Diskuze uvedení do drazury-základního pilíře ježdění

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, obracím se na vás s dotazem: Na stránkách (http://www.equichannel.cz/rollkur-a-ruzne-dalsi-pozice-hlavy-a-krku-kone ) jsem se dočetla mnoho o držení hlavy a krku koně, nebo i celkovém shromáždění, ovšem nejsem si zcela jista, že tomu rozumím. Mám kobylku, jezděna je převážně rekreačně, ovšem máme sportovní ambice, potíž je v tom, že se jedná o drezurní ambice a já, jakožto samouk bych potřebovala trochu pomoc, byť teoreticky. Předem říkám, že nejbližší trenéři jsou buď to moc zaneprázdnění, nebo westernoví, tak proto se obracím na vás. Proto bych ráda zlanařila někoho kdo koníkům rozumí, a nevadilo by mu mi občas trochu mi pomoci pochopit určité věci, upřímně z tohoto článku (viz. víš) nejsem vůbec moudrá a vlastně ani nevím, co je podle vás takový drezurní minimální základ. Jak tedy kobyla má korektně chodit, aby posilovala a zároveň jí to bylo co nejvíc pohodlné a bezpečné? A jak tohoto chodu, tedy nejspíše shromáždění docílit? Předem děkuji za jakékoli ohlasy :) Verca.holive[at]gmail.com
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?