyby třeba admini vyhlásili každý měsíc nějaké dárečky v akci? Když to může být v supermakketu, tak proč ne tady? Nebo že by to bylo schválně, aby se zvýšily tržby nákupem bodů za hotové?8-} Podobnost s naším ministrem financí je samozřejmě čistě náhodná>:-( Súhlasím a nemilo ma to prekvapilo že sa znížili bodíky my zo Slovenska si ťažko budeme môcť dokupovať body a ani to nemienim robiť škoda že sa to takto rozhodlo hádam si zachováme priatelstvo a kamarátstvo aj ked nebudeme môcť tak posielať darčeky prosím Vás Admini spravte nápravu
Kate (17.08.2011 14:17:45) napsal: Tak to už je opravdu divné. A soutěžila si? :D :-D
Tak to už je opravdu divné. A soutěžila si? :D Andul (17.08.2011 12:30:54) napsal: Mně se zas nepřičetly žádné:-|
Jj, musíte koukat, zda soutěž, za kterou očekáváte body, byla nejen ukončena, ale především! zda už jsou u ní vyhlášené výsledky. Body za soutěže se totiž udělují ne při ukončení, ale až s vyhlášením výsledků/výherců. Markéta a Lery (17.08.2011 16:56:59) napsal: Já si to nejdřív myslela taky že se mi přičetlo jen 50, ale dnes se přičetlo správně za poslední tři soutěže tolik kolik mělo a včera těch 50 bylo za soutěž na micinách podle mě.
Není to zcela přesné. Na každém webu je to jiné ( 10,13 a 15 bodů ). Navíc když si dáš na svoje stránky bannery všech tří webů, dostávám se již na číslo 78 bodů denně. K tomu zápis do deníčku za 5, účast v soutěžích, body za napsání článků atd. Bigie a spol. (07.10.2011 21:50:05) napsal: hledání dárku je přece za 15 bodů.
Chce se to ne hned rozčilovat, ale pročíst si pravidla pro připisování bodů, starší diskuze a podobně. Toto tu bylo řešeno opravdu mnohokrát 8-} Body za účast v soutěži se připíší až po vyhlášení výsledků soutěže (ne po odsoutěžení). Kačísek (16.11.2011 22:45:49) napsal: Ahojky. Tak nevím,jestli tomu dobře rozumím,ale soutěžila jsem o adventní kalendář pro svého miláčka. Sice jsem nevyhrála, ale přečetla jsem si, že by se každému kdo se soutěže zúčastnil měli připsat nějaké bodíky. Mě se nepřičetlo nic:_( Jak je to možné? Děkuji za odpověď.
Tak už je to v pořádku, bodíky přičteny. Děkujuu:-) ;-)
Mně se zas nepřičetly žádné:-|
Ahojky. Tak nevím,jestli tomu dobře rozumím,ale soutěžila jsem o adventní kalendář pro svého miláčka. Sice jsem nevyhrála, ale přečetla jsem si, že by se každému kdo se soutěže zúčastnil měli připsat nějaké bodíky. Mě se nepřičetlo nic:_( Jak je to možné? Děkuji za odpověď.
supík (10.08.2011 15:34:44) napsal: Tak se mi zdá, že se nám na Hafíky nastěhoval jistý Kalousek. Hledání dárků za 8 bodů, ovšem jejich poslání za 80.8-| Co kdyby třeba admini vyhlásili každý měsíc nějaké dárečky v akci? Když to může být v supermakketu, tak proč ne tady? Nebo že by to bylo schválně, aby se zvýšily tržby nákupem bodů za hotové?8-} Podobnost s naším ministrem financí je samozřejmě čistě náhodná>:-( hledání dárku je přece za 15 bodů.
Elis a smečka (17.08.2011 12:26:07) napsal: buďte rádi, že tu máte možnost sbírat nějaké bodíky a za ty popř. si něco objednat ZADARMO!!! kde jinde dostanete něco zadarmo? max. tak někde nějakej vzorek něčeho... Já si tady nic neobědnávám.
Uživatel42825 alena (17.08.2011 08:41:19) napsal: ahojky,děkuju za zájem. Tak dnes se mi přičetly body správně jak měly,ale v tom případě mi asi nepatří těch 50,vůbec nevím za co jsem je dostala :-DD :-DD naposled jsem byla jen v poslední soutěži na hafíkách a na micinách...tak se na to podívejte a kdyžtak mi ty body odeberte a dejte je komu patří:))):-DD Já si to nejdřív myslela taky že se mi přičetlo jen 50, ale dnes se přičetlo správně za poslední tři soutěže tolik kolik mělo a včera těch 50 bylo za soutěž na micinách podle mě.
