Diskuze Utíkání z kruhu ve cvalu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

altnika (29.08.2012 21:50:41) napsal: Ahoj. Mám problém s mojí 12-ti letou kobylkou amerického klusáka. Krok, klus je super, ohýbání, jízdárenská práce skoro bez problému až na pár jejích výmyslů, ale problém s ní mám ve cvalu. Utíká mi z kruhu, vytáhne hlavu a jde proti noze.. poradíte někdo co s ní ? :) Za radu děkuji :) Ahojky, jak ti kobylka chodí při lonžování? Dělá Ti ten sám problém? Pokud ne tak zkus při nacvální na kruhu dát zesílenou pobídku bičíkem za holeň a v žádném případě si nenechej vytáhnout otěže z rukou. Pokud Ti tenhle problém dělá i při lonžování, tak nejlepším řešením je koníka lonžovat v kruhové ohradě, kdy nebude mít tu možnost ti utéct ven.Hlavně jízdárnu prokládej ježděním v terénu to je dost důležité. Přeji krásný den. Lucka
Ahoj. Mám problém s mojí 12-ti letou kobylkou amerického klusáka. Krok, klus je super, ohýbání, jízdárenská práce skoro bez problému až na pár jejích výmyslů, ale problém s ní mám ve cvalu. Utíká mi z kruhu, vytáhne hlavu a jde proti noze.. poradíte někdo co s ní ? :) Za radu děkuji :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?