Diskuze Uživatel petra, opravdu, už se to nedá vydržet!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

♣Labradůrci♣ (21.05.2011 12:11:00) napsal: už jsme ji 2x nahlásila, ale pořád nic8-} Kdy si ji nahlasila? A máš ty zprávy pořád? Pokud ne,tak s tim admini ani dělat nic nemůžou,pokud jo tak se kouknout do zpráv a podle toho to budou řešit...
♣Labradůrci♣ (21.05.2011 10:10:09) napsal: Dobrý den, už toho mám dost, tato uživatelka stále mi nadává do zpráv, vyhrožuje, že mě nahlásila adminům, nevím proč, nic jsem ji neudělala, že prý nadávám, ani jedno slovo, které by byla nadávka jsem neřekla, protože nenadávám a ona, ona nadává strašně vulgárně, pořád se ji ptám, proč to dělá a ona jen, že jsem b**á, že mám b**ý psy, že ji nadávám, že ji štvu a přitom ji nic nedělám, věřte mi nebo ne, ale je to tak a už toho mám dost>-| >-| 8-} Hezký den:-) 8-} .... tato uživatelka - https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/59115/ Proč jí tedy píšeš - Hezký den kamarádi + smajlíky??? ;-)
╰☆╮Labradůrci╰☆╮ (21.05.2011 10:10:09) napsal: Dobrý den, už toho mám dost, tato uživatelka stále mi nadává do zpráv, vyhrožuje, že mě nahlásila adminům, nevím proč, nic jsem ji neudělala, že prý nadávám, ani jedno slovo, které by byla nadávka jsem neřekla, protože nenadávám a ona, ona nadává strašně vulgárně, pořád se ji ptám, proč to dělá a ona jen, že jsem b**á, že mám b**ý psy, že ji nadávám, že ji štvu a přitom ji nic nedělám, věřte mi nebo ne, ale je to tak a už toho mám dost>-| >-| 8-} Hezký den:-) 8-} .... tato uživatelka - https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/59115/ Naprostá ignorace - i jejich omluv - přepošli zprávy adminům. Při nejlepším jí smažou, pokud se to opakuje u vícero lidí. Napiš Kate, ta, když jsem něco potřebovala, mi pomohla a reagovala vcelku rychle.
Jessica (28.06.2011 17:23:29) napsal: Naprostá ignorace - i jejich omluv - přepošli zprávy adminům. Při nejlepším jí smažou, pokud se to opakuje u vícero lidí. Napiš Kate, ta, když jsem něco potřebovala, mi pomohla a reagovala vcelku rychle. Samozřejmě, už jsem psala;-) Jenže, odebrali ji za to všechny body, takže byla na to upozorněna, příště ji "prý" smažou profil. Znovu a znovu se to opakuje, a tak jsem psala zase, už asi před týdnem8-} "zatím" ale žádná odpověď...
ahoj,chtěla bych ze zeptat jestli mi může někdo říct o čem se tu bavíte já tomu moc nechápu.
╰☆╮Labradůrci╰☆╮ (21.05.2011 10:10:09) napsal: Dobrý den, už toho mám dost, tato uživatelka stále mi nadává do zpráv, vyhrožuje, že mě nahlásila adminům, nevím proč, nic jsem ji neudělala, že prý nadávám, ani jedno slovo, které by byla nadávka jsem neřekla, protože nenadávám a ona, ona nadává strašně vulgárně, pořád se ji ptám, proč to dělá a ona jen, že jsem b**á, že mám b**ý psy, že ji nadávám, že ji štvu a přitom ji nic nedělám, věřte mi nebo ne, ale je to tak a už toho mám dost>-| >-| 8-} Hezký den:-) 8-} .... tato uživatelka - https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/59115/ ahoj Labradůrci:-) Já Petru teď nechápu. Nadává Tobě i Niki! Proč MUSÍ urážet mé nejlepší kamarády:-~ Skusím jí domluvit...ale mám pocit že to nepomůže:_(
♣Labradůrci♣ (23.05.2011 14:25:49) napsal: Ano, ano, už se nám taky omluvila, ale každou chvíli to začíná znova a zas skončí omluvou a proto už na to nemáme moc nervy8-} jinak ty máš náhodou super psa, nádhernej;-) ;-D :_/ :-) děkuji :D ty máš taky krásnou labradoří smečku, to musí být super mít tolik pejsků :D
Ano, ano, už se nám taky omluvila, ale každou chvíli to začíná znova a zas skončí omluvou a proto už na to nemáme moc nervy8-} jinak ty máš náhodou super psa, nádhernej;-) ;-D :_/ :-)
♣Labradůrci♣ (21.05.2011 10:10:09) napsal: Dobrý den, už toho mám dost, tato uživatelka stále mi nadává do zpráv, vyhrožuje, že mě nahlásila adminům, nevím proč, nic jsem ji neudělala, že prý nadávám, ani jedno slovo, které by byla nadávka jsem neřekla, protože nenadávám a ona, ona nadává strašně vulgárně, pořád se ji ptám, proč to dělá a ona jen, že jsem b**á, že mám b**ý psy, že ji nadávám, že ji štvu a přitom ji nic nedělám, věřte mi nebo ne, ale je to tak a už toho mám dost>-| >-| 8-} Hezký den:-) 8-} .... tato uživatelka - https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/59115/ nám tato uživatelka zase psala do komentářu, taky něco takového podobného, nadávala jak na psa tak i mně, ale jako pak se docela omluvila
*Verulinka* (21.05.2011 15:40:11) napsal: Proč jí tedy píšeš - Hezký den kamarádi + smajlíky??? ;-) Snažila jsem se ji uklidnit a tak jsem ji psala normálně, ale ona každou chvíli nadávala, pak zas najednou byla hodná a pak zas nadával, to mi nejde na mysl....8-} 8-}
Petra Bedlivá (21.05.2011 11:35:12) napsal: Jestli máš i ty zprávy, tak je přepošli adminům ;-) už jsme ji 2x nahlásila, ale pořád nic8-}
♣Labradůrci♣ (21.05.2011 10:10:09) napsal: Dobrý den, už toho mám dost, tato uživatelka stále mi nadává do zpráv, vyhrožuje, že mě nahlásila adminům, nevím proč, nic jsem ji neudělala, že prý nadávám, ani jedno slovo, které by byla nadávka jsem neřekla, protože nenadávám a ona, ona nadává strašně vulgárně, pořád se ji ptám, proč to dělá a ona jen, že jsem b**á, že mám b**ý psy, že ji nadávám, že ji štvu a přitom ji nic nedělám, věřte mi nebo ne, ale je to tak a už toho mám dost>-| >-| 8-} Hezký den:-) 8-} .... tato uživatelka - https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/59115/ Jestli máš i ty zprávy, tak je přepošli adminům ;-)
Dobrý den, už toho mám dost, tato uživatelka stále mi nadává do zpráv, vyhrožuje, že mě nahlásila adminům, nevím proč, nic jsem ji neudělala, že prý nadávám, ani jedno slovo, které by byla nadávka jsem neřekla, protože nenadávám a ona, ona nadává strašně vulgárně, pořád se ji ptám, proč to dělá a ona jen, že jsem b**á, že mám b**ý psy, že ji nadávám, že ji štvu a přitom ji nic nedělám, věřte mi nebo ne, ale je to tak a už toho mám dost>-| >-| 8-} Hezký den:-) 8-} .... tato uživatelka - https://www.hellosandy.cz/uzivatele/detail-uzivatele/59115/
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?