Kate (17.08.2011 10:27:00) napsal: A nepatříš mezi výherce? Výherce kromě ceny vždy obdrží také nějakou bodovou cenu. ;-) Ale mrknu. :) DĚKUJU,JÁ JAK JSEM TU TED DÝL NEBYLA,TAK V TOM MÁM BORDEL:-D
Kate (17.08.2011 08:11:45) napsal: Ahoj, no tak to koukám. Zatím mi nikdo nepsal, že místo 120 bodů za soutěž dostal míň! To je samozřejmě špatně! O jakou soutěž jde? Stalo se to více lidem, nebo jsi sama? já zas nedostala žádné z předminulé soutěže8-}
supík (10.08.2011 15:34:44) napsal: Tak se mi zdá, že se nám na Hafíky nastěhoval jistý Kalousek. Hledání dárků za 8 bodů, ovšem jejich poslání za 80.8-| Co kdyby třeba admini vyhlásili každý měsíc nějaké dárečky v akci? Když to může být v supermakketu, tak proč ne tady? Nebo že by to bylo schválně, aby se zvýšily tržby nákupem bodů za hotové?8-} Podobnost s naším ministrem financí je samozřejmě čistě náhodná>:-( buďte rádi, že tu máte možnost sbírat nějaké bodíky a za ty popř. si něco objednat ZADARMO!!! kde jinde dostanete něco zadarmo? max. tak někde nějakej vzorek něčeho...
A nepatříš mezi výherce? Výherce kromě ceny vždy obdrží také nějakou bodovou cenu. ;-) Ale mrknu. :) Uživatel42825 alena (17.08.2011 08:41:19) napsal: ahojky,děkuju za zájem. Tak dnes se mi přičetly body správně jak měly,ale v tom případě mi asi nepatří těch 50,vůbec nevím za co jsem je dostala :-DD :-DD naposled jsem byla jen v poslední soutěži na hafíkách a na micinách...tak se na to podívejte a kdyžtak mi ty body odeberte a dejte je komu patří:))):-DD
Kate (17.08.2011 08:11:45) napsal: Ahoj, no tak to koukám. Zatím mi nikdo nepsal, že místo 120 bodů za soutěž dostal míň! To je samozřejmě špatně! O jakou soutěž jde? Stalo se to více lidem, nebo jsi sama? ahojky,děkuju za zájem. Tak dnes se mi přičetly body správně jak měly,ale v tom případě mi asi nepatří těch 50,vůbec nevím za co jsem je dostala :-DD :-DD naposled jsem byla jen v poslední soutěži na hafíkách a na micinách...tak se na to podívejte a kdyžtak mi ty body odeberte a dejte je komu patří:))):-DD
Ahoj, no tak to koukám. Zatím mi nikdo nepsal, že místo 120 bodů za soutěž dostal míň! To je samozřejmě špatně! O jakou soutěž jde? Stalo se to více lidem, nebo jsi sama? Uživatel42825 alena (17.08.2011 00:57:56) napsal: :D :D A NEJEN TO- odpověděla jsem na otázky ve dvou soutěžích,v každé z nich bylo za učast slíbeno 120 bodů a bylo mi připsáno pouze 50,takže jsem si stáhla opasek,srazila podpadky a už ani nechci vědět proč,protože se to stejně nedozvím:-DD aspon neztloustnem:-D :-D
supík (10.08.2011 15:34:44) napsal: Tak se mi zdá, že se nám na Hafíky nastěhoval jistý Kalousek. Hledání dárků za 8 bodů, ovšem jejich poslání za 80.8-| Co kdyby třeba admini vyhlásili každý měsíc nějaké dárečky v akci? Když to může být v supermakketu, tak proč ne tady? Nebo že by to bylo schválně, aby se zvýšily tržby nákupem bodů za hotové?8-} Podobnost s naším ministrem financí je samozřejmě čistě náhodná>:-( :D :D A NEJEN TO- odpověděla jsem na otázky ve dvou soutěžích,v každé z nich bylo za učast slíbeno 120 bodů a bylo mi připsáno pouze 50,takže jsem si stáhla opasek,srazila podpadky a už ani nechci vědět proč,protože se to stejně nedozvím:-DD aspon neztloustnem:-D :-D
Tak se mi zdá, že se nám na Hafíky nastěhoval jistý Kalousek. Hledání dárků za 8 bodů, ovšem jejich poslání za 80.8-| Co kdyby třeba admini vyhlásili každý měsíc nějaké dárečky v akci? Když to může být v supermakketu, tak proč ne tady? Nebo že by to bylo schválně, aby se zvýšily tržby nákupem bodů za hotové?8-} Podobnost s naším ministrem financí je samozřejmě čistě náhodná>:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?