Diskuze UŽ MNE TO VÁŽNĚ ŠTVE - POŘÁD FACEBOOK!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Bože lidi – tak se nezúčastníte, no… 8-} . Každý si přeci může vybrat, do čeho se bude angažovat. Tady snad vadí každýmu všechno…
Vždyť mi jsme Hafici.cz, tak proč jsou soutěže na facebooku , néé každý se tam s radostí registruje…já se tam třeba neregisturuju protože nechci být všude „Reglá“… nechápu proč když máte stránku hafici proč to rozšiřujete ne facebook!(asi chcete větší naštěvovanost stránek facebook) Třeba ta soutěž z básničkou,, ráda bych jí udělala ale nemužu vždyť je na „Facebooku“ >-| >-| hafici byli lepší dříve8-}
Bára (05.06.2009 15:59:04) napsal: Bože lidi – tak se nezúčastníte, no… 8-} . Každý si přeci může vybrat, do čeho se bude angažovat. Tady snad vadí každýmu všechno… Souhlasim. Já třeba na facebooku jsem, ale z těch x soutěží jsem se zúčastnila asi jedný. To se toho stane, že se jednou nemůže někdo zúčastnit.. to mi připomíná tu šílenou diskuzi, kde zas lidem vadilo, že se tu objevila video-soutěž, že prej každej nemá kameru 8-}
Josefína (05.06.2009 12:25:11) napsal: Vždyť mi jsme Hafici.cz, tak proč jsou soutěže na facebooku , néé každý se tam s radostí registruje…já se tam třeba neregisturuju protože nechci být všude „Reglá“… nechápu proč když máte stránku hafici proč to rozšiřujete ne facebook!(asi chcete větší naštěvovanost stránek facebook) Třeba ta soutěž z básničkou,, ráda bych jí udělala ale nemužu vždyť je na „Facebooku“ >-| >-| hafici byli lepší dříve8-} plně s tebou souhlasíme,FA­CEBOOK,nejhor­ší věc na Hafíkách.cz!:-(
Tak si toho nevšímejte – vy všichni budete pořád jen kecat – já bych to mazala toto ( všechny tyhle remcaly ) 8-}
Chceme i něco pro naše fanoušky na facebooku. Na Haficích jsou další soutěže. Josefína (05.06.2009 12:25:11) napsal: Vždyť mi jsme Hafici.cz, tak proč jsou soutěže na facebooku , néé každý se tam s radostí registruje…já se tam třeba neregisturuju protože nechci být všude „Reglá“… nechápu proč když máte stránku hafici proč to rozšiřujete ne facebook!(asi chcete větší naštěvovanost stránek facebook) Třeba ta soutěž z básničkou,, ráda bych jí udělala ale nemužu vždyť je na „Facebooku“ >-| >-| hafici byli lepší dříve8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?