Diskuze Uživatel Hafíček

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Nase kočky jsou také Aljassti malamute…to je vrchol…
Ahojík.taky mám podobný problém,hledala jsem kde změnit fotku ,která se bude u pejska objevovat,ale bohužel sem na to nepřišla.a navíc když si prohlížím obrázky tak to trvá hrozně dlouho než se načtou.no myslí,že předchozí verze byla „logičtější“.:-~
Dobrý den píšu za sebe i když souhlasím téměř se všemi, kdo se vyjadřují k nové verzi Hafiků. Takže:U profilů jsou fotky, které tam vůbec nechci mít a nejdou změnit! U kocourů mám u profilu napsáno, že jsou Aljašský malanut, to je teda síla!!! Zmižely mi dárečky, které Hafíček a kocouři dostali a ukazuje se jen pár profilů, kdo nám dal kostičky, tak ani nemůžeme vracet:_( Dál mám přeházené všechny přátele a ještě ke všemu tam jsou přátelé, které jsem tam nedala. tak jak je to možné!!!!Byla bych Vám velmi vděčná, kdyby jste mi moje zvířátka dali do původního stavu, tak jak jsem to měla.Vypadá to možná, že když toto píšu, že jsem v klidu, ale je to přesně naopak, opravdu mám vztek, když koukám co jste mi s mojimi zvířátky udělali !!!!! S pozdravem Martanová !!!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?